Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam je odgledao pre dva meseca, isto mi se svidela, ko voli ovaj zanr preporuka i od mene. Mada mislim da ce da navrati @shamanns da nam predoci neke rupe u scenariu [emoji23].

Poceo sam da gledam "The Americans". Malo rekoh da promenim zanr, jako dobra serija takodje, neko napisa da je spora,ja se ne slazem, svaka epizoda je ok, ima desavanja i generalno bas serija drzi paznju.

Zavrsio sam prvu sezonu, poceo drugu i nw znam da kvalitet ne opadne u narednim sezonama posto ih ima 6 ako sam dobro video, za sada je ovo jako dobro. Glumci su jako dobri i bas je dobar odabir glumaca prema likovima. Glavna zenska uloga ponajbolja u seriji, zaboravih kako se zove glumica.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Rekao bih da je kvalitet konstantan, naivna na momente, malo se vrti u krug, drži pažnju svakako i vredi je odgledati.


I da, najbitnije, zaokružena priča na kraju što je najbitnije

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel gledao neko Young Pope, na pola sam i pitanje je da li nastaviti.. Nekako se nista konkretno ne desava, poznat mi je rad Sorentina i volim filmove njegove al ovde mi nesto HVali..

Ja sam gledao isto do pola i batalio, isuvise dosadno za mene

Sent from my SM-N770F using Tapatalk

Odličan, kao i The New Pope. Silvio Orlando maestralan.

Ukusi su razliciti, nekome valja nekome ne valja, u svakom slucaju ja mislim da se moze pogedati, tim pre sto obe YP i TNP skoro mogu da se gledaju kao odvojene miniserije.
Meni je bila zanimljiva za gledanje (nit dosadna nit maestralan, recimo dobra), ima "obrta" i "zanimljivih" desavanja koja ih "vade", ko je odgledao do pola svakako treba da nastavi izuzev ako mu nije ipak mučenje...
 
+1 za Mladog i Novog Papu. Meni su obe bile poprilično dobre serije, nedavno sam ih završio.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Perry Mason
Odlična za svaku preporuku.
Scenografija vrhunska, odlično su prikazane 30' godine prošlog veka.
Zaplet morbidan ali dobro razrađeno.

Ja volim serije koje su iz tog perioda i sviđa mi se svaka na svoj način kao i Babylon Berlin ali i Senke nad Balkanom.

Ko je koga plagirao i da li jeste ili nije, nebi trebalo da ikoga uzbuđuje. Svaka od tih serija, dodaj Blinderse, Alienist... svaka ima nešto svoje i ko voli da ih gleda, #ebe mu se kome je šta bila inspiracija.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Jel.jos neko sem mene odusevljen sa skandinavskom serija Istraga ??? Odlicna

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Defending Jacob kratka serija od 8 epizoda koja je može se reći bez greške tokom skoro celih 8 epizoda.
sam kraj je skroz promenjen i uništen u osnovu na knjigu koja ima logičan i zadovoljavajuci kraj
Samo zbog jedne stvari iz spojlera ovo ostvarenje dobija 8/10 inače bi bila 10tka

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
od tih mini serija kojim redom da krenem, odustao sam od novih seroja jel traaaaaaju ali ove mini bih mogao da overim.

plan su mi defending jacob gore pomenuti, ono sa rufallom valjda this much i know... i the undoing

the night of sam overio pre par godina koja je odlicna
 
Defending Jacob kratka serija od 8 epizoda koja je može se reći bez greške tokom skoro celih 8 epizoda.
sam kraj je skroz promenjen i uništen u osnovu na knjigu koja ima logičan i zadovoljavajuci kraj
Samo zbog jedne stvari iz spojlera ovo ostvarenje dobija 8/10 inače bi bila 10tka

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
10 ka...ma dajjj..meni jaka 7

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
od tih mini serija kojim redom da krenem, odustao sam od novih seroja jel traaaaaaju ali ove mini bih mogao da overim.

plan su mi defending jacob gore pomenuti, ono sa rufallom valjda this much i know... i the undoing

the night of sam overio pre par godina koja je odlicna
The night of pa 2 stepenika ispod ostale

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Poceo This much I know is true pa imam pitanje posto sam pri kraju 1 ep.

jel se ide ka tome da saznamo da im je deda otac ili ima neki jos plot twist vredan gledanja, rufalo stvarno sjajan
 
Ovde opljuvaste seriju Expanse, ovu novu sezonu, a koliko me sećanje služi, poprilično se verno drže knjige po kojoj je i nastala.
 
Nisu svi ljubitelji SF-a (klasicnog). ;)
Meni je samo zao sto su, ako sam dobro razumeo, obustavili snimanja.
Medju najboljim SF serijama koje su izbacene zadnjih godina.
 
previse paznje su posvetili pogresnim temama, tipa nagata i sinčić umesto npr. amosu i breskvici i tako dalje i tako dalje, od odlicne knjige napravili prosecnu sezonu. prve 3 sezone top 4 ok 5 valjda ce je izvući
 
Vanda Vision, dodali su boju u trecu epizodu, ajde da vidim jos cetvrtu, nakon toga bataljujem skroz.
Walker - ipak je otisao u drugom pravcu, nema roundhouse kick, vec standardni miks porodicne drame, borbe protiv diskrimanicije - za sada u pitanju nepravde prema latinosima, malo lgbt i Vokera koji je emotivac i alkos. Toliko me razocarao, da sam nasao negde pilot epizodu originalnog Teksaskog rendzera [emoji846] Da kazemo da je za sada razilka razlika izmedju Paladeckog i Norisa otprilike kao izmedju Kirka i Pikarda.
Expansion - da se pridruzim opstoj pljuvacini za 5. sezonu. Toliko epizoda do sada, a vecina je otislo na Nagatu.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
previse paznje su posvetili pogresnim temama, tipa nagata i sinčić umesto npr. amosu i breskvici i tako dalje i tako dalje, od odlicne knjige napravili prosecnu sezonu. prve 3 sezone top 4 ok 5 valjda ce je izvući

Ja zbog Nagate, onog njenog i njihovog sina batalio posle s05e01. Ne da mi se. Serija bi duplo bolja bila da su nasli neku lepu glumicu, meni je ova Naomi odvratna. Zanimljivoi gumac koji joj je sin je isto gadan.

Amos i Miler najjaci likovi.

Batalio sam i Sola kada su od one plave napravili vodecu ulogu.

Realno, serija je odnos Dzimija i Caka, van toga ne fukcionise. Majk i Gustavo Fring su dobri samo kao pozadinska radnja.
 
Poceo This much I know is true pa imam pitanje posto sam pri kraju 1 ep.

jel se ide ka tome da saznamo da im je deda otac ili ima neki jos plot twist vredan gledanja, rufalo stvarno sjajan
Ako ti se svidja premisa serije, gledaj... Malo je teza za gledanje zbog same teme, bar meni bila...

Ovo iz spojlera ne znam dal je pametno da ti odgovorim, a vidim da nisam jedini koji izbegava odgovor [emoji16]
 
Davno, kada sam bio u Kairu, rekao sam da ako bi morao do kraja života da živim u njemu, iz mesta bi se obesio.
Gledam sad posle duže pauze Gomoru S04. Kakve frizure, kakve njuške (Lombrozo bi imao posla), kakav grad... definitivno isto važi što i za Kairo.
Da li je stvarno Napulj onako prljav i zapušten ili su odabrali najgore od najgoreg za snimanje serije? Mafija je šlag na torti.
 
Napulj jeste takav, pogotovo kad je turistička sezona u jeku (a to je manje više uvek, excl. covid19)

The Corner - nemam veće zamerke, dokumentarna serija, može se reći.

Počeo sam opet Lost, nakon desetak godina.
 
Bad blood na netflixu, odgledao u komadu obe sezone i nije loša. Druga sezona bolja.
 
Davno, kada sam bio u Kairu, rekao sam da ako bi morao do kraja života da živim u njemu, iz mesta bi se obesio.
Gledam sad posle duže pauze Gomoru S04. Kakve frizure, kakve njuške (Lombrozo bi imao posla), kakav grad... definitivno isto važi što i za Kairo.
Da li je stvarno Napulj onako prljav i zapušten ili su odabrali najgore od najgoreg za snimanje serije? Mafija je šlag na torti.
Apsolutno se slazem za Kairo, ono je jezivo... Cenim da je isto sa 99.99% gradova po Indiji i okolnim drzavama.

Nego, odgledao sam 4 sezone billions, ali nikako da se odlucim da li da gledam petu posto je stala na 7 epizoda... Vredi li da se krece ili da sacekam da dovrse sezonu, ako ima tu sta da se zavrsava?
 
Poslednja izmena:
^ Cenim da je tako i u Srbiji... Ne verujem da se mnogo uglađenije njuške skupljaju ispred seoske zadruge, lokalne kafane ili diskonta pića, u bilo kom kraju bilo kog grada/sela u jutarnjim ili u kasnim satima i td...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno