Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Počeo da gledam Kobra Kai, za sad odlična

Sent from my SM-N770F using Tapatalk
 
Odgledao konacno prvu sezonu The Boys...sto se mene tice, odlicna serija...skroz drugi pristup superherojima, and I like it... :D
Od mene ocena 9/10... :)
 
@kure1982

Imaš na netu sve objašnjeno u sitna crevca. Meni je bila dobra, ali pred kraj mi je klecnula.
 
Poslednja izmena:
Mene pomalo odbija ono kada na ekran ubace tri-četiri kadra, ne znam šta im je cilj da povećaju atraktivnost možda.
U svakom slučaju ima suprotan efekat na mene, neozbiljno i šarlatanski.

Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
 
Meni flight attendant užasno loša serija. Kelly Cuoco jednostavno nema veze blage sa glumom osim što je lepa i popularna, drugarica advokatica totalni misscasting, i priča je šablonska i slaba, slobodno preskočiti.
 
Krenuh gledati serije na Arenacloud da iskoristim dok je besplatan :D Odgledao "12 reči" i solidna mi je, drži pažnju. Sinoć počeo "Takun" takođe OK. Šta je još vrijedno pažnje a da je dostupno na AC?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Barbarians iznenađuje sjajnom kostimofrafijom, solidnom glumom i pričom. Pozitivan je latinski jezik romanskih vojnika.
7/10

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Od komedija The Office US

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Ja probao da gledam dva puta, i oba puta odustao već kod prve epizode. Jel to prva epizoda specifična, pa da su ostale bolje? Ili prosto cela serija malo specifična?

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Ja probao da gledam dva puta, i oba puta odustao već kod prve epizode. Jel to prva epizoda specifična, pa da su ostale bolje? Ili prosto cela serija malo specifična?

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Cela je takva. Triput sam pokušavao, prva dva puta nisam stigao ni do pola prve sezone, treći put sam izdržao do četvrte i ne vredi, meni je to nepodnošljiv, potpuno idiоtski "humor".
 
Ja nakon pokušaja Office UK, ovu drugu nisam ni želeo da probam

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Krenuh gledati serije na Arenacloud da iskoristim dok je besplatan :D Odgledao "12 reči" i solidna mi je, drži pažnju. Sinoć počeo "Takun" takođe OK. Šta je još vrijedno pažnje a da je dostupno na AC?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Močvara, Drzavni službenik.
 
Poslednja izmena:
Expanse je sa poslednjom epizodom definitivno postao najbolja scifi telenovela godine...

Послато са LM-G710 уз помоћ Тапатока
 
Jel gledao neko Young Pope, na pola sam i pitanje je da li nastaviti.. Nekako se nista konkretno ne desava, poznat mi je rad Sorentina i volim filmove njegove al ovde mi nesto HVali..
 
Jel gledao neko Young Pope, na pola sam i pitanje je da li nastaviti.. Nekako se nista konkretno ne desava, poznat mi je rad Sorentina i volim filmove njegove al ovde mi nesto HVali..
Ja sam gledao isto do pola i batalio, isuvise dosadno za mene

Sent from my SM-N770F using Tapatalk
 
Jel gledao neko Young Pope, na pola sam i pitanje je da li nastaviti.. Nekako se nista konkretno ne desava, poznat mi je rad Sorentina i volim filmove njegove al ovde mi nesto HVali..

Odličan, kao i The New Pope. Silvio Orlando maestralan.
 
Zavrsio prvu sezonu Better Call Saul. Svidja mi se jako, i bas ima isti vajb kao Breaking Bad.
 
The Fall (2013-2016)

3 sezone po 6 ep, psiho krimi triler, glavna uloga Gillian Anderson, radnja Belfast, odlicna.
Ja sam je odgledao pre dva meseca, isto mi se svidela, ko voli ovaj zanr preporuka i od mene. Mada mislim da ce da navrati @shamanns da nam predoci neke rupe u scenariu [emoji23].

Poceo sam da gledam "The Americans". Malo rekoh da promenim zanr, jako dobra serija takodje, neko napisa da je spora,ja se ne slazem, svaka epizoda je ok, ima desavanja i generalno bas serija drzi paznju.

Zavrsio sam prvu sezonu, poceo drugu i nw znam da kvalitet ne opadne u narednim sezonama posto ih ima 6 ako sam dobro video, za sada je ovo jako dobro. Glumci su jako dobri i bas je dobar odabir glumaca prema likovima. Glavna zenska uloga ponajbolja u seriji, zaboravih kako se zove glumica.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno