Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Opa, hvala na preporuci, odgledah prvu ep, odlična. Gluma i sve je na nivou, samo mi zdrav razum odbija da prihvati da je sve bas ovako bilo i da nema preterivanja tj. dodavanja zbog same serije . Ako je stvarno sve bilo ovako onda je ovo sokantno.
sve i nekako ali neverovatno mi je da su klinci sa dozvolom roditelja i pred njima izmisljali. Zapravo vecina tu vise i nisu klinci, nekako mi je to sve olako prikazano, taj deo mi je malo neubedljiv
Gleda se svakako dalje.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

I meni je to sto pises u spojleru malo bilo cudno..Drago mi je da ti se dopada.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk



Meni je toliko pekmezasta i dosadna bila da sam prekinuo posle treće epizode. Za glumu sve stoji, ali sve drugo mi je daleko od odličnog.
 
Poslednja izmena:
Poceo da gledam Homeland ponovo, kako je to brutalna serija :)
 
I ja sam bio tu gde si ti, he he.

Sesta i sedma sezona su odlicne kao prve tri. Prijatno sam se iznenadio nakon slabije cetvrte i pete. I drago mi je sto se serija "povratila".

Jos malo pa gotovo!
 
Uh, ne znam meni su i ostale top, pogotovo 6 i 7 sto kaze DeRadicci, sad sam ponovo pogledao 4. i jeste dosta slabija, 5. mi je na prvo gledanja bila dobra, videcu kako je sad, ali ono sto mi je sad potpuno drugacije je sto ima toliko detalja koje sam propustio u onom rolerkosteru pri prvom gledanju :)
 
Tek pre neki dan počeh da gledam Cobra Kai i koliko me je oduvala serija, auuu. Kako su je napravili, uvuče se pod kožu odmah, fenomenalne obe sezone, jedva čekam treću :)
+ Milion Neverovatno dobra serija, samo da su duze epizode.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Arrow S08E01 odlična,najbolja u zadnje 2 sezone.

Moglo bi se reći da je pokidala [emoji6]

Послато са SM-Note 9 помоћу Тапатока
 
Vidim izašao Watchmen ,upalim na HBO go ,dovoljno mi je bilo 20 minuta ,ovo neću gledati . Ovo nije Watcmen ,mogli su da ga nazovu drugačije ali bolje da se muze i privuču gledaoci . Možda serija na kraju ispadne i ok ali preskačem.
Propaganda,što većina kažu ,nije istina :)
Tek sad vidim da ga je radio Lindelof ,nešto mi delovalo poznato , podseća na Leftovers.
Muzika je dobra ,eto.
Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam gledao Cardinal sa istog mesta, meni super(a i zena je pogledala za dva dana sve epizode i kaze da je do 00). Krimi, ima 3 sezone po 6 epizoda.
Hvala na preporuci. [emoji4]
Krenuo da gledam, prve dve epizode odlicne, serija zaista obecava. [emoji4]
 
  • Like
Reagovanja: M J
Odgledao maločas prvu epizodu Watchmen - a na HBO - u i... Šta znam, nisam oduševljen. Nekako mi nije legla serija. Posle naredne epizode ću videti da li da nastavljam sa njom, ali najverovatnije ću da batalim.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Klasično Lindelof prodavanje magle, zavijeno u kvazi misteriju. Plus što ovo nema veze da Watchmen...

Verovatno ću pogledati još koju epizodu čisto zbog toga što je The Leftovers jedna od najinteresantnijih serija u poslednjih 10 godina... a počela je isto sporo i WTF.
 
Nisam znao da je Irishman predstavljen vec na nekim festivalima. Pokupio je jako dobre kritike.

Mala zanimljivost kod Skorsezea je da ce posle Irishmana raditi na 5 novih projekata, a u cak 4 filma ce mu glavna uloga biti DiKaprio.
Kakvu ce karijeru u grob poneti ovaj covek...

Edit: jaooo... prebacite molim vas u najave... ne znam kako je ovo zavrsilo ovde.
 
Poslednja izmena:
Ladno sam jedini ovde kome je Watchmen prva epizoda odlicna. :)

Svakako serija ne treba da se gleda ako prethodno nije odgledan film ili procitani stripovi. A nije na odmet ni ovo sa wikipedije procitati:

The series takes place in Tulsa, Oklahoma, 34 years later where vigilantism is still a criminal act. Racial tensions remain high, and Robert Redford, as the longest-serving President since 1992, implements reforms designed to give reparations for those affected from past racial injustice, which is seen as unfavorable by a large portion of the white population. The "Seventh Kavalry", a white supremacy group in Tulsa that has taken to the black-and-white writings of Rorschach and use masks similar to his own, attack the police and their families. To protect their identities and livelihoods, the police start wearing their own masks.
 
Poslednja izmena:
Ma da, niko nije gledao film, zato im i smeta :D

Ocekivalo se nesto ozbiljnije, a ne ismisljotina o tuci izmedju lopova i pandura, bukvlano... :)

Sta znam, ja sam za sada ravnodusan, ostavljam mesta da postane zanimljivije, ali mi je prva epizoda bila poprilicno dosadna, sa preteranim trudom da se dobije neki wtf efekat u pola scena.
 
Ja sam veliki fan Watchmen stripa i filma i mogu reći da mi Doomsday klock strip nije baš legao. Sacekacu i odgledati celu Watchmen sezonu da vidim na šta liči.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Mislim da je strip uzet samo kao inspiracija i da zele da odrade "svoju viziju stripa". Ja necu ni da zapocnem jer deluje da ce da oskrnave sve sto se vodi kao Murovo zivotno delo u svetu stripa... Cak i za "Before Watchmen" koji trenutno ide (mislim da je zavrsen, kazu da nije ni do kolena originalu...
Prosto mi je neverovatno koliko adaptacije Murovih dela nemaju srece, mada mislim da je on od svih dosadasnjih adaptacija odavno oprao ruke jer je uvideo da je cash grab koji nije dosledan viziji originala...

Btw trenutno je u toku u Srbiji "sajamska akcija" tako da relativno povoljno mogu da se nabave From Hell, Swamp Thing, Miracleman (DW hc deluxe izdanja), Watchmen/Nadziraci i V for Vendetta (CK izdanje, absolute format). Pa ko voli nek izvoli... :) Meni jos Top10 i Liga izuzetnih dzentlmena nedostaje da kompletiram sve bitnije od Mura
 
Poslednja izmena:
Šta imaš konkretno od Mura, imaš li sta u absolute ediciji? Baci sliku na okupu ako te ne mrzi... ja sve hoću neću Watchmen-a absolute ediciju, tako vec godinu dana [emoji849]

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Smor mi ova peta sezona Peaky Blindersa.
Barem ove prve tri epizode što sam odgledao do sada
Sporo radnja teče,suviše priče oko porodice i sl kao cigansku Dinastiju da gledam
 
The Rookie druga sezona je super za sada, Supernatural klasika, Black Ligtning ne znam ni sam lalo sam gledao do sada, medjutim S03 mi je jos i ok.
Titans lepo napreduje, svidjaju mi se individualne price i dolazak Connora, preti da u trecoj sezoni postane top watch.

Prodigal Son takodje nike losa za razbibrigu, nista ozbiljno.

The War of the Worlds nikako da krenem, a nahvalise je, jel gledao neko ovde?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Konacno pogledala Umbrella Academy. Meh, cela prica je nekako "pljosnata", iako je pocetak delovao bas zanimljivo...
 
Izašao je Breaking Bad na Netflix-u 4K .
Ima ga i na rutrackeru
Ko hoce da obnovi gradivo , da uziva preko zime.
Sezone su preko 400 gb
 
Mr. Robot trenutna sezona ne odusevljava. Dosta sporo i prazno. Makar meni.
 
Ima li naznake za Mr Robota da se pojavi na HBO GO? Ima 3 sezone, četvrtu ni u najavi, mrzi me da torentujem kad već plaćam HBO...

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Nadziraci prva epizoda po meni nista posebno. Ili ja nisam najbolje razumeo.
 
Shield 2 sezona odlicna, bolja mi je od prve.

Doom patrol toliko apsurdno da mi je jako zabavno da gledam.
 
Kasl Rok (Castle Rock) juice sam odgledao prvu sezonu, ousevio sam se.
Počinje sporo,mada sam posle 4-5 epizode gledao u dahu.
Po meni vrh.

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Izašla je druga sezona The Kominsky Method. Prva je bila odlična! Ko nije gledao, preporuka!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno