Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Пошто волим филмове типа "The day after tomorrow" дао сам му шансу, ишао је у том смеру филм, онда одједном постадоше Паклене улице, повратак Џедаја и остало али у негативном смислу, види се да је бачено доста пара на овај филм па су ефекти углавном добри.
Углавном не кајем се што сам гледао, али ко нема времена и живаца нека заобиђе
5/10
 
Пошто волим филмове типа "The day after tomorrow" дао сам му шансу, ишао је у том смеру филм, онда одједном постадоше Паклене улице, повратак Џедаја и остало али у негативном смислу, види се да је бачено доста пара на овај филм па су ефекти углавном добри.
Углавном не кајем се што сам гледао, али ко нема времена и живаца нека заобиђе
5/10
Uspavao sam se na pola filma. Mogli su jos koji filter i jos koju sminku da dodaju Hali Beri, barem da izgleda da ima 18 godina, a ne 23...
 
Neko je preporucio Arlington Road, kakva bomba sa kraja 90ih. Uvertira Amerikancima i ostatku sveta o strahovima terorizma. Holivud vecni pologon za usadjivanke strahova. Malo cudno gledati ostvarenje iz 90ih ali Tim Robins i Jeff Bridges izuvaju.
Ja sam ga pominjao ali meni ono što je najveći utisak je Tim Robins kao negativac. I to imajući u vidu da je taj film snimljen samo 5 godina posle njegove uloge Andyja Dufresna u Bekstvu iz Šošenka
 
ima neki stari vajb i ponekada naivnost ali minimalno... mada to i nije lose
 
The Tindler Swindler (2022)
Nisam znao da l da se smejem ali plačem zbog (ne)inteligencije žrtava. Svakako, bilo je zabavno gledati ovo, priznajem. 😁
6,5/10
The Possession of Hannah Grace (2018)
Skroz okej horror film.
6/10
 
No Sudden Move (2021)

Sta znam,nit smrdi nit mirisi...pogotovo onaj deo sa "FOV" kadrovima kamere.....potpuno nepotrebno za ovaj zanr filmova.Sto se mene tice 6/10,ni trunku vise.
 
Uf ljudi, sreca pa nisam isao u bioskop da ga pogledam nego sam ga gledao kuci. Apsolutno u top 3 najlosija filma sto sam gledao... 1/10
Apsolutno nista nije dobro u filmu, efekti NULA, gluma NULA...
 

y51olQo.jpg
 

tesko smece, link sam stavio samo da bi mu dao keca na imdb
nije mi u opste jasno odakle takva smelost da ceo jednostavan film snime za CGI efektima...
Pa jeftinije bi im bilo da iznajme brod na dunavu snimili bi bolji film,
ja ovakve filmove jednostavno ne mogu u glavi da prihvatim, sve u filmu je pogresno.
 
Nista posebno u ovom filmu :) Inace sam gledao film i zbog nje ali brate nista nisam video da bi bio srecan bar malo :p
 

tesko smece, link sam stavio samo da bi mu dao keca na imdb
nije mi u opste jasno odakle takva smelost da ceo jednostavan film snime za CGI efektima...
Pa jeftinije bi im bilo da iznajme brod na dunavu snimili bi bolji film,
ja ovakve filmove jednostavno ne mogu u glavi da prihvatim, sve u filmu je pogresno.
Nadao sam se da neće biti ovako, ali avaj, potpuno se slažem - sve je pogrešno.
Brod da su samo snimali na Nilu bez ijednog efekta, bilo bi barem lepo.
 
Moonfall, neverovatna količina gluposti, teorija zavera i sličnog. Ovo deluje kao da je neko na žestokim drogama pravio. Tu u pozadini se kao motaju i neki Kinezi da bi im valjda uvaljali ovo čudo.
Moonshot, potpuno diversity cast, koji po meni je imao za posledicu nedostatak hemije između glumaca. Van toga, sasvim gledljiv film, OK za nedeljno popodne.
 
The Adam Project. Iskreno,nije loš film. Porodična sf komedija. Ovde mi se uloga Rejnoldsa više dopala nego u Red Notice gde je bio očajan.

Adam Project je film ako želite zabavu bez naprezanja moždanih vijuga...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno