Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
The Little things - Zali boze vremena jedini + Dzared hoda ko u$ran.

Breaking Surface - Svedski/Norveski, dobar ko voli taj survival zanr.
 
Preskociti little things. Plus, meni ovaj Rami Malek ima bas neku iritirajucu facu.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
The Dig, fina istorijska drama za opuštanje. 7/10

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Run, hide, fight - umri muski u srednjoj skoli sa devojcicom koja tamani teroriste umesto Brusa Vilisa. Kako vreme odmice, to je slabiji, ali nije nesto najgore sto sam gledao u poslednje vreme.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Memories of murder...film Bong Djun Ho-a...sta znam, meni je skroz okej...po netu citam da dosta ljudi kaze da je remek delo...hmmm, ne znam, nije na mene ostavio takav utisak, ali svakako je film super. :)
 
The Little things

Koliko toliko drzi paznju, ima malo nepotrebnih scena, al generalno je ok.
Ne ocekujte jurnjavu i pucnjavu...

7.5/10
 
The little things 4/10
Preskočiti

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Slažem se. The little Things kreće dobro, ali onj takozvani twist na kraju je veoma slab, nimalo originalan ili memorabilan. Po meni, užasno slab, prvenstveno zbog lošeg scenarija i još lošije režije.
 
Memories of murder...film Bong Djun Ho-a...sta znam, meni je skroz okej...po netu citam da dosta ljudi kaze da je remek delo...hmmm, ne znam, nije na mene ostavio takav utisak, ali svakako je film super. :)
E sad lepo neka ti neko okači onu sliku must watch korejskih filmova, pa se čujemo za 6 meseci... :)

@Ulrich hvala za In the Mouth of Madness
 
E sad lepo neka ti neko okači onu sliku must watch korejskih filmova, pa se čujemo za 6 meseci... :)

@Ulrich hvala za In the Mouth of Madness

Ne bezim ja od Korejskih filmova...ima ih dosta kvalitetnih...Parazit mi je npr odlican...Old Boy nikako da odgledam, ali moracu uskoro... :)
 
I ja sam skoro reprizirao "In the mouth of madness", (gledao ga davnih dana), iako volim horore '90, ovaj mi baš i nije legao. Previše je nekako napadan i šaren, već na pola ispucava sve adute i onda se sve ponavlja i ponavlja i ponavlja... Jacob's ladder ga recimo šije u svim aspektima, po nekim mojim subjektivnim kriterijumima.



Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
"Posljednji Srbin U Hrvatskoj", kakvo smeće od filma.
Neprestani plitak potok konstatntnog de.bi.li.zma koji se pokusava predstaviti kao humor i neka parodija na neka prošla dešavanja.
Ocena 0,1/10 samo iz jednog razloga, koji neću navesti. :d
 
Poslednja izmena:
Meni bio dobar :)
 
I ja sam skoro reprizirao "In the mouth of madness", (gledao ga davnih dana), iako volim horore '90, ovaj mi baš i nije legao. Previše je nekako napadan i šaren, već na pola ispucava sve adute i onda se sve ponavlja i ponavlja i ponavlja... Jacob's ladder ga recimo šije u svim aspektima, po nekim mojim subjektivnim kriterijumima.



Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Slažem se sa tobom, počeo, dogurao do pola, pa završio jedva jedvice i to na preskokce... Čini mi se da su u prvih 45min filma upotrebili sve klišee horor žanra ikad izmišljene... Sve u svemu, ne bih preporučio nikome, iako u suštini volim pogledati horor B produkcije (mada mu ovo više dođe kao neka D produkcija, bar po samoj izvedbi, bez obzira na slavnog horor režisera i solidnu glumačku ekipu)...

Bukvalno mi je svaka mini-epizoda Tales from the Crypt i Masters of horror u svakom pogledu bolje odrađena od ovog filma...
 
The iron lady (2011) - радња филма је обећавала, бар у почетку, али некако делује све збрзано и набацано. 6/10


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ček bre, ima li ovo neke veze sa anime Planetes https://www.imdb.com/title/tt0816398/ , osim slične radnje?

Inače ko nije gledao ovu anime, iskrena preporuka... Gledao pre desetak godine, ušao sa predubeđenjem wtf šta tu ima da se gleda, kupe neko smeće u svemiru, međutim anime rastura...
 
Ljudi može predlog nekih od ovih dečijih pustolovina kao što je na primer : Dora and the Lost City of Gold.
Hvala unapred.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
The Good Liar Po mom mišljenju dosadan film,bez neke razrade,glumci iako dobri u filmu deluju bezlično.Na pola sam prekinuo jer mi ne privlači nikakvu pažnju 4/10. A rešio da ga gledam zbog preporuke na forumu.
 
Saint Maud (2020)
https://www.imdb.com/title/tt7557108/?ref_=wl_li_tt

Za divno čudo, film je bio i više nego solidan psihološka drama sa elementima horora. A i tema je jako interesantna gledajući iz mog ugla, jer sebe smatram light verzijom vernika.
Znači, nikakve suze Gospe iz Međugorja ili suze sa naših ikona me ne mogu ostaviti bez teksta koliko vera tih vernika u tako nešto. Uvek mi je to bilo fascinantno i na granici fanatizma, pa tako u ovom filmu nemamo ništa slično sa ovim gore navedenim koliko sa fanatičnom opsednutošću za svevišnjim i postavlja se pitanje da li su takve osobe na neki način izabane "od gore", ili je to samo jedna bolest u njihovoj glavi, koja može biti opasnost za društvo...
 
^^
Upravo sam krenuo da ga opsiem ovde😁

Tako sam ga bez veze pustio a super mi legao...
prevoz zatvorenika u oklopljenom transporteru, pandur se zakljucava unutra...
pa to je vec tema gde ne moze los film da se napravi, jos kad nije americki.(y)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno