Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel toliko dobar ili si nešto propustio [emoji3] Ja planiram ovih dana da ga gledam.
 
Toliko se podigao hipi za novog Jokera da cu morati da ga overim u Bioskopu. [emoji2]

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Upgrade 2018 - nisam očekivao puno od filma i prijatno se iznenadio, sa tako malo budžeta snimiti tako dobar sci-fi film, 8.5/10

Послато са Redmi 7 помоћу Тапатока
 
Jel toliko dobar ili si nešto propustio [emoji3] Ja planiram ovih dana da ga gledam.

Sto se mene tice, odlican je...Hoakin je razvalio sa glumom...muzika je odlicna, kadrovi takodje...mora jos jednom da se odgleda, kako bi sve povezao kako treba...iskreno, mnogo je cudan na prvo gledanje...mislim da cu posle 2. gledanja imati tacnu sliku sta mi se svidelo, sta ne, ali za sada mi se svidelo bas dosta stvari... :D
 
Yesterday filmčina. Uživao punih 2h.
Beatles fan.
jakih 8.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Joker da se gleda, nema opravdanja.

Samo pomeren čovek može onako da odglumi. Hebes oskara i rangiranje ovo je uloga zivota. Mada ce ih on imati jos sigurno.
 
Joker za moj ukus malo spor, poslednjih 20min je bilo interesantno.
A neverovatno koliko je teska uloga za odglumeti. Plasim se samo da i ovog coveka ova uloga ne kosta zivota.
Stvarno treba biti lud da se ovo iznese

Sent from my SM-G975U1 using Tapatalk
 
Joker mi je one man show Finiksa.
Film kao film... pa... sta, nista.

Mnogo sam blizi toj nekoj oceni kritike, nego li gledalackoj oceni.

5/10 recimo
 
Film kao film nosi poruku koja je na nivou Feniksove izvedbe. Apsolutna kritika 1% i medijske masinerije. Status kultni bez problema dostize.
 
Da li se odusevljavate Joakimovoj glumi ili filmu? Ovo drugo mi prosto deluje neverovatno. Pitam samo na osnovu trejlera i bazicne ideje radnje. Iskreno ne vuce me uopste da ga pogledam sem radoznalosti nakon vasih komentara. Imam osecaj da je kao Eraserhead samo u boji.
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li ce ti ovo dati odgovor ali film ima sve, muzika je odlicno tempirana, kadrovi... Ipak Feniks je glumom iznad radnje, ali gluma cini film zar ne?
 
Meni je film ooodlican, gluma vrhunska...muzika isto vrhunska, inace, devojka koja je radila muziku za Chernobyl je radila i za dzokera...za chernobyl je dobila emmy-ja, za Dzokera je dobila nagradu u veneciji... :)
 
Nisam gledao Jokera ali ko sumnja u Finiksovo glumljenje ludila nek gleda njegovo trolovanje, film I'm Still Here.
Izjavio je tamo negde 2008me da prestaje s glumom i hoce da bude reper i onda narednih 2godine se sprdao s ljudima okolo, snimao, nastupao... svi mislili da je ozbiljan :d
 
Pogledao Jokera.

Vrhunska gluma, sjajno izneta uloga, za sam film ne znam.. Definitivno nisam imao bas onaj wow utisak, kao recimo za Once upon a time.. Pre mi je vrlo dobar 4 nego 5.. Ne znam sta mi tacno fali.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
"Running with the devil" zanimljiv filmcic sa Nicolas Cageom,putevi droge,sve je kratkog daha i hijerarhija je surova..
 
@Uriel

"Nisam gledao Jokera ali ko sumnja u Finiksovo glumljenje ludila nek gleda njegovo trolovanje, film I'm Still Here.

Izjavio je tamo negde 2008me da prestaje s glumom i hoce da bude reper i onda narednih 2godine se sprdao s ljudima okolo, snimao, nastupao... svi mislili da je ozbiljan [emoji3]"

Tu je i režija Kejsija Afleka, dva "ludaka" na jednom mestu.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Yesterday, 8/10, slatko se nasmejao, bilo je i pevanja ali film nije uopste "muzicki", muzika je tu samo kao podrska radnji, ponekad "naivan", lepa i neopterecujuca zabava...
 
Poslednja izmena:
Bølgen (2015)
Lep, obećavajuć početak, sve kasnije, ako izuzmemo specijalne efekte, muzičku podlogu i sam ambijent je daleko ispod nekog proseka. Gledljivo jeste, ali u suštini sve na kraju se pretače u jedan pink movie standard. 5/10
 
Ja mu dadoh 6/10, ipak je bolji od Geostorm i slicnih gluposti.
Onda nemoj da gledas Skjelvet (2018), i dalje je bolji od kojekakvih Geostormova ali primetno losiji od Bølgen.
 
Joker apsolutno fantastičan. Osim glume i vizuelno je neverovatan. Ima sporih delova, ali nije preterano i nije dosadan.
In the shadow of the moon. Ništa revolucionarno, ali opet osvežavajuće u odnosu na crapfest koji se masovno servira.
 
Il primo re 7/10
Legenda o Romulu i Remu. Nije epski spektakl, ali vredno pogledati. Gluma je mozda mogla biti bolja. Sjajna stvar je sto pricaju na proto-italskom.

Il traditore 8/10
"Meni je poznato da je sudija Falkone ubiven sa tonu dinamita..." Kristijan Golubovic
Film je zapravo hommage ubijenom sudiji Djovaniju Falkoneu.
 
Il primo re 7/10
Legenda o Romulu i Remu. Nije epski spektakl, ali vredno pogledati. Gluma je mozda mogla biti bolja. Sjajna stvar je sto pricaju na proto-italskom.

Il traditore 8/10
"Meni je poznato da je sudija Falkone ubiven sa tonu dinamita..." Kristijan Golubovic
Film je zapravo hommage ubijenom sudiji Djovaniju Falkoneu.

Au ovaj drugi nisam znao da postoji film. Moracu da ga odgledam ovih dana.
Inace, na temu Jokera, vidim da je digao dosta prasine film. Slozicu se sa necijim komentarom od pre, film ce biti kult. Jednostavno, posle par dana gledanja vuce me da gledam opet sto pre.
Neko je spomenuo da film kao film nije nista, ali gluma dobra. Prica u filmu postoji, ideja postoji itekako, koju je perfektno glavni glumac ludacki odglumio (doduse odglumio nije prava rec jer ovakvu ulogu moze zapravo ludak da iznese :D ).
 
Dobra gluma dzokera,nema sta,pokazao covek kako se glumi..Ali ipak gluma pokojnog Heath Ledgera u filmu Dark Knight je kultna za sve dzokere.Pocev od toga kako se spremao za ulogu u iznajmljenoj sobi hotela odsecen od svih bliznjih,konzumacijom raznih droga i lekova da bi posle tih droga mogao doci sebi i odspavati pa do njegove prezentacije uloge,zaista je za istoriju,posvetio je svoje zdravlje i svoj zivot liku dzokera u bukvalnom smislu..
 
Da, odlicni su obojica, ali nikako ne mogu da se porede, s obzirom da su skroz drugaciji...Ledzer je zabavniji, ali je Phoenix mnogo mracniji i skroz se nelagodno osecas kad ga gledas...i ja isto moram opet da ga pogledam, kao sto kazes, vuce me da pogledam opet...i jedva cekam... :D
 
Znam da se radi o mazohizmu ali ne mogu a da ne pogledam ekranizaciju Kingovih dela.

Pogledao sam The Cell...izgubio vreme na film koji sa knjigom ima zajedničko samo ideju oko koje se vrti i to je sve.

Kao i uvek kada su Kingova dela u pitanju knjiga 1000x puta bolja od ekranizacije.

Ako niste mazohista kao ja a čitali ste knjigu,film slobodno preskočite

Što bi rekao officer Barbrady iz South Parka: move along nothing to see here
 
Ja mu dadoh 6/10, ipak je bolji od Geostorm i slicnih gluposti.
Onda nemoj da gledas Skjelvet (2018), i dalje je bolji od kojekakvih Geostormova ali primetno losiji od Bølgen.

Hvala na obeveštenju, a baš me njihova kinematografija privlači, a i ovaj Kristofer Joner mi ok lik. Prvi put sam ga gledao u ne tako lošem hororu Skjult (2009) , bar mi je onda bio ok, danas da ga ponovo gledam ne bih znao, a i Naboer (2005) mi je bio solidan. Preporučiovao sam ga ovde.
 
Yesterday filmčina. Uživao punih 2h.
Beatles fan.
jakih 8.
Yesterday, 8/10, slatko se nasmejao, bilo je i pevanja ali film nije uopste "muzicki", muzika je tu samo kao podrska radnji, ponekad "naivan", lepa i neopterecujuca zabava
Ne bih nista vise dodao!Prvi put da sam na kraju filma "odslusao" uloge!Fantastican film!
8/10
P.S Lily James:eyebrows::eyebrows::eyebrows:
 
Poslednja izmena:
Joker baš, baš odličan.

8,5/10.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno