Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prvi je spreman samo da zavrsim sa poslom, taman posle rucka da se zabodem uz to remek-delo :) Inace ima yify u zalivu.
 
Odgledao Godzillu - Meh...
 
^
Dobra komedija od filma :d
 
Kad mogu zombiji da sje*bu svet sto ne bi mogle i ptice
 
Hahaha pa efekti u ovom Birdemic su na nivou Jet Set-a
 
22 Jump Street (2014) - Mnogo glup film. Ni 21 nije bio nista dubokoumniji al bih rekao da je bio malo bolji. Nije los za ubijanje popodneva.
 
Poslednja izmena:
Godzila, ekstra kratkometrazni film.....kad se premotaju svi smaracki delovi, dobije se oko 25 minuta odlicne zabave.
 
Novi Purge nije los. Ideja nije losa samo treba da angazuju nekog da lepo napise scenario za sledeci deo ako ga bude bilo i moze fina akcija biti.
 
Odlican film za one koji imaju malu decu. Veoma cudno napravljen, nema ni jednog jedinog dijaloga, odlican za klince a i za starije :) Ovaj moj mali pola filma bio na granici da zaplace :d

Minuscule: Valley of the Lost Ants
MV5BMTQyNDk1NzEwM15BMl5BanBnXkFtZTgwNTQ5NzIxMTE@._V1_SY317_CR12,0,214,317_AL_.jpg
 
The Counselor dobar film i kraj je najgotivniji.
Ma čitava radnja je gotiva. Nije klasični holivud, igramo se kriminala i pošto smo najmudriji sve na kraju izradimo, umemo keš i uživamo u Meksiku.

http://m.imdb.com/title/tt2193215/
 
Nikako da nadjem vremena da ispisem.

Exepndables 3 - ocekivao sam najvise od sva 3 dela a dobio sam jedno *****, rezija je uzas, bolje je bilo dok je Roki to radio. Pritom sto je screen time dodeljen mladjim no name likovima, starijih neunistivih skoro da ni nema u filmu.
Banderas je odlicno odrigao ulogu, potpuno drugaciju od svih njegovih filmova.

Step Up 5 - Obozavam ovu fransizu jer uvek digne raspolozenje i uzivas gledajuci. Ali ovaj film je los, izuzev zadnje koreografije i koreografije za spot, zna ko je gledao.
Savrsenstvo u filmu je Briana Evigan, pravi primer kako savrseno gradjena devojka izgleda, pritom brutalno dobro igra, sto je ogroman plus :)
Step Up prvi deo sa Tatumom mogu da gledam bezbroj puta jer je prica odlicna, posle toga su price ****** ali je dobra zabava.

Sin City 2 - film je prosek, nista spektakularno, Da ovaj film nema Sin City ime i prethodni deo, i ogromna imena holivuda, bio bi najveci crap u industriji filmova.
Eva green ceo film gola.
I pored toga ona je odlicna glumica, Svaku ulogu je savrseno odigrala. 300, Sin City, Penny Dreadful, moze da kaze ko sta god oce ali uloge su joj odlicno legle, izuzev sto je uxsvim gola :D
 
I u stripu je gola svo vreme.
 
Sin City 2 - film je prosek, nista spektakularno, Da ovaj film nema Sin City ime i prethodni deo, i ogromna imena holivuda, bio bi najveci crap u industriji filmova.
Eva green ceo film gola.
Prvi deo je valjan film koji sam gledao više puta.
Ovo mu dođe ništa a ne prosek.
Eva standardno u biblijskom kostimu, ni tu nema iznenađenja.
Ipak jedva čekam da ga odgledam, možda ga ipak pohlepnici nisu obezvredili skroz.
 
The Counselor dobar film i kraj je najgotivniji.
Ma čitava radnja je gotiva. Nije klasični holivud, igramo se kriminala i pošto smo najmudriji sve na kraju izradimo, umemo keš i uživamo u Meksiku.

http://m.imdb.com/title/tt2193215/

Ja ovo gledao u bioskopu, koji raspad od filma. Sećam se samo da je i meni kraj filma bio odličan, ali ostatak - najdosadniji film u istoriji.
 
@TozABG, lako je tebi sto mozes tako brzo da odledas filmove tamo, dok mi treba da cekamo dobre ripove ili da ovi nasi bioskopi puste film. :)
 
@TozABG, lako je tebi sto mozes tako brzo da odledas filmove tamo, dok mi treba da cekamo dobre ripove ili da ovi nasi bioskopi puste film. :)
Izlaze hitovi u Srbiji isti dan, al manje poznati umeju po mesec dva kasnije da izadju.
A ovde nisu normalni, stancuju po 3 4 filma nedeljno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno