Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa nije spoiler da godzila ima vatru. kao kada bi rekao da supermen leti.
 
Ono bas ne lici na vatru ali dobro ;) i generalno nista se nije zapalilo od "vatre"
 
pa nije spoiler da godzila ima vatru. kao kada bi rekao da supermen leti.

Superman leti? Upropasti mi, nisam gledao ovaj zadnji. Znam da u ovom iz 70-ih, i onom iz nemam pojma koje, 2005 valjda, leti, i u animiranim filmovima i serijama. Ali da mi ovako pokvariš film koji Nolan producira i gde se u trailer-u vidi da leti, stvarno nisam očekivao.
Sad ćeš da mi kažeš da ne nosi crvene gaće, a da ih je pre imao.
 
svasta. Die Hard je vruhnski film a dzon meklejn je neunistiv podjednako zapravo i vise od svih akcionih heroja naknadno. Da je WHD snimljen pre 10 godina stekao bi status kulta, jedino vam smeta sto je nerealan.. zamisli - svaki film je nerealan. Poenta filma je da je odlicna zabava i to je to. Meni mač u Pacifc Rim uzasno smeta jer je plot related dogadjaj. Ali to sto negativci vecito mase smajserima glavnog lika to je jednostavno tako, od toga se pravi akcija, akciona scena.

nadjite mi bilo koji vama odlican film, naci cu vam 1001 odstupanje od realnosti.

Max Max 2 "Road Warior"

ajd da vidimo 1001 odstupanje od realnosti....:)
 
^ ahaah kakav car ;)
 
pa daj i ti 1001 odstupanje od realnosti iz spomenutog filma...:)
 
Eagle eye - koja glupost, mislim ovaj glavni je ***** ceo film, samo me nervirao... :d
 
@DM apropo glupog sarkazma:). Nigde u traileru nema da bljuje vatru(na primer). Nisam gledao predhodni jer su svi rekli da je shiet. Tako da, da, spoiler je. Deal with it.
 
@DM apropo glupog sarkazma:). Nigde u traileru nema da bljuje vatru(na primer). Nisam gledao predhodni jer su svi rekli da je shiet. Tako da, da, spoiler je. Deal with it.

Glup je sarkazam jednak, gluposti da je spoiler da čudovište bljuje vatru.
Tako sam ga i formulisao s razlogom.

Bio bi spoiler da ti neko kaže da ruši zgrade i ljudi stradaju?
 
Poslednja izmena:
I dalje je spoiler. I koristite ga slobodno a i lutanje od teme nije korisno uopste. Zbog toga je vise puta zatvarana.
 
Slazem se da je spoiler, za mene je to bilo iznenadjenje u filmu. Da sam procitao pre gledanja filma, ceo film bi cekao da se to desi. Zamisli dodje sad lik i isprica sta ce se desiti u Hobitu 3, i da se vadi na razlog da je procitao knjigu i da je to logican razvoj situacije. Ako si ti gledao prethodnu godzilu to ne znaci da svi ostali jesu.
 
A jel' vam spoiler da Spider-Man ima mrežu?
Spoiler je direktno da ispriča neko zaplet. Ovo je usputna sitnica. Niko nije napisao šta se konkretno dešava s tim. Samo da ima toga.
 
Slazem se da je spoiler, za mene je to bilo iznenadjenje u filmu. Da sam procitao pre gledanja filma, ceo film bi cekao da se to desi. Zamisli dodje sad lik i isprica sta ce se desiti u Hobitu 3, i da se vadi na razlog da je procitao knjigu i da je to logican razvoj situacije. Ako si ti gledao prethodnu godzilu to ne znaci da svi ostali jesu.
Ne moze da se objasni. Uvek su u pravu i kad lepo napises sa sve smajlijem da se koriste spoileri za tako nesto.
Za bilo sta sto je vezano za radnju u filmu, makar bila i "sitnica" (A jos da se procita prvi post kako oceniti film, to je vec komplikovano).
Zato se ja odjavljujem sa teme. Zahebi.
 
Ljudi ja se izvinjavam. Nisam ocekivao da je ovo tako krucijalni deo filma. Pretpostavio sam da vecina zna taj detalj iz originala ili bar sa mnostva slika/postera...
 
^hahahah i ja se izvinjavam ;)
 
^a vala bas +
 
Dajte neki movie preporuku da gledam uslov je da je film ok po vama bar 7/10 i da mogu negde da skinem beki dobar kvalitet tipa 20-30gb neki dobar bluray rip i slicno..
 
Superman leti? Upropasti mi, nisam gledao ovaj zadnji. Znam da u ovom iz 70-ih, i onom iz nemam pojma koje, 2005 valjda, leti, i u animiranim filmovima i serijama. Ali da mi ovako pokvariš film koji Nolan producira i gde se u trailer-u vidi da leti, stvarno nisam očekivao.
Sad ćeš da mi kažeš da ne nosi crvene gaće, a da ih je pre imao.

Jednom su Chuck Norris i Superman obarali ruke za opkladu. Gubitnik je morao da nosi crvene gace preko pantalona do kraja zivota.
 
Godzilla

Sta znam,nije los film,a nisam ni ja bas bas odusevljen. Neka bude 6/10
 
Spremam se da gledam Sunshine, poslušao sam ovaj soundtrack iz tog filma, vidim da generalno na IMDB nije losa ocena...
 
Meni se Sunshine bas svidja, 9/10.

Edit: u principu je napljuvan kraj (tj zadnja trecina, sam kraj je dobar po meni) filma jer je nekako u totalno drugom tonu i zbrzan... meni se ostatak dovoljno dopao, da mi ni ovaj deo nije pokvario ugodjaj. Nisam ga dugo gledao, a jos uvek ga dobro pamtim, sto u mom svetu znaci da je opravdao ocenu :)
 
Poslednja izmena:
Godzilla 7/10
3d je slab i neke scene su glupe
 
Konačno sam odgledao Apocalypse Now. Ne znam iskreno šta sam čekao, jer jedno deset godina hoću da ga gledam. Gledao sam theatrical blu-ray varijantu, ne produženu redux.

Film je bio drugačiji od očekivanja. I potpuno shvatam zašto se originalno razvlačio u preko pet sati. Verovatno bi ga i gledao pet sati. Pošto je ceo film nadrealan, izgleda kao san. Film je generalno odličan, počev od početne scene sa pesmom od The Doors (The End). Sklon sam da navedem kao manu što se Brando pojavljuje tek na drugom satu filma.

9/10
 
3 Days to kill počinjem da gledam i u drugom minutu nalećem na zanimljive scene:
BG1.JPG
bg2.JPG

Vole nas, nema šta :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno