Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ја га никада нисам гледао. Али ми је на листи 😁
Почни на време, да би могао да обнављаш после сваких пар година 🙂
 
Nisam ga gledao sigurnih petnaestak godina. Pristojno je ostario, solidna sedmica.
 
Uh... pustim Jurassic 2022 :D i on ima neke kineske ili korejste titlove ispod,i ajd reko necu sad to,gledacu drugi put bolju verziju... i onda pomislih a sto ne bih pogledao nekog koreanca :D I kaaaaaakva greska :D


3/10... KATASTROFA!!! :D
 
Išerinske Beštije odličan. Nije za svako raspoloženje, za ovako kišno veče bez atoma snage i bez želje za akcijom kao 1 na 10. Gluma, dijalozi ( ismejao sma se par puta pošteno) i pre svega kadrovi. Kolin lagano oskara za ovo, kako u nekim scenama ostane ozbiljan nije mi jasno.
 
Kolin se skinuo sa etila odavno! I briljira u svakom filmu.
Kakva kraljina od glumca, coveka, gospodina...
Treba prestat' pit'!!
paradigma njega kao glumca irskog porekla... tu se jednostavno podrazumeva da je alkos..

Banshees... sam video cim je izasao u bibloteci, bilo je neugodno bez prevoda, jer nije engleski (US), ali za 10 min se covek navikne...
Kolina za oskara! (meh, jel to bese vil smit dobio.. ah, ne mogu, bice ban)
Gdin Kolin je davno zasluzio nagradu tog tipa.. mnogo pre Banshees,,,
Trebao je dobiti oskara (hebo ih oskar) za Lobstera...in Bruges....

Meni licno, znaci licno misljenje, je on kralj, bog, otac...glume
Bestija! 🥰
 
Poslednja izmena:
Samo da mu ga ne daju jednog dana kao Kapriju na silu a covek pre toga imao komonto par zasluzenih. Mada oskar je realno sviranje kurbli, nego sta reci drugo a da se lepo razume da je covek oduvao.
 
Avatar 2
Efekti, vizuelni utisak 9/10..odlicno.
Kao film, dva ili tri puta sam rekao u sebi boze, molim te okoncaj ovo. Razvuceno bespotrebno, tema i zaplet rupcaga..ma skoro sve pa katastrofa. 3/10
La Noire ima bolje facijalne animacije nego ova pretenciozna Kamerunova abominacija skoro deceniju i po novija.
 
Shutter Island kakva filmčima čovek se lagano voljno lobotomizovao na kraju, a nadao sam se da je sve delo dobrog MK ultra programa...pih
Celog sam ga zaboravio.
 
A ja ga gledao na krš bioskopskom snimku (vhs iz video kluba). Onaj kvalitet zvuka kao kad slušaš neki bend van prostorije u kojoj svira.
A tek snimak... Spremam se odavno da ga ponovo pogledam

Kaleidoscope (2016)

Kakav PSIHO od filma! Obrnuo ga dva puta za veče. Toby Jones maestralan, inače njegov rođeni brat kreator ovog dela.
Preporuka!
 
The Northman 6/10

Film sam po sebi je okej, ali ništa ne bih propustio da ga nisam ni pogledao.

Café Society 7/10
Fin i zabavan filmic.
 
Violent Night - Nisam imao očekivanja, ali smo se žena i ja kvalitetno ismejali. Može se pogledati i još koji put. 😁
 

House of the Spirits 1993, odlicna drama. Prvo mi gledanje, dubok i emotivan ali najvise me fascinirala šminka Jeremy Ironsa. Covek na pocetku samog filma gde je najstariji izgleda bukvalno kako danas izgleda posele 30 godina.
 

Konacno zavrsih ovu avanturu. Ovaj pogledah u 4K na oledu i odusevio me. Uzivao sam iako je dva i po sata dug. Sta znam,ceo Jurassic serijal meni 5x bolji nego sto sam ocekivao.Ustvari misljenja sam da svaki film pojedinacno i nije nesto,ali kad se sve veze i odgleda u par dana postane fantasticna celina za koju mi tek sad drago sto nijedan deo nisam gledao ranije nego sam sve povezao tako da su secanja sveza na svaki prethodni film. Gledajuci na taj naci,nekako sam stekao skroz naopak utisak u odnosu na vase najave.Meni sad prvi deo i nije bas najbolji,vec samo kao odlican uvod.Bas sam se uziveo u pricu i zao mi je sto se sve zavrsilo. TOPLA PREPORUKA za sve one koji bi da pogledaju neki od Jurassic filmova je da krenu od najstarijeg ka najnovijem,bez da propuste bilo koji film iz serijala
 
Ustvari misljenja sam da svaki film pojedinacno i nije nesto,ali kad se sve veze i odgleda u par dana postane fantasticna celina za koju mi tek sad drago sto nijedan deo nisam gledao ranije nego sam sve povezao tako da su secanja sveza na svaki prethodni film.
Zanimljivo gledište...:unsure: Sad prelaziš na Policijsku akademiju, ne?;):)
 
Zanimljivo gledište...:unsure:
Znam da zvuci cudno,al eto... zaokruzena je cela prica... delovi su na neki nacin vezani,kao i Top Gun.. Upoznat si sa likovima,a ako recimo gledas samo jedan film i iskoci neki lik,mnogo manje "emocije" donese jer se zapitas: koji je sad ovaj,odakle on iskoci... a onako kad krenes od pocetka,svaka licnost u filmu ima svoju istoriju.
Bas me zanima koliko li forumasa poslusa moje preporuke i posle u sebi kaze: u pravu je lik,cool je film. Ili onih koji razmisljaju: kakav je ono lik,njegove preporuke treba izbegavati :D
 
Одгледах коначно, у 4DX.
Није добар као први део, траје предуго, прича развучена, ефекти и целокупно 3D издање заслужује 11/10,остало танко и досадно. Ко воли визуелни спектакл и уживање у природи и пејзажу слободно нека одгледа, ко очекује неку спекталурну причу и фабулу која траје 3 сата нека обиђе.
Од мене 7,5/10.
 

Konacno zavrsih ovu avanturu. Ovaj pogledah u 4K na oledu i odusevio me. Uzivao sam iako je dva i po sata dug. Sta znam,ceo Jurassic serijal meni 5x bolji nego sto sam ocekivao.Ustvari misljenja sam da svaki film pojedinacno i nije nesto,ali kad se sve veze i odgleda u par dana postane fantasticna celina za koju mi tek sad drago sto nijedan deo nisam gledao ranije nego sam sve povezao tako da su secanja sveza na svaki prethodni film. Gledajuci na taj naci,nekako sam stekao skroz naopak utisak u odnosu na vase najave.Meni sad prvi deo i nije bas najbolji,vec samo kao odlican uvod.Bas sam se uziveo u pricu i zao mi je sto se sve zavrsilo. TOPLA PREPORUKA za sve one koji bi da pogledaju neki od Jurassic filmova je da krenu od najstarijeg ka najnovijem,bez da propuste bilo koji film iz serijala
Ajde sada Star Wars serijal...
 
Bas me zanima koliko li forumasa poslusa moje preporuke i posle u sebi kaze: u pravu je lik,cool je film. Ili onih koji razmisljaju: kakav je ono lik,njegove preporuke treba izbegavati :D
Zaboravih dodati da me ovo interesuje iz prostog razloga da ne pisem ovde i bacam komentare,gusim topic ako se bas niko nije nasao u mojim preporukama.Onda bolje samo da cutim,citam vas i maznjavam naslove
 
Ali redosledom 4,5,6, 2,3,1,7,8,9 ili kako beše već 🤣. Meni je tu najbolji 3 deo i zlo koje nastaje, moćno ....

Ma samo ti piši, zanimljivo je videti tudje uglove gledanja. Nikad nisam ni razmisljao tako o JP da su likovi bitno nego kao SF za jedno gledanje. Verobžvazno sto sam ih gledao kako izlaze. Mada poslednja 2 mislim da nisma gledao
 
Po kvalitetu moze da se udene i Rogue One.
 
Zaboravih dodati da me ovo interesuje iz prostog razloga da ne pisem ovde i bacam komentare,gusim topic ako se bas niko nije nasao u mojim preporukama.Onda bolje samo da cutim,citam vas i maznjavam naslove
JP je bio interesantan kada sam imao 10god. Danas ne bih izdvojio više 10min za tako nešto ili bih, ali sa klincima.
 
Ma ne, čisto moj ukus, a o tome ne treba raspravljati nadam se da se slažeš. I ovo nije kritika već moje mišljenje. E sad što ti je ego mislio ovo prvo i što si se osetio nipodaštavački bez razloga šta da radim 🤣. Neke žanrove(zombiji i ostale budalaštine) ne mogu da svarim i jednostavno je tako.
 
Jok, za razvoj životne filozofije je čitanje fantastike 🤣


p. s. 90% toga što ja čitam zadnjih 10 godina je fantasy :p
 
Ma ne, čisto moj ukus, a o tome ne treba raspravljati nadam se da se slažeš. I ovo nije kritika već moje mišljenje. E sad što ti je ego mislio ovo prvo i što si se osetio nipodaštavački bez razloga šta da radim 🤣. Neke žanrove(zombiji i ostale budalaštine) ne mogu da svarim i jednostavno je tako.
Ama kakav ego,kakva ljutnja... samo pokusavam biti duhovit (valjda znas kakav je Pinocio,uvek razdragan i svuda voli da "gura nos" :D ). narod izludeo nacisto,niko nema volje za salu,humor,neozbiljnost,svi nesto namrgodjeni,svi gledaju samo horore,trilere I SF :D tako da mi ovaj forum dodje bas nekako relaksirajuci kutak... Gledam za 13 godina nisam imao par napisanih postova ovde (iako sam uvek bio redovan),a sad sam se nesto raspistoljio... ni sam ne znam zasto... :D Uh,sledeca stanica bi trebalo da je dr.Strange... pa sta bude :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno