Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Infinity Chamber

Meni odličan! Mislim da je zaslužio malko jaču ocenu od one koju ima na IMDB. :)

Sent from honor 8 lite using Tapatalk
 
Sama ocena i nije toliko merilo, mada u puno slucajeva jeste, ali u ovom slucaju NE !:)
 
The Conjuring (2013) nisam gledao jeziviji horor, dok je dvojka zna se vec sta da se ocekuje, naravno film ne moze dobiti 12/10 ali je ovaj 8
 
Odgledah i 2: http://www.imdb.com/title/tt3065204/?ref_=fn_al_tt_3

Razlikuju se, ovaj su malo vise razvodnili ali je utisak slican kao i za 1, moze da se gleda ali nista posebno a ni vredno tolikih hvalospeva, previsokih ocena.
Da sam slucajno naleteo na ova dva filma mislim da bih bolje prihvatio to sto nude, ovako sam se iznervirao jer su prehajpovani a zapravo prosecni za zanr mada je isti prop'o pa su ovi filmovi jos i ok.
I sta sa tim famoznim krajem koji su neki pominjali? Vec vidjeno ko zna koliko puta. Ne kazem da ceo film nije bar malo strasan i jeziv ali uglavnom se sve svodi na jump scare scene i zvucne efekte koji su atak na culo sluha, posebno preko slusalica, i to je to.

Pa 1 min svakog horor-klasika i te sjajne atmosfere, one zbog koje osecas nesto ''cudno'' satima pa i danima (i razmisljas o nekim porukama, scenama) vredi vise nego svi ovi novi horori zajedno.

Ne vredi, moracu da batalim ovaj zanr neko vreme, bar novija ostvarenja.
 
Poslednja izmena:
Sing Street - totalno pozitivan neobavezano opuštajući vajb.

10/10
 
Poslednja izmena:
evo i od mene preporuka za par filmova...

The Foreigner 2017, (samo za one koji vole vratolomije Jackie Chan-a) 5/10
Get Out 2017, vrhunski film.... 7.5/10
The Killing of a Sacred Deer, takodje dobar film 8/10
Memories Of Murder 2003, jako dobar korejski film 8.5/10
Thelma 2017, drama, fantazija... romansa... ne'realno-realana pricha, 7/10
 
Odgledao sam danas originalni Blade Runner. Dobar i zanimljiv film sa dobrim krajem.
7/10

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Bright
To što su pokušali da budu originalni ne opravdava ovako loš film. 5/10
Wil Smith vec 20 godina glumi istog lika.

Jigsaw
Isto 5/10. Očekivao sam bar ok kraj ali kraj je još više upropastio film. Ne bi me cudilo da sad krenu Jigsaw II, II...
Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Odgledaj konacno sinoc Poslednje Dzedaja, druga polovina filma dobra. Prva polovina
aSjGWGU.gif
 
Ashby (2015.)
Simpatičan film koji pljušti pozitivnom energijom i iz kojeg možemo da naučimo nešto o životu. Sjajna glumačka ekipa. Preporuka.
6,5/10

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Zaba (2017)

MV5BYmZmYmZiYTMtOTRkOC00ODhjLWFmMmQtNTk4YTE4MmY1ODM5XkEyXkFqcGdeQXVyMjI5NjkxODA@._V1_.jpg


http://www.imdb.com/title/tt7261098/

Posle filma, Hadersfild (2007), bar s ovih nasih prostora je film Zaba (2017), za koji mogu prosto reci da me je film oduvao !
Nakon svakih par minuta covek moze staviti pauzu i krenuti da razmislja o svemu tome sto je prikazano !
TOTALNA PREPORUKA ! 9/10 !
 
Da, Zaba je odlican film, ali predstava koja ponekad gostuje u Atelje 212 je fantasticna, msm da se daje jedno 10 god, Emir jos jednom objasnio kako se glumi...

juce odgledao odlican islandski triler jako dopadljiv, lepi predeli, dobra prica, od mene ocena 4/5

http://www.imdb.com/title/tt4433890/

Da li je neko gledao Lady Bird ? utisci ? hvala
 
Mitko druze..tema je poslednji ogledani filmovi,a ne link ka filmu,niko to ne postavlja niti je iko trazio od tebe kapiram.kome se gleda nacice nacin da pogleda

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
U redu, zasto onda ne sankcionisete i neke YouTube likove pesama na primer ako se vodite tom politikom?

123.png

A tek ovaj edit sto si bas ti editovao, posebno ova zadnja stavka.. cemu onda svrha foruma i podforuma onda u tom slucaju ako ja, ti ne mozemo komentarisati neciji film, da razmenimo misljenje, pa ako hoces prihvatiti moje hoces (u 99% slucajeva niko ne prihvata tudja misljenja) ako neces idemo dalje :)

Ali sa ovim pravili YouTube linkova ste malo kontradiktorni, onda sve YouTube likove treba prebrisati, bilo to pesme, trejlera, sve sto krsi autorska prava...
razumem ja sta je warez, ja nisam nigde postavio warez link :)

Hocu reci sto si uradio ti ovaj edit pravila onda tema gubi smisao, mogu ja ili bilo ko drugi doci naredjati na svaki naredni post neki film cisto onako 'formalno' ali onda tema gubi smisao... na taj nacin se samo nekima dize ponos (medju noge) kako posle kaze ima hiljadu, dve, postova i nista drugo :)
 
Poslednja izmena:
Zaboga, pa misli se na wikipedia ili imdb link, ne na link ka piratizovanom sadržaju...
Pesme na jutjubu nisu piraterija, a 100% sam siguran da ovaj koji je okačio film Žaba na jutjub nije vlasnik nikakvih prava.
Ova diskusija je završena. Kome ne odgovaraju pravila ne mora da učestvuje u temi.
 
Madame - odgledah zbog Rossy de Palme koja me asocira na Almodovarove filmove koje ne propuštam (ovo nije jedan od tih), elem, sredovečna publika bi ovoj Pepeljugi možda dala veću ocenu - 5/10.
 
The big sick, jako mi se dopao, odlicna drama,sve preporuke

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Noviji članovi, nemojte da vas mrzi da stavite i imdb ili drugi link ka filmu.
 
The Disaster artist

87q84.gif


Sta sam upravo gledao.. zasto je napravljen ovaj film, verovatno veca enigma nego zasto je napravljen film po kom je ovaj pravljen... jbt.
 
Geostorm 2017 efekti izgledaju kul, mada nekad i nerealni u smislu destrukcije. Priča klasična sapunica, ako je nešto moguće da bude predvidivo neka bude predvidivo logika...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno