Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ju ju ju onda nisi gledao Movie 43.
Nisam siguran da li sam ikada u zivotu gledao gori film. "Komedija".
 
22 Jump Street je jad i čemer. 21 i nije bio loš.
 
Nešto na fazon Get the Gringo skorije ima li predloga?
 
Odgledah nove Igre gladi i daću mu jednu solidnu 7ičicu... Kapiram da su mi očekivanja bila manja nego drugim ljudima.
 
Movie 43 mi je baš legao. Ne znam zašto se nekima ne sviđa. Kada se na YT postavi prank ili neki skeč na sličan fazon, onda je popularan, a u filmu sa poznatim glumcima je loš. Iste stvari rade Key and Peele, coledge humor i još brdo wannabe komičara
 
jel zna neko kako se zove film koji se sada emituje na RTS 1 (od 13:30) ?

nasi ga preveli: Обавештајци, енглески филм
guglao i spies i intelligence ... nista.
 
hvala! evo i ja bas kucao swan lake , numeru koju cesto ponavljaju i filmu i paf! :)
 
Limitless dobar film. Preporuka od mene. 7/10
 
Trenutno sam u fazi kada gledam neke starije family komedije, odgledao Home Alone 1 i 2, sledeci na redu Babe 1995 i Jumanji 1995
 
Da, sigurno je CGI fantastican u velikom delu filma pa je 20GB snimak neophodan. :d
Ceka se prevod.




The Guest (2014)
Preskociti ovo. Slabo, sve vec vidjeno. Deluje kao epizoda neke serije. 5/10
 
Poslednja izmena:
Nije sve u CGI, i to je Fincher, s toga treba da je dobro snimljen. A prevod je nebitan, jer znam engleski tečno. :p
Jedino trenutno ne znam japanski, pa imam problem s Ghilbi studijom. :D
 
Pogledao sam sample, sasvim dobar snimak. Po meni nema potrebe da se čeka ništa bolje, prvenstveno jer nema CGI, što reče Radicci
 
Sve preko 2GB je i vise nego dovoljno za ovakav film.
Znam i ja engleski, ali ne toliko dobro. :/
 
Koji je ono film kad oni opljackaju banku a lik ostane u banci i prespava pa sutra izadje obucen kao gospodin covek :D ? Gledao sam skoro i ne mogu se setiti nikako...
 
Planiram večeras posle Hobita da ga pogledam...

Video sam slike i kvalitet je i više nego dobar pogotovo što gledam na laptopu :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno