Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prvi Alien iz 1979 godine je najjaci film.

Poslato sa Sony Z5
 
Haha :)
Ja sam ga gledao tek pre 3 godine i ona scena kad stvorenje iskace iz stomaka onog lika me cimula :D

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Ja kad to gledam uvek pokušam nekako da zamislim šta je to tada značilo i kako je ljudima tada to izgledalo. Iz tog ugla mi film bude još bolji.

Kad mališa iskoči mi je najbolja scena svih vremena.
 
Kad bi mogao nešto da zaboravim, to je ta scena... da bi mogao ponovo prvi put da odgledam film.

Ali imaću takvo neposredno iskustvo kada budem sve ˝filmcine˝ gledao sa klincem - kome ce to biti prvi put :D

T2, Alien, Povratak u budućnost - kolko zabave ga čeka, a mene kenjanja od žene:-devil-:
 
Poslednja izmena:
I situacija kad prvi put vidis predatora, a do tada mislis da oni gerilci prave sranya po dzungli.
 
Meni su Spaceballs uništili ovu scenu. Kad god gledam Aliena, samo čekam da krene "hello my baby" :)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Aliencic: toliko je dobar da sam zaspao na pola filma... onaj filing kada imas utisak da je Alien glavna sporedna uloga...
Nisu ga trebali nazvati Alien vec Proemtheus: Aftermath ili sl glupost...
 
Poslednja izmena:
Meni je recimo bas ok alien... jedno 7/10

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
spojlujte mi 1 mali detalj od Aliena da odlucim dal vcrs didem gledam...
Jel James Franco brutalno ubijen kao i ostatak posade ?
 
spojlujte mi 1 mali detalj od Aliena da odlucim dal vcrs didem gledam...
Jel James Franco brutalno ubijen kao i ostatak posade ?

Onako, solidno brutalno (mislim na spojler), ali nepotrebno. Ako si gledao onaj crew prolog (ne ono sa Davidom i Shaw, već drugi) na YT onda ti ništa neće biti jasno :D. Moj savet - sačuvaj lepo živce i preskoči film. Nije vredan ni skidanja sa torrenta.
 
Cek tih prologa jel ima u filmu uopste ? Posto sam primetio da je postao obicaj da stvari iz trailera ne zavrse u samom filmu, sto je cista obmana potrosaca da tako kazemo.
 
Cek tih prologa jel ima u filmu uopste ? Posto sam primetio da je postao obicaj da stvari iz trailera ne zavrse u samom filmu, sto je cista obmana potrosaca da tako kazemo.

Onaj drugi prolog sa David-om i Shaw je stavljen u film sa nekim dodatnim scenama, dok npr. onaj raniji prolog gde bukvalno vidiš Franco-a kako je ogrnut u neki peškir i priča sa posadom, i gde takođe malčice upoznajemo svakog od njih, uopšte nije ni završio u filmu. Tako da dobijaš bukvalno gomilu likova o kojima ne znaš apsolutno ništa, ne vezuješ se za njih, naravno da znaš da će ih Alien tamaniti ali te baš i zabole. Meni najsmešnije od svega je bilo to da je reč o parovima, a ja osim pilota i Daniels uopšte nisam mogao čak skoro do kraja filma da pohvatam ko je sa kim par u filmu. Ne zato što sam glup ili nisam pratio, nego zato što nema ničega da ti pokaže nešto o njima ... Ona scena iz trejlera kad se dvoje tuširaju pa ih Alien sredi, to je negde na kraju filma, tek tu sam ukapirao da su njih dvoje par, iako se pojavljuju često u scenama ... Jednostavno prazno.
 
ali je umro spektakularno :d

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales apsolutno mi nije jasna ovako visoka ocena na IMDB-u. Maksimalno 3/10. 3D nista posebno, ispran film, isprane reciklirane scene. Ukratko, ako bas ne morate gledati film bolje je da ne idete.
 
Listam neka Dikova dela, trazim po Imdb filmove inspirisane njegovim knjigama i vidim da nisam gledao "Minority report". Imam film odavno u kompu, preporucio drugar, ali nikako da odgledam, i ajde..
Nikad mi brze nije proslo 2h i 30min, film me je toliko drzao prilepljenim za ekran. Video sam samo par nekih rupica u radnji i losih scena, ali sam ih jednostavno zanemario, jer sam od prvog minuta uzivao. Kakva ideja majstora zanra Dika, pa realizacija Spilberga, velika preporuka od mene i ocena 9/10. Briga me, ako neko kaze da je previsoka, ovo su filmovi uz koje uzivam.
Samo mi je zao sto ga nisam gledao pre, a i nije mi jasno kako mi prolazio ispod radara..
 
Slažem se, filmčina. Ima i serija sa istim imenom i zapletom mada sam ja batalio na pola sezone.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Family Man sa Cage-om. Ovoj romanticnoj drami se uvek rado vraćam na svakih 5-6 godina. Knedla u grlu tokom većine scena.
Preporuka ko nije gledao.
8.5/10

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Family Man je dragulj, ja isto gledam često taj film. Cage u jednoj odličnoj ulozi. Isto II meni dosta emotivan.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Pirate sa kariba odgledas i posle 4 dana nemas pojma koji je koji deo. Sve pozaboravljas...
 
Gledam film sinoc i razmisljam kako je teklo pisanje scenarija:"OK Johnny you do the usual stuff, make a fool out of yourself as always. Also, we need to have a hanging scene again and a rescue to go with it. Oh oh oh and also, lets add a guillotine this time too."
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno