Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako neko odgleda novu Laru u bioskopu neka baci utiske. Taman sebe da postedim nerviranja i bacenog novca.

Imam ortaka koji se sece na TR jos od Andjeline i smara da gledamo odmah a pod utiskom sam da ce film biti krs.
 
Poslednja izmena:
Meni mirise na prosek koji ce ovde da vozi hipi i ima da pljuste 9 i 10 a dok dodje bluray i ripovi ocene ce da spadnu na 6.
 
Pa i prva dva dela TR sa Andželinom nisu nešto. Bas sam odgledao pre par dana oba dela (imam ih na dvd). Za mladju publiku (15 g max) može da prođe.
Ovako no no.
Jedino je bilo zanimljivo videti Andju u svom najboljem izdanju a ne sad hodajući kostur. Šteta za onakvu [emoji226]... [emoji204][emoji205][emoji190][emoji240][emoji251]

Poslato sa HUAWEI GRA-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Creep 2
Zanimljiv film koju ću svakako zaboraviti za nekoliko meseci. Dobra mu je strana što ne traje dugo a ne volim da prekidam filmove na pola. Preporuka... da se ne gleda.
2,5/10

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Meni mirise na prosek koji ce ovde da vozi hipi i ima da pljuste 9 i 10 a dok dodje bluray i ripovi ocene ce da spadnu na 6.
Neki filmovi su namenjeni za bioskopsku instant zabavu, ne za bluray i kućno gledanje i nema ništa loše u tome. :)
 
Neki filmovi su namenjeni za bioskopsku instant zabavu, ne za bluray i kućno gledanje i nema ništa loše u tome. :)
Slazem se samo sto nisam bas tako mislio, ono sto sam mislio jeste da neki blockbusteri kada se pojave voze se na hipi talasu koji posle 20ak dana splasne. Sto se tice instant zabave ja u tim filmovima podjednako uzivam i kuci. Eto npr. Jumanji me super zabavio a verujem da ce i Thor Ragnark kada ga odgledam.
 
Neki filmovi su namenjeni za bioskopsku instant zabavu, ne za bluray i kućno gledanje i nema ništa loše u tome. :)

Slazem se, ali treba negde povuci i crtu. Sta nam sve serviraju od trasha u bioskopima vala ne moramo sve da gutamo. Stari Tomb Raider filmovi su na nivou guilty pleasure - ali sta ja da objasnjavam coveku kome su odlicni (cak je odigrao ove 2 nove reboot igre i kaze da su mu bolje od Uncharted igara - pametnom dosta; mislim na ortaka, ne tebe puter)

U prosloj godini da li ima 5 filma za koje bi platio ulaznicu i da kazes da su opravdali istu?
Mislim da sam oko 10ak filmova odgledao prosle godine (sto u bioskopu sto kuci) i rekao bi da manje od 5 opravdavaju cenu ulaznica - ostalo suvi prosek odnosno vecina ispod prosecnog kvaliteta...

Dobro je sto serije vade celu situaciju poslednjih godina, filmska industrija uveliko ide nizbrdo...
 
Pogledao ovaj Led, što Biković glumi, vodio dragu u bioskop. Njoj se svideo naravno, obzirom na tematiku, ja se nisam smorio, što je isto bitno :) 6/10, na kvalitet produkcije.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
ne znam vise ni sta sam gledao u posl. 7 dana.. star wars, annihilation, shape of water, jumanji, justice lig.
Sve mi nekako mrnjau

shape mozda najbolji od najgorih (gore nabrojanih) ali uhhhh, film je pretenciozno mrnjau i ne vredi vise od 6/10
mozda nisam bio u fazonu.. ili je ceo ovaj svet odavno otisao u
honduras
 
Bas tako, kad je " shape " uzeo oskara koliko li je losa produkcija, nije cudo da je 3 bilborda tako visoko kotiran, film koji do pre 10 godina tesko 7 uzeo.. sad je odlican..
 
Realno shape zasluzuje oskar za scenografiju i kostime, sta god del Toro da radi te dve stavke su uvek vrhunske.
 
Tu se kod Shape svi kvaliteti i zavrsavaju.
 
Shape of water
Nisam mnogo očekivao - nisam ni razočaran. Ima klišea i već viđenog, ali i originalnih ideja. Sve u svemu zanimljiv film. Gluma odlična. Oskara ne bih komentarisao.
Čini mi se da je završen tako da može da se napravi nastavak.

Mislim da ga ne bi toliko pljuvali da nije dobio Oskara. Naprotiv. Ali to nam je u krvi... :)

Sent from my LG-K420 using Tapatalk
 
Pa bilo koji tupav film će se pljuvati još više ako osvoji takvu nagradu.
 
Veronica
5/10
Pokusavaju da nagruvaju neki hajp po drustvenim mrežama tipa najstrasniji horor ikada, medjutim jok, jos jedan u moru istih, s tim što mnogo guraju da je radjen po 100% istinitom dogadjaju, kao i brdo horora pre njega. Ja se prevario i gledao, ako niste mnogo horora gledali mozda vam i prođe.
Da nisu digli toliki hajp mozda bi ocena bila cak 6.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Memento..toliki hajp oko filma,a meni nesto nije legao,nimalo odusevljen,na momente dosadan..puno boljih trilera sam gledao i to od manje zvucnih rezisera

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Before I Fall (2017)

Ista tematika kao Happy Death Day samo sa "mračnijim/ozbiljnijim" pristupom. I tehnički, bio je donekle gledljiv sve do kulminacije. Tu kreće scenario i dijalozi na nivou MTV emisija, gomila načetih a nezavršenih tema sa epilogom koji ničim izazvan dolazi kao jedino moguće rešenje. Film mi deluje kao da su ga dva lika pisala, svako svoju polovinu a da niko od njih nije razmišljao kako da prelaz ima smisla.

Ipak mi je Happy Death Day bolje legao: ako nisi u stanju da izneseš film do kraja kako treba, ne zaleći se i okreni na polu-sprdnju.

4.5/10
 
Poslednja izmena:
King Arthur (2017) 7/10

Sasvim solidna zabava, prijatno iznenadjenje.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
la ragazza nella nebbia
Ne znam šta da kažem. Nisam nikada nešto preterano voleo trilere, ovaj može da prođe sa svim svojim manama, ali kraj mu skida jednu ocenu od mene. Skromnih 6/10.
 
Poslednja izmena:
I, Tonya
Daleko bolji od ocekivanja. Preporuka
 
Novi Jumanji sasvim ok kao razonoda za subotnje vece. 6/10
 
Poslednja izmena:
Memento je odličan ali za 2 klase ispod Fight Club, The Prestige, Inception i Shutter Island koji važe za najbolje mindfuck filmove ikada.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Veronica (2017)

Dobar horor, dobra atmosfera ali daleko od epiteta "najstrasnijeg horora"

Svidja mi se što radnja počinje dosta rano i konkretno. Ostaje žal za nekim nerazradjenim elelentima filma, ostavlja utisak kao da su morali da ga uguraju ispod 1:45

Prijalo je gledati ga i ne bi smetalo da ga ponovo pogledam.

6.5/10

Sent from my Cool1 C106 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Memento je odličan ali za 2 klase ispod Fight Club, The Prestige, Inception i Shutter Island koji važe za najbolje mindfuck filmove ikada.

Sent from my LG V20 using Tapatalk

Jesi gledao:

The machinist
Cube 1,2,3
The game
Lost highway
Vanilla sky
Triangle
Timecrimes
Pi
Irreversible
 
Sve do jednog. :)
The Machinist je možda najpodcenjeniji film ikada.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno