Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bitno je da su tu e.odredi, remek-dela kinematografije #10/10 :)
 
Mnogo je korisno ocenjivati na imdb - u nedostatku dobrih predloga, uvek se moze skociti do odlicno ocenjenih filmova i naci neodgledani filmovi istog rezisera (glumca, scenariste...). Takodje je korisno oceniti i prosecne i krs filmove, jer se brzo zaborave usled loseg ili mlakog utiska.

Edit: I ovo Borisovo "treba se setiti" ide u prilog tome da se odvoje 3 sekunde nakon gledanja filma i oceni na imdb. Nazalost, ja sam ocenio mozda pola filmova koje sam gledao, ali mi se cini da sam pokrio veliku vecinu onih koji su mi bitni.

Da, to sam ja počeo da praktikujem nekoliko godina unazad ali pola odgledanih filmova mi je neocenjeno, nego kad naletim na neki, klepim mu ocenu. Moja neka lista bi se sastojala od filmova iz klinačkog perioda osamdesetih, pa na ovamo, bez nekog redosleda. Brdo je tu filmova preskočeno, ali ovi su mi se izdvojili, svaki na svoj način.

1. Life of Brian
2. The Warrirs
3. Brutti, sporchi e cattivi
4. Das Boot
5. Halloween
6. A Clockwork Orange
6. Romper Stomper
7. Spoorloos
8. Incendies
9. Old Boy
10. Ex Drummer
11. The Silence of the Lamb
12. Lake Mungo
13. Requiem for a Dream
 
Jel neko odgledao Ubistvo Staljina ?
Na cega lici?
 
Wind River - odličan film. Imao sam manja očekivanja.
 
Rešio sam da obnovim gradivo Džima Kerija, gledao sam njegove imitacije na YouTube, kakav je to kralj.

Mask, Ace Ventura, Man on the Moon, Me Myself and Irene, The Truman show...

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Glupan i tupan...
 
^ naprotiv, komedije 90tih su mu obelezile karijeru i u njima je odlican... (Ace 1 i 2, D & D, The Cable Guy, The Mask, Bruce Allmighty, Liar Liar)

U "ozbiljnim" filmovima je hteo da se dokaze kao svestraniji glumac - sto mu je i poslo za rukom sa The Truman Show, Man on the Moon i taj koji si naveo... ;)
 
Blade runner 2049, proleteo mi je dva ipo sata, fenomenalan film.
 
^ naprotiv, komedije 90tih su mu obelezile karijeru i u njima je odlican... (Ace 1 i 2, D & D, The Cable Guy, The Mask, Bruce Allmighty, Liar Liar)

U "ozbiljnim" filmovima je hteo da se dokaze kao svestraniji glumac - sto mu je i poslo za rukom sa The Truman Show, Man on the Moon i taj koji si naveo... ;)

Lose sam se izrazio, hteo sam reci da su daleko bolji njegovi "ozbiljni" filmovi od njegovih komedija (u smislu apsolutnog kvaliteta), pa je ispalo da je bolji karakterni glumac nego komicar - u to ne bih ulazio, nebitno je.
 
Sinoc odgledao na RTSu, Old Boy
Odavno nisam odgledao dobar film a ovaj me je bas iznenadio.
 
^ neobičan pre svega. Meni najlepša od sestara Olsen mu daje šmek.
 
Poslednja izmena:
Pogledajte original, korejanski. Brutalno dobar, mnogo bolji od Američke verzije.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
^ ja taj humor nisam mogao vise od 35 min da svarim :) ff
 
Sinoc odgledao na RTSu, Old Boy
Odavno nisam odgledao dobar film a ovaj me je bas iznenadio.
Znači ne bih se usudio da pustim film sa 5.8 ocenom [emoji3]
Ja pogledah sinoć Suburra, tiš kakav film lagana 8ica ako ne i više.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
^Imas i seriju istog imena na netflixu. Film nisam gledao ali je serija odlicna.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sinoc, ne znam zasto, pustim sa zenom Hitmans Bodyguard. Ja sam solidan broj filmova pogledao u zivotu, i dobrih i losih, mogu i da ocenim film shodno targetiranoj publici i recimo cilju (cista zabava, tipa Deadpool, Thor itd), ali ja nesto jadnije, lose u svakom mogucem aspektu kinematografije nisam odavno pogledao. Ja bukvalno jednu pozitivnu stvar o ovom filmu nemam da kazem.
 
The Circle (2017) protraćeno vreme. Sve čekam da se nešto desi, kad ono kraj filma. :D

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Sinoc, ne znam zasto, pustim sa zenom Hitmans Bodyguard. Ja sam solidan broj filmova pogledao u zivotu, i dobrih i losih, mogu i da ocenim film shodno targetiranoj publici i recimo cilju (cista zabava, tipa Deadpool, Thor itd), ali ja nesto jadnije, lose u svakom mogucem aspektu kinematografije nisam odavno pogledao. Ja bukvalno jednu pozitivnu stvar o ovom filmu nemam da kazem.

I ja sam izneverov'o koliko je los film :)
Da ne pricam koliko je mucno gledati legendu G.Oldman-a u onako uzasnoj ulozi :d

Ovo je najbolji, genijalan komentar o tom filmu: https://forum.benchmark.rs/showthread.php?325939-Poslednji-odgledani-filmovi&p=5232928&highlight=hitman%27s+bodyguard#post5232928
 
Poslednja izmena:
Ako je The Circle protraćeno vreme, još je više gledanje The Gateway. Pre 3-4 dana bila ocena preko 7 na imdb a upecao sam se i na ocenu publike na tomatu koja je preko 90%.:smash:

E pa, ne da ništa ne valja i da je neinteresantan, nego ima detalja kad je i ekstremno glupo kao na primer
lik ima duplikat "kapije" u kući a koliko se moglo skontati za rad mu je potrebno napajanje od 350 peta-wata - znači u šupi sklepao nulearku da potera đuntu :trust::D.

:wave:
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno