Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ili Mediterraneo. :)
 
Poslednja izmena:
Parasite - oooodličan!

Mislio sam da mi se neće svidjeti jer ga je ispratio prevelik hajp ali bješe baš prijatno iznenađenje, odlična gluma, uvrnut film totalno! :)
 
Tako je.
 
Ja ne znam sto se ljudi loze na Knives Out, svaka epizoda Poaroa je bolja od ovog proseka... 6/10
 
Marriage strory, dosta dobra gluma i glumačka ekipa i ništa više.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Bad Boys 3 ...hmmmmm... Pomešani utisci. Složiću se sa gomilom ljudi na netu da film dosta kasni. Imali su zalet, i prostora za mnogo nastavaka, ali nisu našli budžet u kom bi mogli da priušte i Michael Bay-a i Will Smith-a, jer su tada tražili ogromne plate.

Treći deo, vidi se da su omatorili, mnogo sporiji tempo, manje akcije, mnogo priče.

Posebno me smorio momenat (mega spoiler, ne otvaraj ako nisi gledao)

"Pobijem gomilu ljudi i bitnog lika iz franšize, hladnokrvno i surovo, ali na kraju sam ipak dobrica" aka Jason Statham u Fast and Furious - stil.

Po svemu sudeći biće i četvrti, ali mislim da neće biti vredan bioskopa, već kao film za neko casual veče.

Otkinuo sam se na scenu kad se pojavi Redži iz drugog dela. Dečko se ništa nije promenio posle 17 godina. :D

Sent from my moto g(7) using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
1917 - gledao sat vremena i isključio. Apsolutno mi ništa nije držalo pažnju, i bar taj deo što sam gledao je klasična kliše priča.
 
Gde si gledao, na telefonu neki dvd screener? Kako ne prepoznate kad je neki film napravljen za bioskop..
 
Fascinantno je da to uopste neko gleda, makar i na tetrisu...britanski film o prvom svetskom ratu ? LOL
 
Brate, koliko je psihicki iscrpljujuc postao ovaj forum.. :)
 
Cak i za tebe ? :D
Zamisli kako je nasim moderatorima dragim.
 
Dzoker 8/10
Iskreno cudi me da je jedan ovakav film doziveo slavu u Americi tj da je dozvoljeno da dozivi. Mislim da je tamo svaki 5i gradjanin dzoker. A u filmu se dzoker bas lepo osecao posto je porokao par svojih sugradjana.
 
Ne znam jesam li komentarisao Džokera, sve u svemu baš mi je legao. Što se glume tiče, za mene zaslužuje Oskara na zicer.

1917 mi se nije dopao, gledao sam ga na pametnom satu. Šalu na stranu, baš mi je prijao film, iako ne volim ratne filmove i rado ih izbegavam. Od mene 7-8.

Dunkurk-u sam poređenja radi dao 9 zato što me muzička podloga oduševljava i povremeno je pustim da mi zvecka.
 
Novi Terminator, prijatno iznenadio. U odnosu na predhodne :smash: podseca na 1- 2 (mada i T3 je ok)
 
Gone Girl - Lep ljubavni film, bas kakve volim.
 
Novi Terminator, prijatno iznenadio. U odnosu na predhodne :smash: podseca na 1- 2 (mada i T3 je ok)
Posle zadnjeg promašaja Terminatora ovaj nastavak nije imao šta da traži u celoj priči. Niti je šta novo niti je šta bolje, samo su sve pogoršali. Hteli kao nešto da promene pa su napravili novo ništa. Kad sami glumci nisu zadovoljni filmom....[emoji848]

Terminator prica se svodi na T1, T2, T3 je logički nastavak na celu priču, dok T4 već počinje da baca u stranu. I tu je kraj.
T5 i ovaj sad je samo pokušaj da se uzmu pare na ništa...
Zali boga samo vremena za gledanje.
 
Papazjanija koju vam servira Gone Girl, u vidu scenarija, glume, intelektualno potkapacitiranog plota, je zaista neprijatno iznenađenje.

Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
 
T2 je u mom svetu vrh, nema bolje. Nekako sam uspeo da ga gledam u bioskopu, Balkan beše, kad je bio aktuelan, ostalo je sećanje za ceo život.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno