Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Al vas to3a izvoza
clipart-troll-face-problem-7d1c.png
 
Nisu navikli njegove kritike :)
 
Tesko se na takve kritike navici.

Bas tesko.

Skoro nemoguce.

Zapravo - krajnje je lako hehe.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Stvarno, sad sam ozbiljan, nema razloga da se ljutiš zbog nečega čega nije ni bilo. Ja film nisam ni gledao, nego sam ga pomenuo u smislu gde si ti čoveče (mislim na sebe) bio kada se davao Blade Runner iz 1982 jer je u neku ruku bio masterpiece tog doba. Sad i oko novog se digla prašina, a ja zatečen šta je sad ovo kad svi kidaju na njega? U svakom slučaju izvini, ako si se osetio prozvanim na neki način.


Sa sve dugmićima :d
Taj rad i kod mene, preskočio prvi deo i ovog cu najverovatnije.
Tozo nastavi ti sa recenzijama, pusti ostale. [emoji6]

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Preporuka za indijski film "tri *****a"
Film prati zivot tri studenta masinstva. Lako se gleda iako traje tri sata.

Послато са SM-J120FN уз помоћ Тапатока
 
Fantastican film, velika preporuka i od mene.
 
Pogledajte i Barfi ;)

Malopre odlgedah Wolyn. Deo priče su neki sa ovih prostora osetili...
 
Jel neko bio u BIG Cineplexx-u na Karaburmi? Da tamo odgledam BR.
 
Mogu samo drugaricu desanku. :d

Bice Usce nadam se samo da nema one balavurdije veceras.
Ja sam gledao u BIGu iako mi je na drugom kraju grada. Najnoviji cineplex za sada, dobar ali ako ti je neki drugi blize nema razloga da se cimas. Pre su zvuk drzali u normali pa sam zato isao, sad su i oni poceli da odvrcu zvuk, bass kod BR je odvrnut bio toliko da se ceo red trese kada grune.
 
Illusionist - simpatican, dinamican, u svakom segmentu korektan, ali ni u jednom natprosecan. Prestige-wannabe
6/10
 
Puno je bolji Prestige, ali moze da se pogleda Illusionist, nije razocaravajuci.
 
Odgledao "Blade Runner 2049". Preporuka da se odgleda. I ja misli da nije morao toliko da traje ali mi je tih dva i po sat proslo brzo. Ima scena koje su malo vise razvucene ali kapiram da je tako trebalo zbog efekta price. Gledajuci film vratio sam se u proslost i secajuci se prvog Blade Runner-a. Muzika za pohvalu a ono sto nije dobro jeste zvuk u bioskopu kao da smo svi gluvi pa mora maksimum maksimuma :)
Sto neko napisa gledace se ovaj film jos neki put reprizno. Naravno kad se skine BR. Inace pravi primer SF filma a ne oni DC i Marvel junaci. Ali ok svako gleda ono sto mu odgovara.

Ana de Armas (Joi) kakve oci ima. Zaljubih se momentalno. :)
 
Ogledao juče Kingsman 2, otprilike ista priča kao i za Čuvare galaksije, 1 je bio bolji, ali i ovo je dobra zabava.
Inače, preporučujem pre gledanja da se podsetite pesme od Prljavog Inspektora Blaže - Sunce tuđeg neba :d
 
Kontroll (2003) aooo sta to pogledah upravo, 4+ od mene, madjarski jako dobar

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel gledao neko onaj Geostorm? Vidim hvale ga,ali ne u fazonu da je bruka dobar vec da nije fejl kako se očekivalo,razmisljam da odem da ga gledam


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno