Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

jel neko skoro dopunjavao kredit sa mtsbanka mastercard karticom?
pre mesec dana sam normalno uplatio 2 eura, danas mi ne prolazi transakcija... poslao sam im mail, ali rekoh da pitam i ovde :)
 
jel neko skoro dopunjavao kredit sa mtsbanka mastercard karticom?
pre mesec dana sam normalno uplatio 2 eura, danas mi ne prolazi transakcija... poslao sam im mail, ali rekoh da pitam i ovde :)

Meni jutros skinuo 4e sa racuna za dve dopune a dopune bile neuspesne.
Kartica je bila od telenor banke.
 
27. februar dopunjeno preko visa electron intesa kartice


Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
28.2. preko Visa Internet Intesa
Preko NLB
 
Prosle dve dopune danas.
Sad jedino jos da cimam telenor banku za one dve dopune od pre koji dan sto su naplacene a nisu prosle...
 
Imaces utisak da pricas sa beduinom o spejs shatlovima ;)
 
^ Lepo je Alfa rekao. Ima da odgovore, ali ko zna kad. Piši im opet, copy/paste istog mejla, sa onim obaveznim ličnim podacima koje traže.
 
Ja kada sam imao problem sa vectonom, zvao sam ih na 063 9005, i problem je bio rešen u roku od 5 dana. To na mejl itd izgleda kod njih ne funkcioniše :D
 
Jel probavao neko da Mtel karticu koristi u BIH? Kakva je ponuda za tamo,internet i pozivi?
 
Da li je neko nedavno produzavao validnost kartice?
Saljem Validnost na 14555 ali nikako da uspem. Internet mi uredno radi, a na racunu imam 12.10€
Gde gresim?
 
Stalno oni imaju nekakve greske itd... Najbolje se obrati suzi, resi to za minut...

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Ne, za produzenje godinu dana mora da se posalje poruka, jer to kosta 10e, nepovratno.
 
@dacha123 U pravu si! Suza je to rešila u roku od odma'!
 
Samom uplatom (od 10€ na račun) se produžava validnost kartice za 30 dana, a onda slanjem SMS-a za još godinu dana.
Ako se SMS pošalje poslednjeg, 30-og dana od uplate, onda se validnost kartice produži za ukupno 13 meseci.
 
Ako se SMS pošalje poslednjeg, 30-og dana od uplate, onda se validnost kartice produži za ukupno 13 meseci.
Dobra fora, ali za potrebe mTel CG iz ovog threada mislim da nema koristi ili sam prevideo neku mogucnost?
 
Samo ako ti je bas toliko maltretiranje da uplacujes na mesecnom nivou.
 
Da li je neko prebacivao skoro novac sa jednog broja na drugi? ja sam pokušao u pondeljak preko mondo go aplikacije,uredno se prijavim dobijem kod ulogujem se i kada odem na opciju dopuni kredit upišem broj i izaberem iznos uvek dobijem poruku "Nijeste mtel korisnik" probao sam i sa prethodnom verzijom aplikacije 5.0.2 i isto obaveštenje dobijem...prošle god je radilo bez greške. Sada neće nikako!
 
Kad je dopunjen broj sa koga saljes? Moguce da mora biti u zadnjih 1-3 meseca, cak i da je kupljena validnost na 12 meseci.

BTW, ozbiljno se na crnogorskom kaze "nijeste"???
 
Da li je neko prebacivao skoro novac sa jednog broja na drugi? ja sam pokušao u pondeljak preko mondo go aplikacije,uredno se prijavim dobijem kod ulogujem se i kada odem na opciju dopuni kredit upišem broj i izaberem iznos uvek dobijem poruku "Nijeste mtel korisnik" probao sam i sa prethodnom verzijom aplikacije 5.0.2 i isto obaveštenje dobijem...prošle god je radilo bez greške. Sada neće nikako!

Rade probaj preko koda *105# pa onda servisi i usluga dodaj. Tu uneses broj u formatu 068xxx i iznos dopune. Juče sam prebacivao kredit, prošlo bez problema.
 
Kad je dopunjen broj sa koga saljes? Moguce da mora biti u zadnjih 1-3 meseca, cak i da je kupljena validnost na 12 meseci.

BTW, ozbiljno se na crnogorskom kaze "nijeste"???

dopunjen je 30.3 a pre toga 25.2 obe dopune prošle bez greške. kao uvek..
hteo sam da prebacim sa jednog na drugi br i da aktiviram na 12 meseci da ne dopunjavam oba broja svakog meseca kad već imam kredita.Ali neće..
ps.
da baš tako izadje "nijeste prepaid korisnik".
 
Nešto tu kod tebe ne valja
25d6989f4f19dcac6870a3df3e3743f9.jpg
 
Nazad
Vrh Dno