Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Najlakse je da se pogleda u eBankingu. Svaka krstena banka prikaze nedospele obaveze za krstene kartice, pa znas da nije proknjizeno. Kod Intese se to moze zadrzati i preko mesec dana.

Za Amex ovo ne vazi, vidi se samo raspoloziv iznos, ne vide se nedospele obaveze :( Moze se samo nagadjati kada je u pitanju 2e a nije jedina kupljena stvar.
 
Placam karticom sa bitcoin novcanika ali ne menja na stvari. Oni mi kazu da pare nisu rezervisane nego skinute. Znam da ni jedni ni drugi nemaju veze sa zivotom i lupetaju ali sam u poslednje vreme imao vise slicnih slucajeva i ne mogu bas da trpim gluposti, bezobrazluke i narocito kradju.
 
df69622bac2a83636bc6353143cac4f7.png
 
Odlično, već je u ponoć vazila nova cena, ja odmah aktivirao na jednom broju... Ovo je sad stvarno povoljno, €12 za 6 meseci.
 
Postovani,


Trenutno postoji problem sa paketskim saobracajem i radi se na otklanjanju istog.


Ocekuje se uskoro rjesenje, zahvaljujemk na razumijevanju.


S postovanjem,

M:tel, imate prijatelje!
 
Sad je sve ok
 
Jesu digli cijene neta u CG, ove god neka promjena. Trenutno uzeo t-mobile data 10eur, 10dana neograniceno. Ako sam dobro razmotrio najpovoljniji je mtel prepaid, mjesec, 10GB, 10eur, od tih paketa na duzi period.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Koliko skontah moras dopunjavati racun u toku tih 7 dana da bi dobijao bonuse, a ne pise kojim iznosom, ili bilo kojim.

Izgleda min dopuna 2eur x 4 sedmice, 8 eur. 40gb mjesec. Ovako je 9.x eur mjesec 10gb.[emoji106]

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Prvih 7 dana gratis :)
 
Jel zna neko jel moguce birati broj u mtel mrezi koji ti zelis naravno ako je slobodan? Znam kad sam bio prosle godine u CG da su mi rekli da je moguce al da treba da se najavim ranije...pa ako je neko to probao da li zna
 
Koliko skontah moras dopunjavati racun u toku tih 7 dana da bi dobijao bonuse, a ne pise kojim iznosom, ili bilo kojim.

Izgleda min dopuna 2eur x 4 sedmice, 8 eur. 40gb mjesec. Ovako je 9.x eur mjesec 10gb.[emoji106]

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

Prvih 7 dana gratis :)

Ja koliko skontah onaj text sto si poslao, svake sedmice se dodjeljuje 10gb ukoliko doounjavas racun barem jednom sedmicno. I to tako vazi dok traje promocija (1 avgusta).

Znaci u krivu sam?!

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

Prvih 7 dana aktiviras bez dopune, onda 2*3 sedmice je 6 [emoji3] i ukupno 40 gb
 
Pa da tako sam i kontao (samo nisam sigiran koliko se mora dopunjavati eura na racun, 2 je min, toliko cu krastavac...) iskoristicu ovo do 1 avgusta, a tmobile istice 8. Jula. Skupice se malo taman eura da se uplati i za nesto avgusta.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
da li je neko imao iskustva sa mtel plus 30 koji se aktivitara sa mts kartice i vazi za neogranicen internet i pozive u mts i mtel mrezi...najvise me interesuje kakav je internet posto kada sam zvao kazu da je mesec dana po maximalnoj brini?
 
Pisalo se dosta o tome, prelistaj par strana unazad

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
da li je neko imao iskustva sa mtel plus 30 koji se aktivitara sa mts kartice i vazi za neogranicen internet i pozive u mts i mtel mrezi...najvise me interesuje kakav je internet posto kada sam zvao kazu da je mesec dana po maximalnoj brini?

Zavisi kako gde, npr u PG je najbrži net, a evo rezultata iz BD, Bara, Kotora. Rezultati su od prošle godine, kacicu i od ove, ali su godinama u sezoni ovakve brzine Screenshot_20170708-001149.jpg Screenshot_20170708-001138.jpg Screenshot_20170708-001127.jpg Screenshot_20170708-001117.jpg
 
Poslednja izmena:
Je l neko pokusavao da produzi ovih 10gb u CG.je l treba da se uplati nova dopuna u toku tih 7 dana od kada se aktiviraju gigabajti ili ?

sent from tapa for android :)
 
Jedno pitanje za one koji vec koriste ovu ponudu: Ako sada aktiviram aktiviram roaming ponudu da u Srbiji koristim internet sa mtel karticom da li to onda znaci da moram svakog meseca da dopunjavam sa 2eur taj broj da bi net funkcionisao ili mogu svakog treceg meseca to da radim? Tj. da li kada se blokira kredit i odlazni saobracaj biva blokiran i ovaj roaming internet bez obzira sto je on aktiviran kroz posebnu ponudu?
Unapred hvala na odgovoru
 
Moras svakog meseca dopunjavati 2eu.Jel posle 30 dana odmah blokiraju odlazne pozive i internet.Iskusio licno par puta kad zaboravio uplatim 2eu.Imas opciju da uplatis 10eu i validnosat kartice onda vazi 12 meseci.
 
Da, video sam tu opciju za produzenje validnosti ali koliko sam ja razumeo onda je tih 10eur bukvalno fee za tu uslugu produzenja validnosti kartice na 12 meseci i ne ostaje na racunu kao kredit?
A ako bi ovako uplacivao kredit mesecno onda bih svakako imao taj kredin na raspolaganju, zar ne?
 
Ići ću do Crne Gore verovatno uskoro, iz teksta koji si postavio skapirao sam da 4G važi samo za Urban pakete, nisam siguran da li mogu svoju prepaid karticu da zamenim za 4G karticu. Čak i da to uspem sumnjam da bi radio 4G u romingu, prema tome nas ovo uopšte ne tangira :)
 
Nazad
Vrh Dno