Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Ja imam promociju aktiviranu od polovine januara na jednog kartici, a drugu od jula na drugoj kartici.. Je l to znaci da treba da uplatim do kraja decembra da bih platio 29.99 i promocija ce mi biti aktivna od tada, ili od trenutka kada se zavrsi prva promocija?

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Pozzz, jel zna neko hoce li bit neka promocija u MTS mreži za korisnike koji se nalaze u roamingu u Crnoj Gori

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Ti već imaš do kraja godine aktivirano. Ovo je za sledeću godinu. Pred kraj godine uplatiš i sve ok. Nema potrebe da se komplikuje... ;)
 
Ma, svejedno ti je da li ćeš sad ili krajem godine. Biće ti aktivna otkad je aktiviraš do kraja sledeće godine.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Evo sada, ko je u mts od sutra prete sa 100gb celu UO, tako da se smanjuje potreba za ovim. Doduše, tek od XL tarife.
 
Da. Al ko nije u mts? I da jesam u mts za 2e mesečno i dalje ću ovo da koristim.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Ma da, ali ko je na XL tarifi (ako daju ovo od ujutru kako prete), koji će mu đavo ova kartica, bez obzira koliko košta?
 
Ali ođe od vas niko nije na tu tarifu, a i generalno ih nema mnogo na njojzi, tako da će i dalje većina da fercera ovo.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Kako niko nije ?

Hvala mtelu i to je to ;)
 
Da ne bih čitao temu od početka a vrv se od tada menjalo jer vidim da net nije više ograničen, interesuje me sta se dobija i za koji novac?
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Ovo se dobija, s tim da je interneta 10 GB mesečno po punoj brzini, a posle je ograničen toliko da je praktično neupotrebljiv (64/64 kbps).

29,9 eura - Prva klasa tiket do kraja 2018. god

Roming u Srbiji - U promotivnoj kampanji svi korisnici 068 m:tel-a mogu da aktiviraju neograničene dolazne minute, odlazne minute ka mobilnoj i fiksnoj mreži Telekoma Srbija i ka mtel mrežama (068, 060 i 078 m:tel mreži), neograničene SMS poruke sa brojevima iz mt:s i m:tel mreže (068 i 060 m:tel mreže), kao i neograničeni mobilni Internet, dok se nalaze u romingu u Srbiji (na mt:s mreži).

http://mtel.me/mobilna/roaming
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna, da li se u Beogradu moze uzeti negde mtel prepaid kartica?
 
Mislim da samo spominju da je prodaju, a ne da se oglašavaju, bar sam ja to tako shvatio. Mislim da ni ja svoju neću više koristiti, planiram da uzmem Mix XL kod mts-a.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Da. Al ko nije u mts? I da jesam u mts za 2e mesečno i dalje ću ovo da koristim.
Ali ođe od vas niko nije na tu tarifu, a i generalno ih nema mnogo na njojzi, tako da će i dalje većina da fercera ovo.
Moje misljenje na ovu temu je: ako vec koristite mTel karticu, ocigledno je MTS 3G dobar za vas za razgovore, pa znaci da ne gledamo signal da je bolji kod druga dva operatera.
Koliko placam kod drugog operatera, +mTel 2.5-3eur mesecno (u zavisnosti da li skupljas 12*2eur ili platis 10eur jednom)? Lakse je imati jedan broj koji je Miks XL, a koji je 1200, tj. ako vam tarifa kod drugog operatera nije jako niza od 900din (1200-2.5eur), stvarno nema smisla 2 kartice vise.

A uzjedno je Miks XL 4G. Razlika je prilicna. Ja sam obozavao ovu karticu dok me je sve zajedno izlazilo 500din (dok je mTel ispadao 2eur, a Prica ili Smart150 <2.5eur).
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Tacno tako Alfa! Mtel gubi smisao od ove godine ko je na MTS. Zaboravio si samo da dodas jos 100 GB naspram 10 Gb u korist MTS sto je najvaznije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Pretpostavio sam da ne igra ulogu, inace ne bi bilo razmisljanja:)
 
Za 40e godisnje (30e + 10e validnost kartice), ovo je i dalje najbolja ponuda za one kojima trebaju neograniceni minuti u telekomu, i 10gb interneta mesecno. Ako ima nesto bolje, javljajte. Ovo cak i izadje godisnje manje onima koji svaki mesec dopunjuju po 2evra.

.
 
Poslednja izmena:
Zavisi koliko placas za druge mreze, ako imas jos neki paket.
 
Ovu mtel karticu sam uzeo za kevu. Pored toga koristi mts prepaid cisto da bi mogli da je zovu.

.
 
Za 40e godisnje (30e + 10e validnost kartice), ovo je i dalje najbolja ponuda za one kojima trebaju neograniceni minuti u telekomu, i 10gb interneta mesecno. Ako ima nesto bolje, javljajte. Ovo cak i izadje godisnje manje onima koji svaki mesec dopunjuju po 2evra.

.

Kako izadje jeftinije ?

Svaki mesec dopunjejem po 2 evra koji ostanu na računu. 12x2=24 , da uplatim sad još 6, eto 30.

30>40
 
Poslednja izmena:
Upravo sam i mislio da jeftinije izadje onima koji mesecno dopunjuju po 2evra. Mozda se nisam najjasnije izrazio.

.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jednu stvar zaboraviste a to je da ne gubi smisao za one koji su vec pod ugovorom (JA) :'D

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk
 
Za tih 2 evra mesečno ću da kupim neki polovni mifi uređaj i da koristim ko hotspot u autu ili za goste koji nemaju dovoljno neta [emoji23]

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Ja evo sad produzio validnost kartice i bas se pitam zbog cega. Glupo mi da bacim karticu, ali mi predstavlja trosak ako je produzavam. Ovaj net nisam koristio vec par meseci i samo na 3 meseca uplatim cisto da ostane ziva.
 
Nazad
Vrh Dno