Šta je novo?

Kupujem prodajem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kada sam ja trgovao sa njim u pitanju je bio momak, mozda malo stariji od mene, ocigledno vise ljudi koristi nalog
 
Najverovatnije ovo što je napisao aca.
 
Ne znam koliko se krećete po buvljacima ali to cesto i jeste roba sa buvljaka koja se prodaje subotom na bubnju ili ispod mosta.
Ako vam je Kp čudan onda tamo nemojte ni ići to je tuga božija šta ta nepismena sirotinja prodaje....
Da, nepismena, ne znaju cestito ni da pričaju kako treba, kojoj se vi ovde smejete...

A i oni moraju Leba da jedu

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Na Kalenic pijaci 300 din i kad "kazes mnogo mi je" on ili ona ti daju za 150, 200 zavisi kako kad su raspolozeni :) Skoro sam trazio da kupim Nokiu 3310, gledao na kp i to su cene kao da su telefoni od zlata, na Kalenic pijaci nadjem zenu koja ima 3 komada po 500 din za komad i jednu 5110, sve ispravne sa baterijama i zena mi da ta 4 komada za 1000 din, a nisam se ni cenkao nego je pitao koliko za sva 4 i sama je rekla 1000 din. Ovi sto prodaju na kp vecina su preprodavci koji kupuju tako na pijacama, buvljacima za 200, 300 din i onda napisu cenu 2000, 3000, 4000, itd, pa i ova manjina sto prodaje nesto svoje iz fioke ili podruma napisu slicnu cenu jer vide da se tako krecu cene.
 
... na Kalenic pijaci nadjem zenu koja ima 3 komada po 500 din za komad i jednu 5110, sve ispravne sa baterijama i zena mi da ta 4 komada za 1000 din, a nisam se ni cenkao nego je pitao koliko za sva 4 i sama je rekla 1000 din.
Sasvim moguce da ta ista zena pored kalenica ima tezgu i na KP, bar ne mora da je placa.

Ili podmeće oca da se nalazi sa ljudima.
Ja sam kupio na slican nacin neke knjige, razgovarao sa mladicem a matorac mi doneo...i lepo smo popricali.
Nista mi nije bilo niti cudno niti sumnjivo, kad mi je objasnio.

U prodaji ucestvuje cela porodica, sin postavlja oglase i dogovara, cale razvozi sluzbenim kolima, keva sakuplja... snalaze se.
Vi u svemu vidite problem. :)
 
Poslednja izmena:
.


Ja sam kupio na slican nacin neke knjige, razgovarao sa mladicem a matorac mi doneo...i lepo smo popricali.
Nista mi nije bilo niti cudno niti sumnjivo, kad mi je objasnio.

U prodaji ucestvuje cela porodica, sin postavlja oglase i dogovara, cale razvozi sluzbenim kolima, keva sakuplja... snalaze se.
Vi u svemu vidite problem. :)

Paranoja tako se zove ta bolest, sta ces mnogi su se opekli i sad svugde vide neku prevaru ili bar neka sumnja na nesto lose.
Razumem da ko se opece o mleko i u jogurt duva, ali...

Послато са SM-N935F уз помоћ Тапатока
 
Kao što oglase postavlja kako ko hoće, tako i ovde svako piše šta hoće.

Široko dostupan internetz je čudo.

Who cares at the end.

Ja sam se ranije potresao zbog toga, sada mnogo manje.

Pratim sadržaje koji me interesuju, ostale blokiram/preskačem.
 
Sasvim moguce da ta ista zena pored kalenica ima tezgu i na KP, bar ne mora da je placa.

Ne placa je ni na Kalenicu, nego razmota na zemju carsav pun raznorazne robe, na pijaci je odvojen deo u kome prodaju svakakvu starudiju i polovnu robu od dela u kome se prodaju nove stvari.
 
Eto tako isto razmota tezgu i na KP :)

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
a c a i probotzor shvatam vase komentare ali sam sa covekom licno trgovao ( kupio sam 6 uredjaja :) od aleksandra74 / Željko @online@shop@ ) od 2009god., dva puta sam bio licno kod njega ostale mi je poslao ( poslednji put 21.12.2016 ) , svaki vas komentar je 0 bodova sa moje tacke. Sto se tice tih ocena na koje vi tipujete, sakupite vi 800 900 1000 ... za par godina vasim postenim radom jer covek nema ocene iz 2016-te vec od skoro osnivanja "et buvdze" , na X ljudi se bavi prodajom/preprodajom i to je realno stanje ove drzave jer na zalost zivimo u njoj takvoj.
A na kraju i sami vi pisete o pijacama i kupujete po fiksnim cenam jer ne zelite da se cenkate :) da bi nesto skrpili, zar ne ... i iza toga se postavlja pitanje : "Zar niste kao svi oni ? " :)
 
Poslednja izmena:
Jeste tvoj komentar kao prvi i to baš ovde ima strašnu težinu. Evo verujemo ti svi.
 
a c a i probotzor shvatam vase komentare ali sam sa covekom licno trgovao ( kupio sam 6 uredjaja :) od aleksandra74 / Željko @online@shop@ ) od 2009god., dva puta sam bio licno kod njega ostale mi je poslao ( poslednji put 21.12.2016 ) , svaki vas komentar je 0 bodova sa moje tacke. Sto se tice tih ocena na koje vi tipujete, sakupite vi 800 900 1000 ... za par godina vasim postenim radom jer covek nema ocene iz 2016-te vec od skoro osnivanja "et buvdze" , na X ljudi se bavi prodajom/preprodajom i to je realno stanje ove drzave jer na zalost zivimo u njoj takvoj.
A na kraju i sami vi pisete o pijacama i kupujete po fiksnim cenam jer ne zelite da se cenkate :) da bi nesto skrpili, zar ne ... i iza toga se postavlja pitanje : "Zar niste kao svi oni ? " :)
I prvi post bas ovde...

Послато са SM-N935F уз помоћ Тапатока
 
stvarno me ne zanima koliko ocena ima osoba koja ti za novu stvar koju prodajes 30% ispod cene, trazi 50% i vise ispod cene i ubedjuje te kako nikad neces prodati ako ne prodas njemu... plus na sve to trazi i garanciju da dobije, a sam ne daje garanciju ni na sta i prodaje djubre po neverovatno visokim cenama kao onaj muceni, izubijani, prastari macbook, pa se jos uvredi i ismeva me zato sto sam odgovorio da znam da je preprodavac i da ne dolazi u obzir nikakva prodaja da bi zaradio pisljivih 500 din na meni

naravno, stvar sam prodao sat vremena posle toga drugoj osobi, prezadovoljna je bila
ne zivim od prodaje, moglo je da mi stoji jos 2 meseca, ne bih umro


ako je tako skupljao ocene, bolje da nije
 
Poslednja izmena:
Resio covek da prvi doprinos da bas u ovoj temi!

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Isto tako stalno prodaju Ofice365 licencu skuplje nego na sajtu MS-a. Šta reći...
 
@vladat1 Ne znam kakav odgovor očekuješ? Nije prodavac dužan da ti objašnjava kako formira cenu.
 
Smanjio na 6 tisuca:d
 
Ljudi, svi linkovi koje kacite (bez screenshota) vrlo brzo ce biti obrisani (sa KP). Samim tim, vas post koji sadrzi samo link, nekom clanu bencha koji npr. za mesec dana poseti ovu temu, bice potpuno beskoristan. Ne budite lenji bas toliko, okacite i screenshot uz link ka oglasu.
 
Evo ovo je zanimljiv oglas.

https://www.kupujemprodajem.com/Asus-Xonar-DX-7-1-PCI-Express-43002641-oglas.htm

Čovek prodaje polovan "malo korišćen"Asus Xonar DX za 8.000,00 dinara. Nisam siguran kako neko može mnogo da koristi zvučnu karticu :D Nova košta 8.280,00 dinara.

https://shop.benchmark.rs/zvucne_kartice/asus_pci_e_sound_card_xonar_dx-65189

Na moju opasku o ceni, naravno nema odgovora. Čovek čeka ovcu :D
Kao da toga nema ovde...
KOMENTARISANJE BENCH OGLASA NIJE DOZVOLJENO
 
Poslednja izmena od urednika:
Za početak da ne vara ljude i da radi pošteno, a ne da prodaje ****** za bubrege.
Prevara je kada npr. reklamiraš jedno, a prodaješ drugo, kada pošalješ cepanicu itd. Prevara nije kada staviš nenormalno visoku cenu, pogotovo na elektronskom buvljaku. Danas svako sa dva klika može da sazna cenu proizvoda na drugom mestu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno