Šta je novo?

LG G Pro 2

Nisam do sada imao problema, sem ponekad kad stavim na spiker onda se desava bas to o cemu pricas.
 
Bas to i mene zanima...aj sacekacemo :)
 
Pa kad je ih je samo trojica. :)
 
ja nisam primetio taj problem
 
Nisam ni ja primetio,drzim ga kao i svaki telefon do sada i sagovornik me normalno cuje.
 
Niko se nije žalio do sada a ja ga držim na sve moguće načine samo ne uz obraz prilepljen...
 
Ako je tako.... Kupujem!!! Hvala ljudi.
 
Kako se to drzi telefon ako nije uz obraz?

Drži se tako da nije paralelan sa linijom uvo-usta nego je ili iskrivljen da stoji nagore ili nadole.
Ili, recimo, nije prilepljen uz obraz nego je odmaknut udesno ako si desnoruk (zvučnik je naravno na uvetu), ovako ja držim telefon.
 
Cuo sam da su ljudi imali problem sa G2 ja ga imam i niko se nije zalio... svi me dobro cuju.Mozda ja drzim uz obraz kako treba ali meni je tako normalno...Malo me samo nervira kada pocne da zvoni treba mu 2·3 sec da upali ekran.Da li je tako i na Pro 2?
 
Gz..Gde si ga uzeo? :)
 
Kupuje nov note 3, završi sa ovim :D
Čestitam i ovde.
 
Pro :)
 
Uzeo preko oglasa 310 evra nov,prodao note 3 dobro ,za sada.koliko ga cimam odlican,brzi od note 3 u radu definitivno
 
Takodje se ponovih, levo je Nexus S sa 4" ekranom. Kindle ima 6" ekran u drugacijem formatu.



Za 315€ je best buy fablet.
 

Prilozi

  • DSCN6679.jpg
    DSCN6679.jpg
    1 MB · Pregleda: 143
  • DSCN6671.jpg
    DSCN6671.jpg
    1 MB · Pregleda: 146
Logican potez.. Ipak su se telefoni opasno priblizili phablet terotoriji,maltene nema razlike.
Plus lg verovatno izbacuje model sa olovkom da parira note seriji tako da je ova linija nepotrebna
 
Slazem se, mislim da je Lg ove god izbacio model LG G3 Stylis (ako se tako pise) koji ima olovku ili ogroman ekran.
 
Prezivecemo,samo neka oni ovaj model dugo.apdejtuju i nema zime,lolipop dobija sto posto jer ce ga dobiti i G pro,logicno bi bilo da ce G pro 2 dobijati jos par apdejtova,vise ne mozes ni ocekivati
 
Za 265€ je best buy fablet :D i to nov,bez garancije :d
 
kolege geprodva-ovci :d koliko izvlacite SoT-a?
 
Ako ti sta znaci, evo napisacu.
Trenutno na 46% baterije screen time on 4h 14m.
Meni ovo nista ne znaci, sve zavisi kako ko koristi telefon.
 
Nazad
Vrh Dno