Šta je novo?

Noviteti iz Cooler Master-a

Cooler Master

Zvanični perdstavnik
Vendor
Učlanjen(a)
09.11.2007
Poruke
328
Poena
320
Uskoro dva nova misa iz Storm linije proizvoda-Alcor i Mizar

20131209_121435.jpg

20131209_121416.jpg
 
Bez uvrede ali kakve veze ima anketa sa naslovom teme proizvodi, podrška, servis.

To što je ceo odeljak forumaplaćen je jedno ali ...


Što se miševa tiče hoće li ih biti u prodaji kod nas i na kojim mestima
 
Pozdrav,

Da ne bi otvarali zasebnu temu unutar podforuma samo za anketu, stavili smo ovaj post u temu noviteti.Jednostavno , product manageri ce uzeti u obzir rezultate ankete pri razvoju novih proizvoda.Nama je bitno da prikupimo misljenje krajnih korisnika pri razvoju novih proizvoda..

Sto se tice Mizara i Alcora,EWE ima uvoz u toku ove nedelje i uskoro ce se pojaviti u maloprodajama.
 
Ne znam koliki uticaj imate na anketu ali je metodološki jako loše urađena.

Inače zahvaljujem za info oko uvoznika
 
Postovani, imate li informaciju kada i gde ce kod nas biti dostupan Alcor?
Unapred hvala! :)
 
Pozdrav,

Imam napajanje CM GX 450.

Do pre neki dan nisam ni sumnjao u njega da je ispravno, jer je radilo na drugoj masini.

Otkako sam ga ubacio u nov racunar iz potpisa imam probleme sa plocom.
Problemi su opisani od ovog posta pa nadalje.
Zadnje sto sam zakljucio jeste ovo. Odnosno da mi napajanje pravi problem.

ovde sam detaljno opisao ceo problem u jednom postu.

Da li je moguce da ovo napajanje ne moze da potera masinu iz mog potpisa?
U pitanju su samo ploca, procesor i 4GB memorije. Kad otkacim SSD i HDD nema nikakve promene.
Graficku karticu i nemam.
Ovo se ne desava kad ubacim neku grafiku.

Neko vec pomenu, da je moguce da 12V grana pravi problem da ne dovodi dovoljno struje do procesora.

Uzeo sam od prijatelja neko obicno chieftec napajanje od 500W i nema ovog bagovanja u biosu.

Molim vas da ispratite temu, i da mi date vas zakljucak da li je moguce da napajanje nije u redu, i da me savetujete sta dalje...
Na napajanje imam jos 2 i po godine garancije.

Na jednom poznatom forumu sam dobio sledece objasnjenje.
The gx450 doesnt support newer power functions of these boards..i would atleast look at asking a technichans shop or friend with high end psu to test it out.the cm gx450's insides arent up to par with newer circuits..
.

Da li je moguce da je gx450 toliko zastarelo napajanje da ne moze da potera jednu plocu?
 
Molim moderatora da mi post prebaci u temu "Cooler Master Vam stoji na raspolaganju"
Nije mi jasno kako je ovde zavrsio
 
Kako kazu u Duocom-u, nema ih vise pa cu sacekati sledeci uvoz ili ako se oduzi uzeti u inostranstvu.
Ako dobijete neki info javite.:)
 
Pozdrav svima,

Pripremili smo jos jednu nagradnu anketu :http://eu.coolermaster.com/survey/liquid-cooling/

Anketa je otvorena od 29-04 do 10-05.

Obezbedjene nagrade 3 x Eisberg Prestige 120L za srecno izvucene ucesnike ankete.

Bilo bi nam veoma korisno i znacajno da popunite anketu.
 
Poslednja izmena:
@ Cooler Master

Da vas pitam, da li ima neke nade da će do leta izaći naslednik COOLER MASTER STORM STRYKER kućišta ? Već je preko godinu i po dana na tržištu i nema ni reči o nasledniku...
 
Pa znači li to da je Cooler Master zadovoljan kako stoje stvari i ne plaši se konkurencije, ili kako ? Pa da li je moguće da će preko 2 godine i više proći (računam kraj ove godine) a da nemamo naslednika ovog fantastičnog kućišta ?

Šta uopšte smete da kažete, gasi li se Storm serija kućišta ???
 
Još uvek nemam odgovor na pitanje...
 
Ok hvala.
 
Storm serija kucista se ne gasi i za sada nemamo u planu revizija Stryker-a.
Nema potrebe za revizijom. Po meni je to jedno od najbolje odradjenih kucista. Jedino sto bi trebalo ubaciti je podrska za 360mm radijator gore i sa prednje strane i cover za napajanje i misije gnezdo od kablova :D
 
Nema potrebe za revizijom. Po meni je to jedno od najbolje odradjenih kucista. Jedino sto bi trebalo ubaciti je podrska za 360mm radijator gore i sa prednje strane i cover za napajanje i misije gnezdo od kablova :D

Pa kako nema potrebe, uvek ima poterbe, jer konkurencija ne spava nego radi. Ne znam zašto Cooler Master ima ovakvu neobičnu politiku, da se tako izrazim.


Pitanje za Cooler Master : da li nas očekuju uopšte neka nova kućišta srednje i više klase na Computexu ?
 
Pa kako nema potrebe, uvek ima poterbe, jer konkurencija ne spava nego radi. Ne znam zašto Cooler Master ima ovakvu neobičnu politiku, da se tako izrazim.


Pitanje za Cooler Master : da li nas očekuju uopšte neka nova kućišta srednje i više klase na Computexu ?

Da, ocekujte nesto novo, povratak na Aluminijumske serije kucista, bicete blagovremo obavesteni medju prvima.Licno idemo iz BG kancelarie na Computex, tako da cete imati informacije iz prve ruke :)
 
Super, nadam se da će biti i slika. :)
 
Storm Stryker je takva zverka da ne znam šta bih više tu dodao. Samo da poživi i traje.
 
Ako bude slika, bilo bi extra ako bih okacili i ovde :)
 
Storm Stryker je takva zverka da ne znam šta bih više tu dodao. Samo da poživi i traje.

Slažem se da je zverka, ali sve se plašim da se ne zeznem i kupim ga sada, a ono cvrc i objave naslednika na Computexu ili IFA sajmu u -Berlinu početkom septembra. Tako da ću se strpiti tamo negde do oktobra-novembra i onda odlučiti. Ne dam da me niko zezne !


@ cooler master

Ima li beše Storm Stryker podršku za Thunderbolt 2 konektore napred ? Ili eventualno ima dodatnog panela koji dodaje tu podršku ? Hvala na odgovoru.
 
Ima on strpljenja, to ti je najstrpljiviji član na forumu. Šta je taj sve dočekao... i isto tako propustio :d.
 
@ cooler master

Ima li beše Storm Stryker podršku za Thunderbolt 2 konektore napred ? Ili eventualno ima dodatnog panela koji dodaje tu podršku ? Hvala na odgovoru.

Pozdrav

Nazalost ni jedno nase kuciste jos uvek nema tu podrsku, ali se radi na tome da se to ispravi.
Sto se tice naslednika za Stryker, nije planiran za ovu godinu.
 
Pozdrav

Nazalost ni jedno nase kuciste jos uvek nema tu podrsku, ali se radi na tome da se to ispravi.
Sto se tice naslednika za Stryker, nije planiran za ovu godinu.

Ok hvala puno na odgovoru.

Pitanje: kad kažeš da se radi na tome da se to ispravi ma šta tačno misliš? Na budući dodatak za kućište u vidu prednjeg panela ili kako? Molim te reci mi okvirni period kada će to izaći, jer kad već imam nameru da kupim vrhunsko kućište NE BIH HTEO da to bude bez Thynderbold 2 podrške.
 
Who wants to be my friend?

we can be friends?


______________________
Here is my Here is my RS Gold will sent to you.
 
Па може ако ћеш да помажеш око Cooler Master проблема. ;)
 
Nazad
Vrh Dno