Šta je novo?

Posta Net Digitalna TV

Prodje tih 19h, a nista ne radi i dalje :/
 
12.06.2015.
Od danas se u osnovnoj digitalnoj ponudi nalazi MOJA TV, na poziciji 128.
 
Momci samo da proverim sta da uzmem, posto idem u ponedeljak da sklopim ugovor na godinu dana: uzimam digitanu sa CAMom i sve PAY kanale promo na 3 meseca, a neki dan pre isteka otkazujem sve osim sporta (realno mi samo to treba) i nastavljam sa pretplatom 1092+240 dinara za sport.
Jesam dobro skontao najbolju kombinaciju kod njih ili ima jos nesto pametno?
 
Kad vec pitas,iskreno Sbb D3i nudi mnogo, mnogo vise za nekih 1.400,00 dinara mesecno(osnovni + HD paket).Postari su preskupi za onih skoro 1.100 dinara mesecno.
Izmeri,proveri pa sam odluci sta ti je bolje.
 
Poslednja izmena:
D3i ne nudi CAM modul i trosi internet.
 
Kad vec pitas,iskreno Sbb D3i nudi mnogo, mnogo vise za nekih 1.400,00 dinara mesecno(osnovni + HD paket).Postari su preskupi za onih skoro 1.100 dinara mesecno.
Izmeri,proveri pa sam odluci sta ti je bolje.
Opet TI i opet D3i!!!
Lepo ti covek rekao nemaju CAM i trosi se net, ptt ova varijanta je 100001 puta bolja od pilicara iz SjBB-a.
 
D3i ima vecu ponudu, ali zahteva vdsl + fiksni, tako da sve to ispadne za 2 godine skoro duplo skuplje nego net+tv (sa arenama) kod poste.
Pisao sam vec o toj matematici (strana 109, post #1621), pa da ne ponavljam celu pricu.
Sve ima svoje i zavisi sta ko zeli.
 
Net mora da imam ,pa moram da ga imam.
Da gledam tvoju matematiku onda bi rekao da ima jos bolje a to je da odjavim postare i uzmem free dvb-T2.
Ko nema hdmi tv,kome ne treba net, taj je postarski ciljani uzorak.
 
Poslednja izmena:
Mozes da gledas kako hoces. Ja sam gledao kako meni treba; da imam net i tv sa arenama za 49000 umesto za 91000 din.
Da mi treba nesto bolje i vece, vece bih uzeo. Da mi je i to previse, isao bih na nesto trece.
 
Poslednja izmena:
Zato postari i imaju samo 6 posto celog kablovskog trzista a sbb preko 53%,vecina voli bolje i vise,ali slazem se sa tobom,neko mora da ima i slabije i mrsavije pakete.
Uzeo sam 50 po ceni 10,da li sam pogresio ,nisam,da li ima bolje,ima ali nemam sbb kabl,znaci to je to.
Uzeo sam d3i osnovni i hd paket,mislim 1470 dinara mesecno,da li sam pogresio nisam,jer postari su sa hd arenama skoro toliko a,razlika u ponudi kanala se meri svetlosnim godinama.Za ovo moje nije potreban digitron vec zdrav razumi logika da sam u 21 veku i da zelim kanale za 50 inca tv uz najbrzi net koji mi treba da pustim i iptv strane hd kanale i uz najveci upload koji mogu da ostvarim.
Moji matorci su penzioneri,dva trudna televizora, 2 mega net i cvrkuću uz ptt kds.
 
Poslednja izmena:
Mozes da gledas kako hoces. Ja sam gledao kako meni treba; da imam net i tv sa arenama za 49000 umesto za 91000 din.
Da mi treba nesto bolje i vece, vece bih uzeo. Da mi je i to previse, isao bih na nesto trece.
Ne mozes ti @desp sa njim uporan je i ne razmislja nista.
U stanju je da se svadja sa svima samo da bi nahranio svoju sujetu, evo sad ces da vidis da ce opet da se javi iako se niko njemu ne obraca.
Ima nas raznih neki su sa mrsavim paketima u vugla a ima nekih i sa boljim-vecim paketima.
Ne mislim ninakog ali znam da ce se javiti ti sa mrsavijim paketima[emoji1] [emoji1] [emoji1] sami.
Vreme ce pokazati...
 
Koliko puta da ti napisem, da koristim i baratam samo sa cinjenicama.
 
Nije dugo trebalo citav jedan minut.
Nisam ni sumnjao da ce biti preko 2 minuta.
A ko se tebi obraca, citirao sam @desp i njemu sam se obracao.
 
Zato postari i imaju samo 6 posto celog kablovskog trzista a sbb preko 53%,vecina voli bolje i vise,ali slazem se sa tobom,neko mora da ima i slabije i mrsavije pakete.
Uzeo sam 50 po ceni 10,da li sam pogresio ,nisam,da li ima bolje,ima ali nemam sbb kabl,znaci to je to.
Uzeo sam d3i osnovni i hd paket,mislim 1470 dinara mesecno,da li sam pogresio nisam,jer postari su sa hd arenama skoro toliko a,razlika u ponudi kanala se meri svetlosnim godinama.Za ovo moje nije potreban digitron vec zdrav razumi logika da sam u 21 veku i da zelim kanale za 50 inca tv uz najbrzi net koji mi treba da pustim i iptv strane hd kanale i uz najveci upload koji mogu da ostvarim.
Moji matorci su penzioneri,dva trudna televizora, 2 mega net i cvrkuću uz ptt kds.
Super, svako ima sta zeli i sada mozemo da budemo svi srecni :)
 
@desp nemoj vise da ga spustas molim te, ladis ga ko klima sobu od 3 kvadrata....
Ali zapamti to u njemu izaziva da i dalje objasnjava(neobjasnjivo) kako je on svojim d3i i svojom odlukom svetlosnim godinama od tebe, nacitaces se ti njega....
No, necu da vam se mesam u dijalog.
 
Hvala bogu pa je moderator reagovao po pitanju nekih stvari.

Koja je frekvencija na poziciji 128?
 
Ako mislis na moja tv ona je na 354000
 
LJudi, jel ima neko od vas probleme sa nekim kanalima? Meni neki kanali (npr arene, sve 4) gube sliku i ton non stop, ne moze da se gleda uopste). To mi sedesava vec neko vreme, ali nisam gledao arene pa mi nije toliko smetalo, ali sad vec pocinje opasno da me nervira. Ima sporta na pretek a ne mogu da ih gledam. Desavalo se i sa drugim kanalima (rts, b92, prva...) ali u mnogo manjoj meri. Imam CA modul i sve je bilo ok do pre mozda mesec dana.
Konkretno pitam za Novi Beograd, ali ako jos neko ima problem ili info nek javi.
Rekoh prvo da vidim ovde, pa ako niko ne zna, poslacu im jedan "fini" mail. Vec sam ih iznapusavao za onaj set top box sto dele pa su mi vratili pare i raskinuli ugovor za taj uredjaj (drugi tv je u pitanju).
 
LJudi, jel ima neko od vas probleme sa nekim kanalima? Meni neki kanali (npr arene, sve 4) gube sliku i ton non stop, ne moze da se gleda uopste). To mi sedesava vec neko vreme, ali nisam gledao arene pa mi nije toliko smetalo, ali sad vec pocinje opasno da me nervira. Ima sporta na pretek a ne mogu da ih gledam. Desavalo se i sa drugim kanalima (rts, b92, prva...) ali u mnogo manjoj meri. Imam CA modul i sve je bilo ok do pre mozda mesec dana.
Konkretno pitam za Novi Beograd, ali ako jos neko ima problem ili info nek javi.
Rekoh prvo da vidim ovde, pa ako niko ne zna, poslacu im jedan "fini" mail. Vec sam ih iznapusavao za onaj set top box sto dele pa su mi vratili pare i raskinuli ugovor za taj uredjaj (drugi tv je u pitanju).

Ja nemam nikakvih problema ni sa karticom ni sa set top boxom. Slika je odlicna na svim kanalima.
 
Da li neko primećuje problem od danas sa aspect ratio na RTS1 i RTS2, tako što je slika 16/9 razvučena po visini, tako da se ne vidi ni logo kanala na vrhu, u gornjem uglu. Primećujem i kašnjenje od skoro 10 sekundi kanala RTS1 u odnosu na RTS HD, kada ide identičan program, što ranije nije bilo uočljivo.
Sad ne znam je l' ovo problem samo kod Pošta Net, ili je problem izvorni kod RTS.
 
DODATI KANALI:HBO HD HBO COMEDY HD CINEMAX HD CINEMAX2 HD kodirano i Fta:Yu Eco,City1,K23,PannonTV,M2,Duna TV
 
kodiran je hbo hd nije otkljucan samo su yu eco city1 k23 i ona 2 madjarska fta tako kaze moja tv kartica sa dvb-c Tunerom
 
Ponovo problemi. Slika na kablovskoj uzasna, interneta nema juce ceo dan. Ovi iz korisnickog servisa se ne javljaju satima, a onda kad se jave kazu da ce poslati ekipu u ponedeljak. Briga ih sto cu biti bez usluga koje placam, puna 4 dana. I ko zna koji put se ovo desava.

Interesuje me imam li pravo na raskid ugovora zbog ovoga, a da ne platim ostatak ugovorom predvidjene obaveze. Oni meni garantuju da imam uslugu 24 sata dnevno, 365 dana godisnje, a to nije ni blizu ispunjeno.
 
Poslednja izmena:
Drugari, kupio ja danas Samsung 55H6500 od "Madjara". I ubacim CI karticu u njega, i na svim "pay" kanalima kodiran signal. Odem u meni televizora, u njemu se normalno ocitava kartica, resetovao sam je par puta, pokrene sinhronizaciju sa tv-om, kaze sve ok, al i dalje kanali zakljucani, uz poruku "CI+ modul ili pametna kartica nisu pronadjeni. Proverite da li su pravilno postavljeni". Da li neko ima ideju u cemu je fora, ili da li neko ima Samsung serije 6 a da ima CI karticu. Zvao sam podrsku, ali naravno pojma nemaju sta je problem.
 
Desavalo mi se slicno. Zovi podrsku, reci im da ne radi kartica i da je resetuju. Tako je meni proradila.
 
Nazad
Vrh Dno