Šta je novo?

Posta Net Digitalna TV

Ostaše nam Foxovi, nego šta se dešava sa VH1 i VH1 Classic?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Kako stojite sa VH1 u drugim mestima? Je li to samo lokalno u Subotici problem ili ga nema i u drugim mestima? Baš bezveze ako ih ugase, 50% vremena mi je TV na Vh1 i Vh1 Classic.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Da li je neko imao problema sa CI+ modulom? Konkretno koliko utice sam modul a koliko TV na performanse dekodiranja i upravljivost. Desava mi se da se TV (Sony 49WE660) ozbiljno zakucava, ponekad i na po ceo minut prilikom promene kanala i to najcesce kod kanala koji se plaćaju. Ne znam kako da proverim da li je do TV, do CI+ modula, do signala ili samog PTT-a. Na zalost nemam ovde drugi TV pa da mogu da probam. Nemam ni PTT- ov stb. I TV i CI+ su na poslednjem firmware-u ali problem ostaje. Verovatno nemam drugu opciju nego da zovem support da dodju i donesu jedan modul i jedan stb pa da testiraju ali mi se ne odustvuje sa posla da bi njih mogao da gostim. Sta kazete, jel se neko sretao sa ovakvim problemom?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Kod mene radi sve kako treba i na nekim baš starum televizorima. Probaj za početak da zameniš karticu, to je najlakše za start. Ne verujem da je do TV-a.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Da li je neko imao problema sa CI+ modulom? Konkretno koliko utice sam modul a koliko TV na performanse dekodiranja i upravljivost. Desava mi se da se TV (Sony 49WE660) ozbiljno zakucava, ponekad i na po ceo minut prilikom promene kanala i to najcesce kod kanala koji se plaćaju. Ne znam kako da proverim da li je do TV, do CI+ modula, do signala ili samog PTT-a. Na zalost nemam ovde drugi TV pa da mogu da probam. Nemam ni PTT- ov stb. I TV i CI+ su na poslednjem firmware-u ali problem ostaje. Verovatno nemam drugu opciju nego da zovem support da dodju i donesu jedan modul i jedan stb pa da testiraju ali mi se ne odustvuje sa posla da bi njih mogao da gostim. Sta kazete, jel se neko sretao sa ovakvim problemom?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Burazer imao sličan problem. Sve mu se zamrzne.
 
Kako stojite sa VH1 u drugim mestima? Je li to samo lokalno u Subotici problem ili ga nema i u drugim mestima? Baš bezveze ako ih ugase, 50% vremena mi je TV na Vh1 i Vh1 Classic.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Proverio danas, moji roditelji imaju POSTAnet. Nema vise tih kanala ni u Novom Beogradu. Fox paket ostao uprkos pretnjama. :) Pozz
 
Zvao sam ih danas da proverim sta bi, kažu nisu produzili ugovor za ova 2 kanala, bedak. Znali su da će ostati bez njih još u decembru možda i ranije, jer rekli su mi da su umesto ova dva kanala ubacili ExYu music, Hit music, onaj neku folk i evergreen, a ni do danas nisu ništa objavili na sajtu.
Eee zemljo dembelijo, kad nam penzionerska stranka kroji kanale na kablovskoj [emoji52]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Jel ima neko 2tv plus kablovski- kakav je signal na TV i na netu?

Imao sam tehnički problem pre 2god, jer mi je ugrađen splitter sa tri izlaza (npr. slab signal na italijanskim kanalima), pa su ga promenili na splitter sa 2 izlaza (na 2TV) i od tada radi odlično (svi kanali bez pucanja i prekida). Ne znam kakav će biti signal ako dodam kablovski net, onda će verovatno vratiti splitter sa tri izlaza što može oslabiti ili TV ili kablovski net - možda se nešto promenilo u međuvremenu?
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko 2tv plus kablovski- kakav je signal na TV i na netu?

Imao sam tehnički problem pre 2god, jer mi je ugrađen splitter sa tri izlaza (npr. slab signal na italijanskim kanalima), pa su ga promenili na splitter sa 2 izlaza (na 2TV) i od tada radi odlično (svi kanali bez pucanja i prekida). Ne znam kakav će biti signal ako dodam kablovski net, onda će verovatno vratiti splitter sa tri izlaza što može oslabiti ili TV ili kablovski net - možda se nešto promenilo u međuvremenu?

Moji matorci imaju kablovsku od 2002. pa sam im skoro odjavio net drugog provajdera i uzeo net i digitalnu. Imaju kablovsku na jednom, digitalnu na drugom tv-u i net s ruterom. Savrseno sve funkcionise, cesto proverim, uvek 30 mb/s, a upload cak veci od kupljenog. Nema prekida. Da ne pricam o ceni koja je mesecno smesna za ceo paket. Imao sam rezerve prema toj firmi, ali za damping cene koje imaju, svakome preporucujem. Raspitaj se kod komsija kako net radi, trebalo bi da u zgradama dobro radi. Problemi se javljaju tamo gde su kuce i male zgrade, koliko citam po forumu.
 
@vatrogasac53 Obavezno prvo spliter sa 2 izlaza, pa sa jednog ideš direktno do modema, a na drugi izlaz stavljaš novi spliter za televizore.
 
Hoće, biće slabiji signal za taj dodatni spliter. Ukoliko budeš imao opet problema sa slikom to znači da je dolazni signal slab. Kod mene je tako povezano i slike su odlične na oba TV-a, na modemu je baš jak signal.
 
Ništa onda mi preostaje da probam na ugovor na neodređeno, pa ako radi kako treba da potpišem na 2god. Ne vidim kako mogu poboljšati dolazni signal.

Jel ruter uvek Cisco EPC 3825 ili daju neki drugi?
 
Poslednja izmena:
Baš tako, probaš na mesec dana, vidiš kako radi. Možda su u međuvremenu popravili signal pa sve radi ok. Ako ti signal pravi problem smaraš ih da dodju da srede/pojačaju. Tek onda ako radi dobro potpisuješ ugovor.

Imam baš taj Cisco EPC3825, ali sam ga uzeo pre 4 godine, ne znam šta sada daju.
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko problema sa netom? Vidim nesto mi sve usporeno i rekoh da proverim na speedtest-u, kad ono brzina jedva prelazi 4 Mbps.


@vatrogasac53 Sada daju neki Arris TG862
 
Od jutros nemam signal, Miljakovac, Beograd, da li je neki kvar?
 
Na nbg-u je sve ok. I jutros pre 7 je sve radilo, za kasnije ne znam.
 
Kolike su normalne oscilacije u brzini od 100Mb/s?

U zavisnosti od perioda dana brzina zna biti i 10-10.5 Mbs (npr do 14h), posle 17h pada oko 5-7Mbs, trenutno je oko 3Mbs za download (oko ponoći).
 
Nije normalno, oscilacije na paketu 50/3 ne postoje.
Svakako reklamiraj, intertni su, ali meni su resavali probleme do sada( TV uglavnom).
 
Poslednja izmena:
Jel moze neko da napise frekvenciju za History HD, kod bake ga uopste ne vidi. Hvala
 
466000 kanal je free samo ako imaš bilo koji pay paket, kao npr nat geo wild
 
Da, pretpostavio sam da je to... nema baka pay kanale ne trebaju joj, hvala :)
 
History HD i NG wild spadaju u osnovni paket. Pokusaj da ponovo pretrazis kanale.
 
Ovo uopšte nije tačno doduše NG wild ima free u analognom obliku
 
Izvini ali to što piše nije tačno imam kds i sajt im nije tačan!
 
Nazad
Vrh Dno