Šta je novo?

Posta Net Digitalna TV

RTS Poletarac
RTS Trezor
RTS Drama
RTS Kolo
RTS Život
RTS Muzika

Ima li neko info na kom su opsegu ovi kanali, ja ne mogu da ih nadjem
 
I pored ovog Ptt je ubodljivo povoljniji od svih drugih.
A ko želi nek plaća net i kablovsku 3000+.
Ende
Ptt će najverovatnije ubaciti još dodatnih kanala kako bi sprečila odlazak.
Pa vi vidite...

Послато са MIX помоћу Тапатока
 
Džaba im što su povoljni kada im usluga nije na nivou. Muku mučim sa njima, digitalna često secka, net prekida. Prijavljivao, dolazili par puta i ništa. Stalno nešto izmišljaju, te promeni spliter, nevalja konektor, da bi pre neki dan kada nisu imali šta više da izmisle kažu pa šta hoćeš nije ti ovo optika, mora povremeno da secka, dolazi do premodulacije, šalju tako iz bg-a...

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
I pored ovog Ptt je ubodljivo povoljniji od svih drugih.
A ko želi nek plaća net i kablovsku 3000+.
Ende
Ptt će najverovatnije ubaciti još dodatnih kanala kako bi sprečila odlazak.
Pa vi vidite...

Послато са MIX помоћу Тапатока

Ako gledas odnos cena/kvalitet usluge, onda posta uopste nije jeftina, pogotovo sad kad imaju 20 rts kanala i verovatno ce imati jos 40pinkova u ponudi... Naravno, za onog ko gleda to, posta mu je neprocenjiva... Meni je licno, bila najbolja do pre neki dan... Inace evo, opet mi ne radi kablovska... Tako da za mene su preskupi...
 
Poslednja izmena:
Opet su im presekli magistralne optičke kablove, bolje da su išli preko krovova nego podzemno
 
Pa to je sve Telekomovo kablo.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
I pored ovog Ptt je ubodljivo povoljniji od svih drugih.
A ko želi nek plaća net i kablovsku 3000+.
Ende
Ptt će najverovatnije ubaciti još dodatnih kanala kako bi sprečila odlazak.
Pa vi vidite...

Послато са MIX помоћу Тапатока

Necemo da vidimo, nego da idemo...
A nek je PTT ubodljivo najpovoljniji, ostace sa svojih vernih 20k korisnika
 
I pored ovog Ptt je ubodljivo povoljniji od svih drugih.
A ko želi nek plaća net i kablovsku 3000+.
Ende
Ptt će najverovatnije ubaciti još dodatnih kanala kako bi sprečila odlazak.
Pa vi vidite...

Послато са MIX помоћу Тапатока

Šta je ovo povoljnije od mts ili sbb paketa na kojima ima i vraćanje u nazad i video klub uz svaki paket.
ZXKuPnW.png

i još se i za prvi tv plaća mesečna renta od 180 + 2000 jednokratno za digitalni prijenmnik.
 
Pa to je sve Telekomovo kablo.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
Nije, Postini su kablovi...

Jok, ne gledas prave cene, pri tom prijemnik ti ne treba za osnovnu kablovsku i nena jednokratne nadoknade za prijemnik, takodje ko uzme bilo koji pay paket za dz je oprema, nema rente....
 
Poslednja izmena:
Znaci Pošta ne rentira kablove već ima svoje razvedene. A dak su linkovi isto njihovi ili zakupljuju? Da li znaš možda?

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Ukljucite automatsko azuriranje kanala i trebalo bi da vam se posle nekog vremena sami pojave u listi. Ja sam sada gledao i svi su tu, bez naknadnog azuriranja. Samo ne razumem logiku stavljanja ovih Hajat kanala u ponudu, jer su tezak krs, bar po prvom utisku.

Organizacije potrošača su se žalile Ministarstvu za trgovinu povodom ovog slučaja
http://potrosac.info/novosti/1469-potencijalno-nepravicne-ugovorne-odredbe-operatora-posta-net

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока

Ovo moze samo da znaci onima koji su tek potpisali na neodredjeno i ne daju im da raskinu odmah(pre tih 3 meseca). Jer ako je ugovor na neodredjeno, onda je ta odredba nistava. A za ovu drugu stvar jedino sto moze da se uradi je da posta izmeni malo taj deo u ugovoru, tj. da izbrise iz uslova tih "35 kanala" i to je to, a ne vidim kako neko to moze da iskoristi za raskid ugovora.
 
Linkove zakupljuju naravno...
 
Opet su im presekli magistralne optičke kablove, bolje da su išli preko krovova nego podzemno ������

Kod njih nesto debelo nije u redu sa infrastrukturom. Ne moze proci dve nedelje da im neko ne presece opticke kablove. Neko te kablove nije sproveo kuda treba ili kako treba. Ne znam nijednog drugog provajdera kome priblizno cesto "neodgovorni izvodjaci" presecaju optiku.
 
Ma sve je to nakaradno uradjeno... Niko nije razmisljao dalje od nosa... Ne samo posta vec i vodovod, kanalizacija, eps, mts... Pre 2 dana pukla vodovodna cev, majstori umesto da oprave cev, prekinu strujne kablove i naprave havariju u trafostanici, i naravno pokidaju i postine kablove... sve je to islo jedno preko drugog, kad su otkopali sve to bacio sam pogled... to je dole isprepletano, ne zna se sta je cije i sta gde ide... kao paukova mreza...
 
Slazem se, sve je to rezultat neznanja, nerada, povrsnosti, sistema "lako cemo".. Bice i gore..

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Od 2014 godine, gotovo ništa od infrastrukture se ne upisuje u katastar podzemnih instalacija. Izuzetak je gasna mreža, ostalo jok. Kopa ko gde stigne, postavlja ko gde stigne a bogami i seče ko gde stigne.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
I zvanično se rastao od Pošte, od juče Box 3, ovo izgleda kao svemirski brod u odnosu na Poštu.
 
rts paketi nisu losi, mogao bi da ih gledam, a hayate music stvarno se pitam gde ih nalaze :D mogli bi i hrt pakete da ubace :D hoće mi smanjiti cenu pretplate za cinemax paket :D
 
Većina KDS penzionera, nije ni svesna, da za ono sto oni gledaju, nije potrebno nista platiti, sve ide free sa Avale.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ma sve je to nakaradno uradjeno... Niko nije razmisljao dalje od nosa... Ne samo posta vec i vodovod, kanalizacija, eps, mts... Pre 2 dana pukla vodovodna cev, majstori umesto da oprave cev, prekinu strujne kablove i naprave havariju u trafostanici, i naravno pokidaju i postine kablove... sve je to islo jedno preko drugog, kad su otkopali sve to bacio sam pogled... to je dole isprepletano, ne zna se sta je cije i sta gde ide... kao paukova mreza...

Samo što je vodovodna instalacija uvek starija, odnosno elektrodistribucija je sigurno dobila uslove za postavljanje kablova od vodovoda u kojima sigurno nije pisalo da se struja sme polagati u istom rovu sa vodovodnom instalacijom.
 
Nazad
Vrh Dno