Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
To je. Hvala shamanNS. Da vidim mogu li rešiti problem prijave u HBO GO aplikaciji.
 
Treba ti tastatura da bi izabro operatera preko miša i daljinskog ne može.
Ako instaliram HBO GO kao Kodi add-on da li ću tada moći da se prijavim (izaberem operatera). Mogu li sa Yatse da to da odradim.
Ako ne može predloži mi koju tastaturu da kupim. Vidim ima raznih na kp, a nemam iskustva sa tastaturama. Može i poruka.
 
Instaliraj addon na bilo koji uređaj (dakle može i komp) na kom imaš Kodi i sam ćeš dobiti odgovor na to pitanje.

Naravno da u setup proceduri imaš kao prvi korak da biraš operatera preko kojeg koristiš taj servis.
 
Ako instaliram HBO GO kao Kodi add-on da li ću tada moći da se prijavim (izaberem operatera). Mogu li sa Yatse da to da odradim.
Ako ne može predloži mi koju tastaturu da kupim. Vidim ima raznih na kp, a nemam iskustva sa tastaturama. Može i poruka.

Ma ja sam za aktivaciju i prijavu koristio ovu žičanu koju koristim za računar.Iz nekog razloga miš i daljinski pri izboru operatera ne reguju pa mora tastaturom posle miš i daljinski rade za sve ostalo normalno.A i sa tastaturom tek reaguje kad ukucaš par slova od imena operatera pa onda izabereš.
 
Kažeš da je preglednija, bolja, HBO GO kao addon.
Da li je neko gledao preko Kodija i ima li razlike od apk sa gplay?
 
Evo šta mi izbacio
9ad11be62d3364e9d3ffa7cf480fb8cc.jpg
0aadc28d75d9847de43908a2d0be181c.jpg
 
Izašla je nova verzija aplikacije hbo go za LG televizore sa web os operativnim sistemom. Potrebno je staru aplikaciju sa bwlom pozadinom i sivim slovima obrisati i u LG store naći novu sa belim slovima i crnom pozadinom.
Izgleda lepo ali ja ovo ne umem da spojim sa Telenor nalogom koji imam.
Izgleda lepše nego pre.
55b382ad3403eed37c4067e41b694adf.jpg
22269faa68241ce1f29f6d48791bfbe0.jpg


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Pa ta app postopji još od Nove godine
Ideš gore na zupčanik, pa prijava, a na telenor hbo go ideš u podešavanja, pa uneseš kod koji ti se pojavi
 
Ja sam staru koristio i radila je dobro.
Možda nisam ispratio promene ali stara se više ne može koristiti.
Uspeo sam da unesem kod i da je aktviram ali su titlovi presitni. Ne vidim podešavanja vezano za to.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Jel zna neko na hbo neke dobre serije o apokalipsi ili tako na taj fazon? Hbo mi ima previše dosadne serije i filmove, bukvalno nisam imao šta da gledam. Krenem sve nešto da gledam i orestanem posle epizode jer se smorim


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
LOL. Za tebe je onda Netflix i Marvel đubre...

Pa sad.. Imam i HBO i Netflix duže vreme i mogu ti reći da u poslednje vreme više vremena provodim na Netflixu. Nije baš sve đubre ako napraviš kvalitetnu selekciju sadržaja, a sam servis kao isti je nebo i zemlja u korist Netflixa (tu mislim na interfejs na računaru, telefonu i smart televizoru).
 
Netflix katalog jeste objektivno obimniji, sad da li je u globalu kvalitetniji sadržaj to je već subjektivno.
 
Šta da uradim da pokrenem ova hbo go. Ne razumem šta mu znači ta poruka na slici. Da li je jedino rešenje da kupim tastaturu pa iz aplikacije hbo go da se prijavim. Samo da mi ne bude kao hbo addon što me zakočio. Drugari pomozite.
c3d52a7bc889e8a342ead6775ba3018a.jpg
95e7ee896bcffbbdcda02d2ff2da765f.jpg
 
Daaa, kupio sam netflix, već drugi mesec. Za jedan mesec odgledao 4 serije i paralerno gledam tri sada. Na HBO GO za godinu dana nisam pogledao ovoliko[emoji23]
Netflix definitivno ima bolje serije i generano ceo interfejs aplikacije bolji, takodje imaju i sinhonizacije na razne jezike i plus ima download opcija za gledanje bez interneta, što je vrh
Takodje, na PC kad gledam hbo go, ne mogu jer previše secka i koči. Dok netflix radi perfektno. I daaa, kad putujem netflix mogu da gledam svud u EU. Dok čim napustim Srbiju HBO GO je neupotrebljiv


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
O ukusima ne vredi raspravljati :d
Sama Netflix platforma jeste bolja ako se ignoriše nekima velik minus da sadržaj nije lokalizovan za naš region (= nema srpskih titlova).

Moj komentar se nije odnosio na platforme i aplikacije već na sadržaj i na tvoju konstataciju da su HBO serije sve dosadne.
Netflix naveden u kontekstu da je je dom tako tih nekih uzbudljivih serija...
 
Prednost dajem Netflix_u mada treba imati oba servisa jer imaju dobrih stvari npr Westworld sa HBO dok Netflix ima Altered carbon
 
Šta da uradim da pokrenem ova hbo go. Ne razumem šta mu znači ta poruka na slici. Da li je jedino rešenje da kupim tastaturu pa iz aplikacije hbo go da se prijavim. Samo da mi ne bude kao hbo addon što me zakočio. Drugari pomozite.
c3d52a7bc889e8a342ead6775ba3018a.jpg
95e7ee896bcffbbdcda02d2ff2da765f.jpg
Просто и једноставно. Пријављује ти да си обрисао неки од уређаја и да у току наредних 24 часа не можеш да се региструјеш са новим уређајем ( у овом случају са кодием).

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Ma netflix je po meni odlična platforma. To što nema engleski manje više, ko zna, njemu je to totalno nebitna stvar. I nekako hbo serije su mi sve na isti fazon, da mi neko pusti sad neku random seriju, provalio bih da je hbo

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
HBO je postavio standarde što se tiče serija i u produkcijskom i u svakom drugom smislu! Treba li nabrajati sve kultne serije?!
 
Ja sam od HBO serija odgledao True detective,True blood,Sex and the city,Chernobyl.Sve su razlicite tako da nema govora da je sve na isti nacin.Al pazi kad nisam gledao Game of Thrones.Probao sam al me ne vuce nesto.Sto se Netflixa tice,ima i tu dobrih serija samo sto smo zakinuti za prevod ali valjda ce se i to resiti.
 
Doboljno je reći Sopranos, ili BGand of Brothers, i Wire, recimo
 
Pa ceo ex-yu region nema prevod na netflixu, ali ok, to jeste mana, ali i pored toga ne mogu dobri hbo naslovi da zamene dobre netflix naslove i obrnuto. Sad je pitanje sta ce biti uopste sa HBO Europe, jer sad AT&T odlucuje i najavljuju neki HBO Max, sto imam utisak da ce biti US only.
 
Poslednja izmena:
Ma ja sam gledao neke glupe, nebitne, njihove serije. Sve su onako isti uglovi, isti filteri, isti fazon. Na to sam mislio. Chernobyl je vrh serija, stvarno. Na HBO ima dobrih filmova ali to su uglavnom već oni stariji, pregledani itd. itd. Ne znam, ja sam netflixom baš zadovoljan. Kupujem ga celo leto, dok ne krene fax malo da ubijam vreme a hbo go mi plače u telefonu godinu dana od telenora, otvoren 10 puta


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
HBOgo, bar ovaj "naš", nisam siguran da ima i 1080p rezoluciju, a ne 4k.

Sent from my Mi 9 SE
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno