Šta je novo?

Samsung Galaxy S5

Ne znam šta je gore, to ili glossy...
Ne znam ni što ne stave makar neku normalnu teksturu kao na gnex ili s2
 
^ rezultat neuspesnog parenja N5 i G2 + lazna koza :d

Ma ovo je samo fan render, verovatno ce biti kao umanjena verzija Note 3.
 
Poslednja izmena:
Why not? :)

galaxy-s5-render-2014.jpg


Samsung-Galaxy-S5-render-2014-1.jpg
 
Meni je to baš, baš, baš ružno...
 
Tapacirani Samsung.
Stvarno ako ovako bude ovo je kandidat za najruzniji flagship 2014.
 
Ne znam za vas, ali gledajuci razne recenzije Note3 uredjaja sa svih poznatih tech sajtova, svi su pohvalili tu fake kozu u odnosu na glosi plastiku. Potpuno se slazem sa njima. Po meni ovo je dobra promena i lepse izgleda.
 
mozda lespse izgleda na note-u ali na ovoj slici je budi boze sa nama.. pakao ruzno. puno podseca na htc one s samo sto je on bio od aluminijuma :D
 
Ne znam za vas, ali gledajuci razne recenzije Note3 uredjaja sa svih poznatih tech sajtova, svi su pohvalili tu fake kozu u odnosu na glosi plastiku. Potpuno se slazem sa njima. Po meni ovo je dobra promena i lepse izgleda.

Ja nisam mislio na fake kožu, možda je to i dobra stvar...
Nego ovako kompletan izgled telefona je nekako "fuj".
Kao sapun, ali ružniji od s3...
 
Dobro mozda se bolje pokazala ta koza,ali ruzno izgleda.
Kao da je dizajniran za gej populaciju ala dzastin bibere.
 
Krajnje odvratno!! Ako bude umanjeni note 3 tj prakticno uvecani galaxy 2 bice super. Protiv imitacije koze pozadi nemam nista protiv i tako kod mene svaki tel ide u capdase silikon cim ga uzmem!!
 
Š'a se primate, ovo neki tinejdžer napravio render kako bi on voleo da izgleda s5, nema to nikakve veze ni sa čim :)

Ja bih bio zadovoljan da onaj sredšnji okvr bude od aluminijuma, napred je svakako staklo, a poklopac bas mi i nije btno, mada mi se nikako ne svidja imitacija štepova, to je ultra šabanski. Da je pravi konac isto mi se ne bi svidjalo, ali samo estetski, a ovo fejk je stvarno bzvz :)
 
http://www.phonearena.com/news/Kuo-...ingerprint-scanner-and-plastic-casing_id51816

Ovo deluje dosta realno i moguce.
Mislim da ce na kraju ovako i biti. Steta samo sto Samsung za malo izleda propusta Snapdragon 805. A ovaj sa Samsungovim procesorom ce biti preskup i tesko dostupan.

Odmah da kazem da mi je bilo nerealno da ce da stave Snapdragon 800 na 2K rezoluciju za FHD je vec ok.

Ovaj jaci model ce da bude masina!
 
Bice, ali hardwerski. A radice kao Nexus, ali Nexus One.
 
Nece,kao da neko sad oseti prednost S800 u odnosu na S600 pa se prodaje kao mutav.
 
Nema šanse da budu dva razlčita modela i da se oba zovu s5. I to sa tako velikom razlikom kao što je rezolucija (da li će golim okom biti primetno to ne znam, ali po specifikacijama ogromna razlika).

Izgradili su to galaxy s1,2,3,4,5,x,x,x ime i bilo bi nedopustivo da sada tu nešto komplikuju. Biće sigurno raznih derivata tog modela, kao sada galaxy s4 actve, galaxy camera itd, ali samo jedan će biti galaxy s5 koji će da nosi marketing kampanju.

Mogu da se kladim u bilo koji novac za ovo :)
 
I ja tako razmisljam... ali je to samsung nista me ne bi iznenadilo
 
Sigurno ce prvo da krenu sa 2K,da bi namlatili pare,kao sto su mlatili izmedju 720/1080.
 
Ma proseravanje na kvadrat. Al dobro mora da se pokaze sta je ko napravio i dokle je stigao. Ja potrebu vecu od 1080p ne vidim. Ja mislim da je jedina grana industije i tehnike koja je zakazala je razvoj baterija.
 
Mislim da je stavio prst preko kamere :)
 
Moguce da je neuspesno hteo da demonstrira kao radi novi senzor (1/2.5'' najverovatnije) na visokoj iso vrednosti.. ali mu se na tom putu nasao prst.. ili crveni njerfe :d
 
Nazad
Vrh Dno