Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Aktivirao 3 meseca Deezer Family. Mogu li da otkažem sada pretplatu koja traje do 27.03. da mi kasnije ne obračunaju pretplatu? Gubim li odmah probnih 90 dana ili ne? Ne želim da razmišljam o tome kasnije.
 
Imam zzzuper i na racunu imam onaj 1din, uplatim 300 i aktiviram i opet ostanem na 1 din. Sada sam uplatio 5-6 dana ranije i kada sam pogledao drugog ili treceg dana, skinuto 15 din, tako da sada moram ponovo da uplatim da bih mogao da aktiviram zzzuper.

Da li se nekome ovo desavalo?
Mislim .... jbs 15din, nije mi jasno zasto mi je skinuo, min u mrezi i van nje ima, ima net.
Nije mi jasno, na sta je otislo?!
 
Možda nisi namerno. Ako si slao isti sms na dva različita broja istovremeno, neke aplikacije za slanje poruka hoće to automatski da konvertuju u mms.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Jedno laicko pitanje.
Sto se tice ovog zzzupera, znam da je ranije bilo i ono ledilo itd.
Ukoliko sada uzmem dve nove vip prepaid kartice, i aktiviram na jednoj zzzuper dok bude postojala, da li ce kada se pojavi neka druga promocija od strane vipa, pojaviti na ovoj koriscenoj, i na onoj nekoriscenoj? Ili kada se pojavi nova promocija, mora da se uzme tada novi prepaid broj?
 
Ja imam karticu na kojoj je aktivan Ledilo promo (zbog toga je uzeta nova kartica) i za nju na MojVIP aplikaciji imam mogućnost aktiviranja tih zzzuper-a... (koje do sad nisam ni probao da aktiviram)
 
Nisam slao nikakav mms.
Ako koristiš čćšž u običnim porukama dosta brzo nakupi 5,6 sms-ova u jednom i automatski prelazi u mms. Negde u podešavanju ima opcija da obavesti kad je poruka prešla u mms ali i to se nekad ne vidi tako da pronađi opciju da mms isključiš skroz ako je moguće. Dešavalo mi se 100x. Mislim da Huawei ima taj problem da posle x karaktera poruka prelazi u mms.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
google telenor prepaid dodaci, pripejd internet dodaci, na sajtu piše 10GB 999RSD 30 dana ali je sad 120GB u app a do kad traje akcija ne znam.
 
google telenor prepaid dodaci, pripejd internet dodaci, na sajtu piše 10GB 999RSD 30 dana ali je sad 120GB u app a do kad traje akcija ne znam.

Ko je kupio kupio je. Nema više dodatka u aplikaciji od 120 Gb. Bar meni. Ukinuli su ga 10 dana ranije.
 
Poslednja izmena:
Ja ga jos uvek imam
3af4c9f42918719328160a151005f406.jpg


Sent from my Redmi 8 using Tapatalk
 
Pogrešio sam, gledao neaktivne internet dodatke i tu ga nije bilo, što je logično jer je aktivan :d
 
Jedno laicko pitanje.
Sto se tice ovog zzzupera, znam da je ranije bilo i ono ledilo itd.
Ukoliko sada uzmem dve nove vip prepaid kartice, i aktiviram na jednoj zzzuper dok bude postojala, da li ce kada se pojavi neka druga promocija od strane vipa, pojaviti na ovoj koriscenoj, i na onoj nekoriscenoj? Ili kada se pojavi nova promocija, mora da se uzme tada novi prepaid broj?

Trebalo bi preko vip app da može da se promeni u aktuelnu promociju.
Zanima me da li treba da se aktivira promocija u tom trenutku ili može da se promeni stara promocija na aktuelnu bez aktivacije iste u trenutku promene?
 
Svaka kesica dobija 10GB!
Pronađi kod unutar kesice,pošalji ga SMS-om (SMS u Telenor mreži je besplatan) na broj 2020 i dobijaš 10GB interneta u domaćem saobraćaju,koji važe do kraja tekućeg dana.Da produžiš trajanje 10GB interneta u domaćem saobraćaju za još jedan dan,poseti Moj Telenor aplikaciju i prati uputstva.Promocija traje od 03.02.2020. do 31.03.2020. i važi samo za Telenor korisnike fizička lica.Više informacija na www.chipsy.rs
 
Nije u nego na kesici[emoji6] i to traje vec nedelju dana sigurno(znam jer jedam samo taj cips[emoji16])


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na kesici je promo traka a kod je unutar kesice na poleđini,i može se koristiti kad krene zvanično promocija,znači od 3 februara.
 
I,jel dobio neko telefon na onoj akciji "Plavi petak" na telenoru?Ja sam dobijao 1GB za dan,ili 10GB i minute ponekad.Jednom sam dobio 10GB mesecno za fejs.Ali vidim da se zavrsava akcija sutra.Pa rekoh jel dobio neko nesto vrednije?
 
na 4 broja koja imam, dobijao sam uglavnom 500mb-3gb na dan. 1gb na mesec dana, fb i insta na 30 dana. 50-100min do kraja dana.. nista konkretno, ionako na tim brojevima imam saobracaja koji ne potrosim do kraja meseca.

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
U Telenor dodatku totalno sve -50%, neograničeno u mreži, 100 min ka svima, 1000 SMS i 1 GB kako se troše Telenor minuti? Paralelno sa ovih 100 ka svima ili odvojeno?
 
Aktivirah pred Novu na telenor broju promociju 120GB za 999din 30 dana vazenje .. malopre na moj telenor app aktivirah 300MB za 199din ... da bih produzio vazenje GB ali
me buni sad imam na app aktivne dve promocije i jedna vazi do 24.01 ta od 120 GB a ova od 300MB do 20.02

Pisali ste ovde da moze da se produzi ova od 120 GB ovom minimalnom od 300MB - 199din ..e sad jel telenor promenio pa vise se ne moze produziti ili sam negde pogresio ;-)
 
Prošle godine je pisalo (valjda) da može da se produži i tim najmanjim dodatkom a ove godine nije pisalo + su nekome rekli da ne može da se sabira, što ne mora da bude tačno jer oni po poslovnicama svašta tvrde. Ali ako ti se ne produži onda stvarno nije isto kao prošle god.
 
Aktivirah pred Novu na telenor broju promociju 120GB za 999din 30 dana vazenje .. malopre na moj telenor app aktivirah 300MB za 199din ... da bih produzio vazenje GB ali
me buni sad imam na app aktivne dve promocije i jedna vazi do 24.01 ta od 120 GB a ova od 300MB do 20.02

Pisali ste ovde da moze da se produzi ova od 120 GB ovom minimalnom od 300MB - 199din ..e sad jel telenor promenio pa vise se ne moze produziti ili sam negde pogresio ;-)

I ja sam to isto uradio. Sve je u redu, čim ti istekne promocija od 120 Gb, preneće se GB a rok će ti biti 20.2.
 
Nazad
Vrh Dno