Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Vip trenutno ima zzzuper - 4GB za 600 dinara mesečno, free facebook instagram, viber, whatsapp. Ponovna aktivacija pre isteka sabira saobraćaj.

Imaš standardnu ponudu u Globaltelu (koriste vip 4G mrežu) 300 dinara 5GB 30 dana. Može više puta da se aktivira i sabira se.
 
Znači 3+3 za jedan minut razgovora?
Meni je ovo bitnije zbog interneta, trenutno na broju koji je u Mts-u imam 100gb promociju i u martu mi ističe ugovor i promocija pa gledam kako da koliko toliko nakupim što više neta. Ovo mi zaista deluje povoljno 12gb za 400 rsd.
Nisam pratio pripejd pakete i promocije, zar VIP nema isto neki dobar pripejd paket? Ledilo ili nešto sa osmicama?

Sent from my EVR-AL00 using Tapatalk
3 dinara je uspostava veze bez obzira koliko poziv traje plus svaki minut 3 dinara,što znači da su duži razgovori isplatljiviji.Jedino na ovoj promociji nema sabiranja saobraćaja dok kod svih ostalih Telenor dodataka mesečnih i sedmičnih se sabira saobraćaj.Uz to ako koristiš društvene mreže možeš izabrati dve za 50 dinara mesečno(prvi mesec besplatno)Facebook,Instagram,Twitter,WhatsApp,Viber
 
3 dinara je uspostava veze bez obzira koliko poziv traje plus svaki minut 3 dinara,što znači da su duži razgovori isplatljiviji.Jedino na ovoj promociji nema sabiranja saobraćaja dok kod svih ostalih Telenor dodataka mesečnih i sedmičnih se sabira saobraćaj.Uz to ako koristiš društvene mreže možeš izabrati dve za 50 dinara mesečno(prvi mesec besplatno)Facebook,Instagram,Twitter,WhatsApp,Viber
Pa to sa društvenim mrežama je odlično, za instagram mi jedino treba [emoji4]

@poglavicas nije loša ponuda ali telenorova ispada najpovoljnija, za najmanje para dobije se najviše, jedino što je vremensko ograničenje od nedelju dana.

Hvala ti na informacijama.


Sent from my EVR-AL00 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Vip trenutno ima zzzuper - 4GB za 600 dinara mesečno, free facebook instagram, viber, whatsapp. Ponovna aktivacija pre isteka sabira saobraćaj.

Imaš standardnu ponudu u Globaltelu (koriste vip 4G mrežu) 300 dinara 5GB 30 dana. Može više puta da se aktivira i sabira se.
*ispravka - internet je free za chat (fb, viber, wa) nema instagrama.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Telenor 120 GB novogodišnji mesečni net dodatak u ponudi,možete produžiti trajanje sa najmanjim dodatkom od 200 din/300 MB.Neće ga dugo biti u ponudi možda ni ceo decembar pa ko želi nek požuri.Na godišnjoj osnovi se po mesecima za 265 din mesečno dobije 11 GB interneta.
 
Telenor 120 GB novogodišnji mesečni net dodatak u ponudi,možete produžiti trajanje sa najmanjim dodatkom od 200 din/300 MB.Neće ga dugo biti u ponudi možda ni ceo decembar pa ko želi nek požuri.Na godišnjoj osnovi se po mesecima za 265 din mesečno dobije 11 GB interneta.

Uh,sutra ga aktiviram!Vec koristim KLIK pakete,ali ovaj "sabija"!!!:d
 
Ima li tih 120 gb u ponudi na novim karticama? (Da ne bacam pare bez veze)
 
Na sajtu vipa pise da zzzuper istice 31.12.2019. to jest da promocija vazi do tad. Da li to znaci da posle toga necemo moci da aktiviramo taj dodatak ili da oni koji su ga aktivirali pre toga i dalje mogu, ali da oni koji nisu vise nece imati opciju?
 
Niko neće više imatu tu opciju ali imaće nove dodatke ili će opet produžiti ovu akciju.
 
Na sajtu vipa pise da zzzuper istice 31.12.2019. to jest da promocija vazi do tad. Da li to znaci da posle toga necemo moci da aktiviramo taj dodatak ili da oni koji su ga aktivirali pre toga i dalje mogu, ali da oni koji nisu vise nece imati opciju?

na prodajnim mestima kazu da ta akcija ima dosta odziva i da je popularna tako da ce produzavati dok je popularna.
 
Ove godine nema od vipa neka novogodišnja ponuda za pripejd korisnike? Istekla mi 10.12 promocija 12gb na godinu dana.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Majci treba net za vremensku prognozu i neki sitan surf. Ima li sta bolje ili je za sad najbolja varijanta ovaj vip-ov zuper i globaltel 5GB na 30 dana? Ako se ne varam, oni mifi ruteri po kp bi trebali da rade sa ovim karticama?

Ima stariji LG G3, pa ne mogu da se ubace 2 kartice, a sumnjam da bi htela da menja broj. Mozda da prebaci broj na vip pripejd, ali bih ipak da saceka i vidi hoce li biti produzetak ove promocije.
 
Telenor 120 GB novogodišnji mesečni net dodatak u ponudi,možete produžiti trajanje sa najmanjim dodatkom od 200 din/300 MB.Neće ga dugo biti u ponudi možda ni ceo decembar pa ko želi nek požuri.Na godišnjoj osnovi se po mesecima za 265 din mesečno dobije 11 GB interneta.
Ne vidim na sajtu to ponudu.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ne vidim na sajtu to ponudu.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Ponuda je vidljiva samo preko aplikacije na telefonu i traje do 9.1. Info iz call centra. Zna li neko da li se tih 120 GB sabira sa personalizovanom ponudom na 30 dana koja uključuje minute u mreži, sms i internet ili se sabira samo sa klik ponudom?
 
Da odgovorim sebi :d Klik se sabira, klik sa promocijom ne. U međuvremenu 2x promocija na broju - 3000 minuta i 3GB za 1 dinar u trajanju od 3 dana :smoke:
 
Danas mi se desilo da sam dobio poruku od Telenora da mi ističe promocija i ako hoću da produžim odgovorim sa "8". To sam i uradio, pošaljem poruku i stigne mi potvrda da je promocija aktivirana, posle dva minuta stiže mi ponovo isto promocija uspešno aktivirana. Skinuli mi dva puta i sada umesto da mi tih 200 dinara traje dve nedelje trajaće jednu nedelju, dobio sam dupli sadržaj, al meni to ne treba jer imam već puno svega ne iskorišćeno. Nije problem što sam izgubio 100 dinara ali jednostavno to nije u redu prema korisniku...
a342b4f96296ae125f06acec75bb3fcb.jpg
3b73561ed87e3ff63d0aeb70e2d6aee7.jpg


Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 
Žalba korisničkom servisu.Imaš dokaz,moraju ti vratiti novac.
 
Jesam se žalio ali džaba, oni teraju svoje kao navijeni...
ffbb569df3e032628178539f14f413cd.jpg
f12a0919c5bd987c71c9eaa5ec1685b8.jpg


Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Da, ovi uvredljivi odgovori na pitanje koje NIJE postavljeno su specijalnost Telenora. Ali mi smo narod koji voli kad ga ponižavaju, pa je CC prilagođen našem mentalitetu.
 
@Maxi69 isto se i meni desilo prošle godine. Sam kod kuće, telefon u drugoj sobi i stiže mi poruka da mi je aktiviran neki dodatak za minute u mreži od 100 i nešto dinara. Zovem Korisnički, oni me ubeđuju da sam ja to aktivirao putem kratkog koda 111?! Operater napisao reklamaciju, stigao odgovor da sam ipak putem tog koda aktivirao te minute. I kako ja njima mogao da objasnim da je to u mom slučaju bilo fizički nemoguće... Kao fol pokloniše mi nešto, ne sećam se ni ja šta. Sve u svemu, hoću da kažem da se njima to ipak dešava. Da su mi rekli da je to aktivirano preko aplikacije, možda bih se i zamislio, ali preko koda nije bilo moguće.
 
Danas sam na Telenor internet prepaid kartici koristio internet iz Plavog petka. Ne sećam se kad sam je poslednji put koristio. Stavim ja tako karticu u modem, namestim ona podešavanja koja se odnose na internet kartice i čini mi se da je internet bio mnogo brži i kvalitetniji nego kada idem preko klasične voice kartice. Brzina preuzimanja mi je išla i do 2.60 Mb/s, što ranije nije bio slučaj kada bih se konektovao preko modema sa nekom drugom karticom. Samo da dodam da voice kartica neće da se poveže na internet sa podešavanjima za internet karticu, već za nju imam posebno kreiran profil.

Da li postoji razlika, kada je u pitanju brzina i kvalitet konekcije, između klasične voice i internet kartice? Da li sam u pravu ili mi se samo učinilo?
 
VIP opet ima zzzuper pripejd akciju,ja sam uzeo prosli put i prezadovoljan sam.
 
Poslednja izmena:
Kako mogu preko mts Banke da prebacim novac na Vip da uplatim Zzzuper?

Gledam Moj Vip ali ne nalazim opciju online plaćanja prepaid-a.
 
Moraš da budeš registrovan na Vip portalu i plaćaš master karticom, tako je bilo ranije, nisam odavno to radio

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Tako sam i odradio (registrovan sam zbog Kućnog neta).
 
Uzeh malopre ovaj Telenor promo 120GB, kako sad najjeftinije da produžavam taj net? Da mi se GB prenose?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno