Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Aha, hvala.
Postoji li kod nekog operatera da ne mora tako često da se dopunjava a da ima dosta neta? ...nego mi više mučno da otvaram telefon da bi zamenio kartice.

Možda da kupiš prepaid internet karticu, samo je tamo 1MB=1din, VIP i MTS pri svakoj dopuni dobijaš i neke bonus MB a kod Telenora imaš pakete 1/3/10GB 395/595/995din traju 30 dana.
https://www.vipmobile.rs/privatni/internet/prepaid
https://mts.rs/Privatni/Internet/Mobilni-internet/Pripejd-mobilni-internet
https://www.telenor.rs/sr/privatni/ponuda/mobilni-internet/prepaid/


A ti i te obične sim kartice možeš da dopuniš posle 3-4meseca pa kupiš neki dodatak, aktivne su 12-13 meseci od zadnje dopune a posle 2-3meseca ukidaju samo odlazni saobraćaj.
 
Ne razumemo se izgleda. Ovo su standardni dodaci i postoje na sajtu, kao sto postoje i nestandardni tj. personalizovani dodaci i svi su dostupni u android aplikaciji.
Izgleda da se ne razumemo... ima li standardnih dodataka sa minutima ka svim mrezama? Ja ih ne vidim.
 
Ni ja to ne vidim.
 
Jer ovo na telenoru na novim karticama zimski dodatak posto meni na staroj od jeseni sto je imala jesenji ne dozvoljava njegovu aktivaciju a dobro bi mi doslo za mifi jer mi uskoro istice ugovor za kucni net koju sam karticu u njemu koristio.
Pozdrav
 
Telenor ponovo ima akciju sa Chipsy-em od 1.februara za kupljeni cips se dobija 3GB i vaze dva dana.
 
Zar nije do kraja dana? Piše tekući dan.
535783805.jpeg
 
I besplatnan produžetak za još jedan dan preko Moj Telenor app

Sent from Mi A2 using Tapatalk
 
^mozda misli na ono "prati uputstva u Moj Telenor da produzis jos jedan dan". Svejedno - gubljenje vremena, ko pojede toliko cipsa da mu ovo znaci ;)
EDIT: Mrzim read-delayed posting :p
A i pazite, mislim da slanje na 2020 nije besplatno, nego se naplacuje kao VAS SMS od 3.6RSD (to su poceli svi prosle godine, da i odjave na 5xxx i upite na 1xxx naplacuju 3.6RSD, neam veze sto je sama "usluga" besplatna)
 
Naravno da se naplaćuje. Moraju nešto zaraditi :d
 
slanje sms za aktivaciju je besplatno nekome ovo znači bolje je nego dnevni dodatak više se dobija i traje dva dana.ako imate aktiviran drugi net dodatak ovaj se prvo troši.
 
Jesi siguran da ti nije dodato 3.6din? To bi bio prvi VAS SMS da se ne naplacuje zzadnjih meseci, a da nije 8xxx.
 
Poslao sms na 2020 sa pripejda nije skinulo kredit,mada sam dobio informaciju da promocija počinje od 1februara pa ću probati tada ovaj sms sada nije naplaćen.
 
I to je nesto ipak. Mislio sam da ce i Reject biti naplacen. To im je nacin da jos malo cede novac ;)
 
Jel ima neke razlike izmedju telenor pripejd i pripejd plus kartice, sem onog pocetnog bonusa?

Sent from my TA-1024 using Tapatalk
 
Kog provajdera preporucujete za prepaid sim karticu? Najpovoljniji za call i sms?
 
VIP. Imas Zabu, i to je zvanicna promocija. Znaci da je nece ukidati ili menjati bar neko vreme, dok Tln ima neke zgodnije dodatke, ali nista stadnardno i svima dostupno za pozive ka svim mrezama. Sto znaci da ces mozda i dobiti nesto sto ti odgovara, ali ga vec sledece nedelje ukinu.
 
U Telenoru neko ima nedeljne minute ka svima + sms + net za 88din a moj brat koji stalno aktivira te dodatake sad ima najjeftiniji dodatak od 220-30 ili čak 270din, proveriću sutra.
 
VIP MOBILE - ŽABALESKU PREPAID

Dopuni kredit sa 600 dinara, aktiviraj Žabalesku prepaid i dobijaš:

3 dinara/minut ka svima
3 dinara/SMS ka svima
(=> 200 min/sms)
3 GB

Ako u istom danu, kada si uplatio dopunu od 600 ili više dinara, aktiviraš Žabalesku prepaid (30 dana), dobijaš još i neograničene minute u Vipu 30 dana.


GLOBALTEL - UZBUDLJIVA KOMBINACIJA:

150 MINUTA / SMS
4 GB
500 RSD
30 DANA


Nijanse su u pitanju, odaberi na osnovu ličnih potreba (više min/sms ili više neta). Globaltel takođe koristi Vipovu mrežu. Telenor i mts zaboravi :)
 
Poslednja izmena:
Hvala @alfaunits @markigi i @dvl na brzom odgovoru i preporuci :)
 
Poslednja izmena:
Gde se može videti stanje ovih dodatnih gb za ledilo?
Nema ih u aplikaciji

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Da li u mts prepaid i dalje ima dodatak dodaj sms i kako se aktivira? Ja ga ne mogu naći na njihovom sajtu i na *100#
 
Gde se može videti stanje ovih dodatnih gb za ledilo?
Nema ih u aplikaciji

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
Ima na velikom vidžetu.
abccd798c407e26b2cbedb3df35f031a.jpg


Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Btw je l' zna neko kako proveriti specifikaciju saobraćaja? Na /onlineracun neće da otvori, prijavljuje grešku prilikom dodavanja broja.
 
Taj vidžet ne postoji za pripejd.
c97c64bb249d6153af259fe63de2be04.jpg
Postoji, vidiš da sam na žabi + ledilo dodatak za net. Sve lepo pratiš preko vidžeta. Kod mene svojevremeno uopšte nije radio na mobilnom netu, sad radi.

I jedan veliki + za vip, kad sam ih kontaktirala preko msg da me više promoteri ne zovu za siguricu, od tada nema više poziva.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
U Telenoru neko ima nedeljne minute ka svima + sms + net za 88din a moj brat koji stalno aktivira te dodatake sad ima najjeftiniji dodatak od 220-30 ili čak 270din, proveriću sutra.

Imam i ja nedeljne po 55 i 88 dinara, kao i na 30 dana od 160 dinara. Cim krenem da kupujem, pretpostavljam, bice to skuplje. Taman da povecaju cenu do kraja februara pa da prebacim broj u VIP i uzmem ledilo. Ovako su mi promocije odlicne :guitar:

@markigi jesi proverio kod brata, da li su mu podizali cene promocija?
 
Poslednja izmena:
Telenor
otac:
80din 7 dana neo minuti u mreži, 350sms 160mb
115din 7 dana neo minuti u mreži, 175min ka svima, 1000sms i 1gb
260din 30dana 1000min u mreži, 1000sms 350mb

majka, svi dodaci 7 dana:
100din 250min u mreži, 250sms
300din 3din sms/min, 3gb - ovo je isto kao žaba kod VIPa
130din neo minuti u mreži, 250sms, 130mb
200 neo minuti u mreži, 125min ka svima, 1000sms, 1gb

brat:
270din 7dana 550min u mreži i 550sms

Sve 3 kartice su kupljene pre 20 godina, sms je ka svima naravno, prvo se troše minuti ka svima pa posle ostanu ovi u mreži, što se više aktiviraju ti dodaci cena raste...

drug:
255din 7dana 1000min u mreži, 100min ka svima, 1000sms, 1gb
 
Nazad
Vrh Dno