Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nervira me što kad izvučem ovaj meni da desne strane i pritisnem back vrati me totalno na izbor foruma, da bih se vratio u taj forum moram skroz gore prstom da pritisnem.
 
Iako je cudno navikne se brzo na ovo. Mijenjao bih dosta toga kao sto je i browseovanje tema jer je malo nepreglednije, ali ipak nakon nekog vremena se navikne. Po meni je prednost sto je dosta stabilniji ako je dosta
nakaradnijeg izgleda

Nego kako da se rijesim ovog plavog dole ima kao oko za edit i slicno ispod tog tile od foruma, jako me nerviraa?

d7d2e6256152c3ffc9865cf1f2176c9e.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja probao večeras ovaj novi TT.
Cirkus, posle pola sata sam se vratio na staru 4.9.5 verziju i progledao. :D
 
Ta 4.9.5 o kojoj pricate jel to pro ili obicna verzija?
 
Ne postoji pro odavno...
 
Ja imam tapatalk pro 4.6.2
 
Pa eto, mislim da je to i poslednja PRO verzija. :)
 
Ako se dobro sećam poslednji update za pro verziju je kraj maja...
 
Jel vi otvarate linkove sa tt bez problema? Meni nece, pise kao da ne postoji stranica. Probano sa operom i hromom.
Koristim adaway, da nema veze sa tim mozda...

Edit. Ipak je do adaway, dodao sam u whitelist i sad je ok :)
 
Poslednja izmena:
Koristim ovu zadnju verziju tt i to ovu što svi pljuju [emoji3] i ne mogu da skontam u dark verziji kako da prepoznam onaj topik koji sam pročitao i onaj gde ima novih komentara!? Da li je fora u nekim nijansama sive boje [emoji1] meni su svi naslovi iste nijanse.
 
Poslednja izmena:
Ja koristim 4.6.2 pro i 4.10 novu. Razlog je što je TT zabranio hostovanje slika osim sa njihovom zadnjim verzijom...
 
Koristim ovu zadnju verziju tt i to ovu što svi pljuju [emoji3] i ne mogu da skontam u dark verziji kako da prepoznam onaj topik koji sam pročitao i onaj gde ima novih komentara!? Da li je fora u nekim nijansama sive boje [emoji1] meni su svi naslovi iste nijanse.
I ja koristim dark. Pre su bile nijanse sive, a sada ima skroz levo kao mala crtica plave boje ako je neprocitano. I to mi je njesra.
 
Koristim ovu zadnju verziju tt i to ovu što svi pljuju [emoji3] i ne mogu da skontam u dark verziji kako da prepoznam onaj topik koji sam pročitao i onaj gde ima novih komentara!? Da li je fora u nekim nijansama sive boje [emoji1] meni su svi naslovi iste nijanse.
Pored ovoga, najvise me nervira sto ne mozes da pronadjes subscribe forume, vec samo teme. Tako da na forumima na kojima slabije postujem, moram da uradim subscribe svake teme foruma koji me interesuje sto je katastrofa.
Smeta mi i sto na prvoj strane pola strane ode na logo foruma.
Mislim da cu se jako tesko navici na najnoviju verziju.
 
Pa što bi se navikavao i mučio, vrati staru koja ti je ok
 
Resetovao sam tel. Jedino da pronadjem apk neke verzije koja je ok ali se nisam bavio time. Ako imas neki proveren link (iz rukava) neke ok verzije, ti postavi ovde ili na pm. :)
 
Ubrzo ce onemoguciti pristup forumima sa starijih verzija tapatalka, jer im prave probleme s pluginima.
 
Vrlo verovatno. Pogotovo ako su im različiti forum pluginovi za v2, v3, v4.
 
Onda ću ubrzo prestati i da koristim tt pa nek se i dalje igraju sa redizajnom.
 
Samo 4.9.5 i pazite da vam automatski ne apdejtuje na zadnju verziju :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno