Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I meni to ispisuje. Cek samo malo.. Community Reader by Tapatalk 4 je beta ili... ?
 
Bio je beta, izgleda od danas nije...
 
Nazad na tt2...
 
Ne rade ni meni na plaćenoj verziji.
 
Pitanje za tt2.. Radilo mi sve normalno na xda forumu i sada kada sam stavio novi rom instaliram tt2 i nece da pokaze ni jedan topic na xda.. Uradio clean data i opet sve namestio i opet nista.. ? Ostali forumi rade normalno..
u5uzy9yq.jpg
 
Poslednja izmena:
Pa stoji ti na participated, jel si pisao negde nešto?
 
Naravno da jesam.. Na bilo kom od ta tri bara isto stoji.. Totalni rebus.. Izbrisao i opet instalirao i ista stvar:confused:
 
E i meni je tako :D idi gore na forums umesto latest i radiće
 
Sto bi tako radio.. ? Pre 2 sata je bilo sve normalno.. Na benchu mi stoji na latest pa radi
7ypa3aja.jpg
 
Poslednja izmena:
Jel tebi cilj da palamudiš ili da čitaš xda, ako je ovo drugo uradi šta sam ti rekao :)
 
I jedno i drugo.. :) znaci niko ne zna resenje,sve bilo normalno do juce.. Mozda je xda nesto odradio sto se tice podrske za tt2.. Moracu da predjem na prljavi tt4...
 
Jel iskusio neko "tt has stopped" na tt4. Vrlo rijetko ali se desi, pogotovo kad skrolujem u 'subsribed' pa tapnem na refresh.

Upravo skontah da se to uvijek desava. :banghead:
 
Poslednja izmena:
Meni se samo nekliko puta desilo na "beti"
 
Ovaj je bug izgleda. Udji u subscribed pokreni skrol i odmah tapni na refresh dok se nije zaustavilo.
 
Nisam dobio fc - to je kod tebe nešto :p
 
Gledam sada xda mi ne radi ni na tt4.. Mozda namerno sputavaju tt jer imaju onaj svoj program za xda forum.. Ebo ih ja
 
Meni evo sad dok pišem poruku radi XDA. Original tt4.
 
:p
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1380824380563.jpg
    uploadfromtaptalk1380824380563.jpg
    93.6 KB · Pregleda: 268
Posle 15instala proradio.. Ne znam sta mu bi..

ebybu9e7.jpg
 
Vratih se sa TT4 ili kako je sada zovu "Pro" na TT2 tj. non-Pro verziju. Neverovatno je koliko je TT2 brži! Kao da nisu isti ljudi radili aplikaciju. Plus TT2 ima widgete koji su mi extra-korisni.
Što se mene tiče, kupovina TT4 je bačen novac.
 
I upropastili su i TT2. Update-ovali su danas aplikaciju i pretvorili je u TT4. Ne vidim baš nikakvu razliku izmeðu TT4 i TT2. Uklonili su i Widgete koje sam dosta koristio. Izuzetno neozbiljni developeri.
 
Da, da sad su isti :d Mada kako sam procitao na Twitter-u rekli su da ce postojati jedna free i jedna paid verzija Tapatalka. Ostaje da vidimo sta i kako :)
 
Jedina razlika je što TT Pro ima neki Photo editor i što se na uploadovane slike ne postavlja TT logo u uglu.
Da, pričaju i o nekoj besplatnoj verziji. Izuzetno su ga iskomplikovali.
 
imala sam ja besplatnu verziju,ali mi je pre par dana izbacila obavestenje da moram da je updateujem na paid
 
To je bila Beta.
 
Ja koristim tt2 sa amazona.. Radi normalno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno