Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam zadnju verziju Tapatalka tj update se vrši redovno. Ispišem dugačku poruku ali mi je iseče, ispadne kao da neću da odgovorim [emoji23]. Sad mi ostaje da probam neku stariju verziju .

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Moguće ako ubaciš neki smiley koji forum ne može da podrži i tu ga rebne. To se meni dešavalo.
 
Moguće ako ubaciš neki smiley koji forum ne može da podrži i tu ga rebne. To se meni dešavalo.
Da, meni se dešavalo da posle emoji-a sve iseče

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ima li neka verzija npr sa 4pda ili nešto slično, gde nema hijack-ovanja linka?

Koristim 6.5.6 verziju odavno, ne sećam se gde sam skinuo i jedina stvar koja mi smeta je kad kliknem na neki normalan link, uključi firefox, ali tt odradi hijack i umesto na xyz.com firefox pokuša da otvori a1win.com sa nekim trackerima u linku i onda pred kraj xyz.com, ali ne učita naravno jer imam adblocker.

Neki linkovi mogu jednostavno da se kopiraju, ali su problem dugi linkovi, gde tt stavi ... u okviru linka, pa je jedina opcija da se klikne na link.
 
Živeo 4pda :)

a0d67fb4715ee35881e49090cf36a8b1.jpg
 
Problem na verziji 8.8.2 za android - ne stižu notifikacije. Na 8.8.1 su kasnile. Da li je to možda opšti problem?

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Takođe na poslednjoj verziji 8.8.2 nema notifikacija. Vratio sam se na 8.7.4

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Ja se vratih na 8.8.0, tu rade notifikacije

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Da li ima neki način da Subscription tab pokazuje samo threadove sa unread porukama?
Ili mark all as read opcija?
 
Da li ima neki način da Subscription tab pokazuje samo threadove sa unread porukama?
Ili mark all as read opcija?
Ne znam koliko dugo koristiš TT, ali to je nešto sa čim kubure koliko postoji program. Ta opcija, koliko ja znam, ne postoji, ali su koliko se sećam, neko vreme na nekim starijim verzijama , izlazile se samo nepročitane poruke. Za sada samo ona plava traka levo...

SM-N975F
 
Koristim ga manje od 24h :)
U ovoj temi sam video da za sada nema svrhe da plaćam pretplatu da se rešim reklama.
 
Tek sada vidim plavu traku. To je dovoljno. Hvala :)
Ovaj telefon ima zakrivljen ekran, pa te stvari po ivicama nisu baš upadljive. Nekada se i ne vide.
 
Meni na 8.8.3 stigne za svaki post posebna notifikacija, tj ne grupise ih pod jedno kao ranije..

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ма засрали су нешто, ево ја на 8.8.0 и исто!
74019109698296d02951c3c0763e49ce.jpg
 
Poslednja izmena:
Od juče koristim Tapatalk, pa sumnjam da je problem do njega. Da li se nekome dešavalo da dobije mail od Benchmark foruma da mu je nalog lockovan na 15,jer je 5 puta pogrešno upisana adresa?
IP adresa u tom mailu je moja IP adresa sa Telenora. Ne mora da znači da sam ja, ali 99% da jesam.

Jedan mail sam dobio oko 20h večeras, a drugi pre nekoliko minuta. S obzirom da ovu poruku uredno kucam, predpostavljam da nalog zapravo nije ni bio zaključan?!
 
Ja to dobijam redovno, mesecima već, prestao sam i da se obazirem na te mailove.
Dal je do Bencha ili Tapatalka, pojma nemam, samo znam da niko ne rešava problem.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
До тапаталка је, имам и друге форуме и на њима се дешава исто. Шта сам још приметио, кад уђем директно у тапаталк и на претплаћене теме односно теме које пратим, кад прочитам тему не обрише икону тапаталка горе у табли са обавештењима (стоји икона и даље иако сам прочитао поруке у теми) а раније је скидало тј брисало.
 
Poslednja izmena:
Gde su ti teme koje pratis? Tj lista tema?
Ako mislis na subscriptions onda ok.
Meni je generalno problem sto nema liste tema koje pratim. Pa recimo ako hocu da nadjem temu mobilni mod 2020, moram da idem na bench,pa da podforum pa da trazim. Umesto da imam listu sa svim pretplacenim temama.
 
Poslednja izmena:
A kada otvoriš temu kroz Tapatalk, da li imaš oznaku da si subscribed na nju? Ikonica je u gornjoj liniji, desno od naziva teme.
 
misliš na ček u kružicu? pa evo ja sam sad probao i dečekiram i ponovo čekiram temu ali se ona više ne pojavljuje medu temama za koje sam se prijavio??? iako je do pre čačkanja bila među njima [emoji16]

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Kod mene nije kružić. I radi ok, bez obzira da li je prijava/odjava na temu na računaru ili telefonu.

Koristim Tapatalk tek 2 dana, pa možda tek krenu problemi :)
4588da0f472c17208426f92f87f8b92e.jpg
 
e da verovatno zavisi od verzije [emoji16]

meni se tema izgubila posle deček/ček ali sad sa novom porukom se pojavila [emoji41]

205fcf3b67dc689cda0fc07fed740c8c.jpg


Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ja koristim zadnju besplatnu verziju sa PS-a 8.8.3 (1638) i sve radi kako treba. Međutim kad uđem povremeno mi kažu da se Tapatalk pro vratio i predlažu instaliranje.

Šta je sad razlika između PRO i VIP verzije, zasto imaju 2 aplikacije?
 
Ja sam Tapatalk kupio još dok je bio normalan, prošlo je baš puno godina. Juče sam po ko zna koji put hteo ponovo da mu dam priliku, skinuo pro verziju(piše da je purchased) i džaba... vratio se na ovu 5.7. 2.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Radi i ova 8.8.3 (1638) cak nemam ni reklame, osim sto imam plavo polje i ponudu da opet kupim VIP.

Jedina meni bitna razlika između plaćene verzije i besplatne je download slika.

Da se skine slika originalne rezolucije treba VIP, da se skine GIF treba VIP.
 
Poslednja izmena:
Junaci, kod mene notifikacije ne rade na 6.5.6(to mi je logicno), ali ne rade ni na 8.7.4 i na 8.8.1 sve tri su VIP bez reklama kako je kod vas, na kom Tapatalku rade notifikacije?
 
Pošto mi ne rade kako treba novije verzije , vratio sam se na 8.7.4 i ne menjam.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno