Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Probao sam rucno i nece, ostale app idu normalno.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
Da li na telefonu već imaš instaliran TT? Ako imaš , odbija da ručno instalira neku drugu verziju. Moraš da je obrišeš pa zatim instaliran novu.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Da li na telefonu već imaš instaliran TT? Ako imaš , odbija da ručno instalira neku drugu verziju. Moraš da je obrišeš pa zatim instaliran novu.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Nemam potpuno nov tel prva instalacija...kad sam je instalirao na mom mi9 sve je proslo glatko.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Baš čudno, da li si uključio opciju za instalaciju sa drugog izvora.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Probao sam rucno i nece, ostale app idu normalno.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Baš čudno, da li si uključio opciju za instalaciju sa drugog izvora.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Izgleda je to bio problem, hvala

Sent from my MI 9 using Tapatalk
Druže kad pitaš za savet pokušaj reći šta se zaista desilo, ovako izgleda smešno.
 
Ostale app ručno idu normalno što znači "unknown sources" instalaciju si već uključio i ne može da bude do toga.
Pa mislim da mi je ovo jedna jedina app koju instaliram rucno, sve instaliram sa play store, mozda sam se malo neprecizno izrazio u gornjem postu kada sam napisao da ostale app idu normalno... sorry.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
moze li neko da okaci ili posalje na PM potpisanu verziju bez reklama ukoliko je moguce ali noviju od 6.5.6?

promenio sam telefon i ne stizu mi uopste notifikacije pa da probam sa drugim tapatalkom.

hvala unapred.

nasao 7.3.6 verziju koju je ranije okacio Poolmaker.
 
Poslednja izmena:
Ne znam zašto mi piše Vip kad nisam ništa platio a ni pokrenuo promo period. [emoji848]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Piši podršci, izaći će ti u susret 100% i skinuti VIP [emoji6]

Sent from my MI MIX 3
 
[emoji23][emoji23][emoji23],evo o'ma.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Meni na nekim forumima uopšte neće da otvori pojedine podforume i teme. Npr. Steam temu na SK forumu, samo dobijem beli ekran i na vrhu piše naslov teme.

OnePlus 6/Tapatalk
 
Ja ovu aplikaciju ne mogu da koristim na forumima "Krstarica" i "realx3mforum",nisam siguran zbog cega.Ima jos nekog da ne moze kotistiti ove forume preko tapatalk?
 
Stariji custom made forumima je mnogo teže implementirati Tapatalk, tu je potrebno zasukati rukave i potruditi se da proradi, dok na ovim gotovim rješenjima je dosta lakše.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Meni na nekim forumima uopšte neće da otvori pojedine podforume i teme. Npr. Steam temu na SK forumu, samo dobijem beli ekran i na vrhu piše naslov teme.

OnePlus 6/Tapatalk

to je do njihovog starog foruma koji se raspada. isto je i kod mene na 7.3.6 dok sam na 6.5.6 morao da vracam par strana unazad jer je zadnje strane bas steam teme ucitavao prazne.

redovno se ne prikazuju ni youtube video klipovi jer im je plugin sheban.
 
Za plagin znam, ali nisam skapirao da je i ovo zbog samog foruma, mislio sam da je nešto do TT-a.

OnePlus 6/Tapatalk
 
Tražim neku temu na kojoj nije pisano duže od 2 ili 3 meseca, koliko je već default postavka Bencha za podforume, ali ne vidim kako da u potforumu u kojem se nalazi obeležim da mi prikaže teme starije od 3 meseca, 6 meseci itd. Da li neko zna kako to da uradim?

OnePlus 6/Tapatalk
 
Kada sam otvorio tt ponudio mi je pro verziju, koju sam instalirao ali nema razlike između obične i pro verzije. Nadam se da ovo nije samo promotivni period pa da mi kasnije traži da platim kako bih nastavio da je koristim. Davno sam je kupio i posle toga je bila free, sad mi ne pada napamet da ponovo plaćam da bi kasnije možda opet bila free.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Je l je ovo tt onemogućio skidanje slika sa foruma ako nemas pro verziju?
 
Kod mene nije, odakle ti to?
 
Udjem na nas topik "zanimljive i smesne slike" kliknem na sliku,tri tackixe u gornjem desnom uglu i imam opciju download original photo. Kada kliknem trazi vip
 
Tapatalk poleteo od poslednjeg azuriranja ili mi se cini samo?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Koja verzija?
 
I meni se čini da je 8.6.1 brži, mada me baš nervira ona reklama za VIP pretplatu

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno