Šta je novo?

Hardver za kopanje (GPU,CPU itd.)

koja crna :p :smash:




"

connector_atx_pinout.GIF


There are a couple of ways to do this.

You can simply short the GREEN PS_ON to any one of the black 'COM' pins (ground), this will render the power supply 'always on'.

If you want it to turn on with the mobo connected supply, wire the same green PS_ON pin from the mobo supply to your second supply's PS_ON pin, along with one of the adjacent COM (ground) pins. This is how the cablesaurus adapter works.

Their adapter is handy if you're not comfortable soldering on new wires (recommended), but you can try it out just securing it with electrical tape (not recommended, definitely not permanent)
"
 
Poslednja izmena:
Sam si sebi odgovorio na pitanje postavljanjem slike :) mada najbolje je i najlakse na ovu pored zelene...
 
Zanimljivo ja sam spajao samo crnu i zelenu i uvek je sve radilo bez problema...
 
U prinsipu treba kao na slici, da se da i signal OK, mada moguce da ti je radilo.
 
Cinjenica da pravila nema, potvrdjuje sledeca slika. Kartica kao sto se vidi u AB 7950 tf III. Obratite paznju na klok jezgra i memorije, takodje i na kh/s rate. Danas sam prebacio na btc, skocio malo pre dif i ja vratim na ltc. Medjutim, pomesao sam i izbutao conf fajlove....Kako god, i nastelovao manuelno na 1050/1300, tako je pre bilo. Kad sipak, ni 500kh/s. I ja slucajno dignem core, tako ode i rate gore....
Pogledajte prilog 116686
 
Zabagovao ti je AB. Desilo se to i meni ali jednostavno podesavanja nisu bila ista kao sto prikazuje.
Resetuj AB, eventualno i masinu ako treba pa ces videti da ne moze toliko da daje na LTC-u ;)
 
Ajd da ti ispunim zelju :p
Resetujem :exploder:
 
Sto se nismo makar kladili u pivo. Sljaka kao i pre. Tako mi i 7970 mulja neke svoje fore, 925/1600. To joj je maksimum. ne znam da li sam vec izneo taj problem.
 
Aj upali gpu-z i proveri klokove. Siguran sam da ti je zabagovao AB i da ne pokazuje tacno. Meni baca samo 300 tako. Jes da nije ista karta ali opet...
 
haha dobar ti diff :D ...ja kontam da se upucam u glavu, muka mi vise; za manje od mesec dana diff sa 11.3 na 19.3, bas sam nasao kad da krenem da kopam :(
 
Poslednja izmena od urednika:
grickodj je napisao(la):
Ipak se nismo kladili :p
Mozemo i postpaid da se kladimo ako insistiras. Ja sam sve vreme znao o cemu se radi :)

Vlado, znam da ti diff zestoko kvari racunicu ali ne gubi nadu. Cuvaj coine i cekaj dobru cenu.
 
Ja bi trebao takodje da cupam kosu gledajuci trenutnu situaciju, daj boze ako do kraja prvog meseca iskopam 1/5 hardvera tj. grafika, jer sve ostalo sam imao...I naravno da dodam to da sam grafike platio malo jeftinije.
 
Da kucnem u drvo ja sam moje stigao da otplatim ali nisam uspeo da zaradim nesto preko toga.
Ne radi mtgox... hmmmm
 
ja cu moje da turam u oglase sve uskoro... ne vodi ovo nikuda! Inace meni prijavljuje dif 19.3, ne znam sto covek gore ima preko 40?!

penca druze koje koine; za skoro mesec dana imam manje od 3 komada...definitivno se nisam nadao ovakvom rastu tezine!!
 
Poslednja izmena:
Kopam ja sve i svašta sa diskretnom i integrisanom, a ti tu dramiš. :d
 
ja cu moje da turam u oglase sve uskoro... ne vodi ovo nikuda! Inace meni prijavljuje dif 19.3, ne znam sto covek gore ima preko 40?!

penca druze koje koine; za skoro mesec dana imam manje od 3 komada...definitivno se nisam nadao ovakvom rastu tezine!!

Ako ces da prodajes, ponudi meni. Kupi cu do 2 grafike do kraja meseca. Eventualjno pocetkom iduceg. A sto je skocilo, skocilo je. Ja sam poceo dan-dva pre prvog juna. I tad sam sa jednom 7950 racunao od 60 do 70 e ciste mesecne zarade. Sad boga mi, slaba vajda. Ali kad sam pojeo *****, jedem do kraja.
 
Ako ces da prodajes, ponudi meni. Kupi cu do 2 grafike do kraja meseca. Eventualjno pocetkom iduceg. A sto je skocilo, skocilo je. Ja sam poceo dan-dva pre prvog juna. I tad sam sa jednom 7950 racunao od 60 do 70 e ciste mesecne zarade. Sad boga mi, slaba vajda. Ali kad sam pojeo *****, jedem do kraja.

To je duh :) samo treba zaciniti i nema problema...
 
ponudi i meni, na pm kolika ce odokativna cena biti, ja se nadam da ce za 2 meseca ili da rikne sve ili da procveta, prekretnica posle letnjih odmora
 
procvetati nece sigurno , jedina nada je da cene coina (pre svega LTc-a) idu gore i delimicno nadomeste rast diff... pa oni koji cuvaju coin-e da otplate svoje a oni sto rade dump da budu na nuli ili minusu
 
ponudi i meni, na pm kolika ce odokativna cena biti, ja se nadam da ce za 2 meseca ili da rikne sve ili da procveta, prekretnica posle letnjih odmora

+1
Ako nista drugo ala ce da se igraju igrice. BF4 na 250 fps-a. Bitch please
 
Nazad
Vrh Dno