Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E to je bas lepa sprava, cestitam. Ja na moj ne sedam uopste, ubi ova vrucina. A i nekako razmisljam da se motorizujem.

done.

20150901_152104.jpg

Bice jos lepih dana za bike, al nece biti vremena, na zalost...Barem kod mene. Da imam par K btc-a, kupljenih po 5$, organizovao bih rostilje i okupljanja svakog vikenda i pricao kako je btc sjajna stvar...A posto nemam...
 
Kako nema uticja posle polovljena je dif pao sa 45 000 na oko 39 000.
 
Poslednja izmena:
Pa ko ti kriv kad si stekara...mogao si ga najmanje dva-tri puta prodati od tada, svaki put kad je poleteo preko 0.025-0.03...Al vi volite da gledate 100$ po komadu. Paz da ne bude skoro...u ovom trenutku cabra za btc, sve preko 7 za ltc je premija.

Po kojoj ceni ? One sto sam nabavio pocetkom prosle godine slusajuci eksperte sa foruma su me kostali oko 19 $ a nesto se ne secam da smo u zadnjih godinu dana bili u prilici da ga prodamo po toj ceni. :S:
 
Po kojoj ceni ? One sto sam nabavio pocetkom prosle godine slusajuci eksperte sa foruma su me kostali oko 19 $ a nesto se ne secam da smo u zadnjih godinu dana bili u prilici da ga prodamo po toj ceni. :S:
Ova igra se ne igra tako. Kupio si zetone i sad moras da se igras. A to znaci da ako imas npr 1000 ltc-a, prodas 500 pa kad padne cena opet kupis 500 i ostane ti zarada. Kao sto sam ti rekao, na preko 0.03 se prodaje sve, jer iznad toga ltc ne moze da izdrzi duze od par dana...I zaboravi koliko si ih platio jer si se muski zahebao, isto koliko i oni koji su te savetovali ako nisu prodali. Dakle poenta je da ostanes sa istom kolicinom kripta a da ti se povecava $ saldo.
 
Ova igra se ne igra tako. Kupio si zetone i sad moras da se igras. A to znaci da ako imas npr 1000 ltc-a, prodas 500 pa kad padne cena opet kupis 500 i ostane ti zarada. Kao sto sam ti rekao, na preko 0.03 se prodaje sve, jer iznad toga ltc ne moze da izdrzi duze od par dana...I zaboravi koliko si ih platio jer si se muski zahebao, isto koliko i oni koji su te savetovali ako nisu prodali. Dakle poenta je da ostanes sa istom kolicinom kripta a da ti se povecava $ saldo.

Da, ali treba to izvesti i zadovoljiti svoje želje. Možeš ja jakim karaterom i tačno zacrtanim ciljevima, ali čoveku uvek malo. Po meni LTC vredi od 10-20$ preko toga je sve šansa da se zaradi, a sad što je on 3$ to nije pitanje za nas. Na nama je da čekamo da se nešto desi i da prodamo ako nam zadovoljava potrebu.
 
> od 100$ =
afabdc64ae2ec4e8de845ed30556c48f.jpg
 
pa merkam ether, u ltc sam malo uskočio i to je za sada to.

čekam da vidim dokle će sledeći dip da ode od btc-a, pa ću u zavisnosti od toga da vidim dalje. ne sme btc da padne ispod 225, inače je ovo još jedan bull trap u nizu.

mislim da će pasti malo do 228, pa onda 242.
 
Poslednja izmena:
otkud ti sad pa to da se moze zaraditi kopanjem grafikama, pa zar to nije odavno propalo? ;)
 
možete da ga šiljite i preko pm-ova jedno drugome. koga briga za vase pilicarenje grafikama u ovoj temi, to je davno proslo vreme.

i naravno da je zarada nikada bolja vama koji niste kopali grafikama ltc kad je bio ispod 10 c. :D

malo se olakšao ltc-a sad na bfx ispod 3 $. za jedan dan dosta. :)
 
Poslednja izmena:
sve su skuplje grafičke jer su svi pohrlili da naprave laku i sigurnu lovu kopanjem . :D

e cvrc. samo cena hw prati skok $, pa to povuklo i to polovno djubre.
 
Poslednja izmena:
Koga briga za tvoje gomilanje sitova, bultrapove, dampove, sortove... i pilicarenja na berzi sa 5 btc koje grafike izrudare za manje od 30 dana.
 
Poslednja izmena:
do kraja godine, što ste svi nestrpljivi...tja

i kome se ne svidja tema i nema šta da doprinese - vrata su tamo.

a da zarađujete 5 btc za 10 dana na nekom šitu...:D
 
Poslednja izmena:
Pa i ja sam na btc mislio. Hteo sam da kupim nego sam se uspavao i zaboravio. A posle razmisljam, na sacekacu jos koji dan, mozda padne na 30$.

Vise stvarno ne znam kad ce sta da skace, ovo se odavno s mozgom pozdravilo. Sacekacu ja svakako.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno