Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja BTC kupujem samo kad nozevi padaju, do sad me taktika nije omanula, i to zubima ih hvatam :)

Tako slobodno dumpujte
 
Stepenice, stepenice , stepenice, bunaaaar, ajde prognoze gde cekate, 0.8-1.25$
 
Ja sam sad uzeo po 2.58 i ostavio $ za ispod 2.

Black Monday... od jula kineske berze se izduvale za 40-50%, a kažu da će se to možda prebaciti i na banke koje su pozajmljivale za trgovinu.
 
Poslednja izmena:
Na prodaju btc-e kod...racunamo srednji kursa dolara. Ko je zainteresovan neka posalje pm. :)
 
dobro se drzi ovaj ltc...jos uvek je iznad 2...a polovljenje za 16h...Ajmo procene, kolika ce biti cena sutra u 8 ujutro? I druga, da li ocekujete jos koji dobar pump (preko 0.03 prema btc-u) u ovoj godini.

1.8$ do 2$ mada mozda bude neki kratki drop do 1.5$ :) a onda za sve pare u LTC .. 100-200 $ :d :d :p
 
ove subote ocekujem tu cenu a moguce je da dodje i do ozbiljnijeg pumpa

Nikad se ne zna...Ali mi nije logicno da se desi kad svi holderi ocekuju. To obicno ne bude. Pump je bio tokom maja, juna i pocetkom jula. Sledeci nece tako brzo, barem mi se tako cini. Ajd da je BTC u zamahu, ali ovako, verovatnoca za pump je po meni 1% a 99% da ce da breci ispod 2$ opusteno...
 
Kolika je verovatnoca da ove godine poraste toliko da oni sto su ga kupovali krajem 2013 ili pocetkom prosle godine povrate svoje pare ?
 
80% da hoce, 100% da nece.
 
Misljenja sam da ltc nece pasti ispod 2 usd. Lupam kontru, pa sta bude :).
 
tako je, sad bi bi odgovarao neki skok do 235. i 3.2 za ltc, da pozatvaram ove longove, i otvorim nove shortove.

mada sumnjam da btc ima snage za vise od 228.
 
Poslednja izmena:
Evo konacno pismene primene BTC-a u mainstream-u...Nije da je stvoren za to, ali mozda ce neki drugi alt preuzeti ovu funkciju. Nadam se da puno entuzijasta koristi starbucks usluge...20% nije malo. Mali je problem sto je to third party inicijativa...sitnim slovima dole pise...This page is not affiliated with the Starbucks Corporation, Target Brands, Inc, or Whole Foods Market, Inc.

https://coffee.foldapp.com/
 
Poslednja izmena:
zato sto razmisljam da prodam sada,malo sam se uspanicio kad je ljosnulo na 198 pa sam hteo da prodam po tu cenu pa da ga cekam na 170
 
zato sto razmisljam da prodam sada,malo sam se uspanicio kad je ljosnulo na 198 pa sam hteo da prodam po tu cenu pa da ga cekam na 170


sačekaj da vidiš rasplet. ako prebaci 236, možda bude još boljih prilika za prodaju...ali sumnjam, ovo su samo šortovi koji se zatvaraju.

maks koji ja vidim je 228~232. i tu otvaram nove šortove.
 
Poslednja izmena:
@Student Sjajno. Od toga se krece ;)

Meni je samo bez veze sto nijedna od tih mega kompanija, citaj Mcdonalds, Starbucks, Subway, Burgerking itd da ne nabrajam, koje imaju ogromne zarade godisnje ne podrze malo kriptovalute. Pa samo 1% prometa da obave u BTC-u i da ga zadrze, stvorili bi veliku potraznju i nestasicu BTC-a na trzistu. Samo ova prva 4 imaju godisnji promet od preko 60 milijardi dolara...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno