Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
To kume, znao sam, sad cu da zatvorim pozicije i da uzmen pare za jahtu, dosta je
 
jahta najbrži put do bankrotstva. srećom ko je vas slušao sad može možda onu igračkicu na sklapanje da kupi.
 
Poslednja izmena:
Ja pokazao grafik Genijalcine kinezima i rekao im sta je rekao za LTC, jako su se uvredili i odma krenuli pump :d
 
Za trenutak mi je bio vidljiv " Genijalac", dok sam bio izlogovan na stranici.. trenutak, ali dovoljno da se setim zasto sam blokirao tu narcisoidnost :)
 
Ako ltc ode na 4+ mogla bi da zabode i jedna veća zelena sveća.
 
Poslednja izmena:
Ja sam isto ubedjen da ocekivanog pump-a LTC-a zbog polovljenja nece biti(tj. vec je bio). Svi ga zeljno iscekuju pa da skupo zavale jeftino kupljene coine. Uglavnom je do sada bilo da ako vecina ocekuje pump do njega uglavnom ne dodje vec bude bas obrnuto (citaj: DUMP). Mada ovo je sve kocka bice kako neko drugi kaze a ne kako bi trebalo da bude ili kako vecina ocekuje :) pamet u glavu :type:

EDIT:

Nadam se da gresim i da ce biti neki zeleni dildo koji oci izbija :D
 
Poslednja izmena:
Ne bas svi ima i onih koji ga cekaju da zavale skupo placene koine koje su kupili pre skoro dve godine. :rupa:

pa moze se reci da sam ja jedan od tih, medjutim ja sam tokom godinu i po dana dosta spustio prosek kupovine. Tako da sam sad u odlicnoj situaciji.
 
A zasto ne bi bilo pump-a ti i dalje ne kontas da se na shortu nemoze ziveti doveka :)
inace cena je pala zbog BTC-a da isti nije padao LTC bi ostao na 4.2
Sto se LTC-a tice, na sortu se moze ziveti doveka i sve drugo je pogresno. Tu mislim na cuvanje, "ulaganje", itd. LTC je samo najmocniji instrument za otmicu btc-a/dolara. Svaki put kad se ltc/btc priblizi 0.03, samo sipanje. Ko to ne vidi posle ovih par godina njegove egzistencije taj je ovde zalutao. Pump je bio i to je to. Mozda se napregnu za jos jedan bull trap cisto da od nesigurnih izvuku jos para/btc-a, ali ltc apsolutno nema nikakvu buducnost. Danas. Kad se pojavio mozda je izgledalo drugacije. Danas on izgleda jako lose bilo kome ko se prvi put susrece sa njim. Nit je upotrebljiv, nit je ravnomerno rasporedjen, nit je internacionalan. Cista kineska lokalna narodna nosnja.
 
Ne bas svi ima i onih koji ga cekaju da zavale skupo placene koine koje su kupili pre skoro dve godine. :rupa:
Pa ko ti kriv kad si stekara...mogao si ga najmanje dva-tri puta prodati od tada, svaki put kad je poleteo preko 0.025-0.03...Al vi volite da gledate 100$ po komadu. Paz da ne bude skoro...u ovom trenutku cabra za btc, sve preko 7 za ltc je premija.
 
@student
Ne tako davno... a on pre neku nedelju izlazio na x8 ... pokojan ili sahranjen?
944eaab5b38b4e54e9355ce0ae97c76d.jpg
65df616c5981845b527cf346800d720e.jpg


Student ok si momak i dugo si ovde i zaista ne znam sta je sa tobom...
Niko ali NIKO ne zna sta ce biti. Moze biti 0 a moze biti ponovo 50$ po LTC-u !
Sve to za par dana.
 
Samo je pitanje kolika je verovatnoća za jedan a kolika za drugi scenario (ili kolika za neki treći, četvrti, peti...)
 
Dzabe ti je i da znas verovatnocu u procenat - recimo, sansa da ltc skoci na 45$ do Nove Godine je 7%, a da bude 2$ je 93%. I desi se ovo prvo. Statistika ovde ne znaci nista, samo zbunjuje ljude.
 
Naravno, igrati na najmanje verovatnu opciju je uvek mudar izbor :D jer eto "sve je moguće"
 
Poslednja izmena:
bas tako zato i ne treba soliti pamet drugima, da su svi drugi glupi samo su pojedinci pametni (mada se nigde ta pamet ne vidi)
 
Ajde reci iskreno da li si zadovoljan ovom cenom i da li si pre godinu ipo dana verovao da ce litecon vredeti onoliko malo koliko danas vredi.
 
Poslednja izmena:
A sta bi to trebalo da dokazuje? Dali si zadovoljan ili ne zavisi samo i iskljucivo od tvoji prethodnih ocekivanja.
 
niko nije verovao ni za btc da ce mu cena biti ovakva, ali eto tu smo sada, do sledeceg skoka
 
yoda-meditating.jpg


javlja mi se damp. mmmm.

a ovo da niko nije verovao da ce cena za btc biti ovakva...paaa, ja vec neko vreme pricam da ce biti i ispod 100 $. al' ljudi vole da fantaziraju.

i da, kad ja to kazem vi jos jace gurnite prste u usi i pevajte svoju pesmu.
 
Poslednja izmena:
Naravno da nisam verovao da ce biti ova cena... da jesam ne bi prodavao desetine iskopanih BTC mesecno za 7-8-10$...

To jeste...ali si bio zadovoljan zaradom. Posto je bila masna, zar ne? E pa to je bilo, i nece biti opet, pogotovo ne sa ltc-om.
 
ja se sećam da sam tad nekad krenuo, kad je bilo oko 12~15 $ i da su svi kukali kako su silne grafičke nakupovali i novčiće skupili, ali im lova bila zarobljena.

ja tad krenuo da gomilam prvo btc, a nešto kasnije i ltc. :D

prvi pamp do 266 sam ubo skoro u dolar, istresao sve na 262, onda pokupovao nazad za 60 $. :D good times! onaj pump do 1200 je već bio čist bezobrazluk. :D
 
Poslednja izmena:
A sta bi to trebalo da dokazuje? Dali si zadovoljan ili ne zavisi samo i iskljucivo od tvoji prethodnih ocekivanja.

Pa realno, niko ne ocekuje da izgubi na svom ulaganju, zar ne? Tako da prica ne stoji, svako ko ulaze ima ocekivanje da ce zaraditi...A na ltc-u sem nas matorih retko ko je zaradio a da nije trgovao. I pitanje je da li ce...posto ja ne vidim nikakvu prednost tog coina danas. Kad se pojavio bio je nesto, danas je obican shitcoin. Ako ova prica uopste zazivi, ima barem 5-6 coina mnogo boljih od ltc-a u svemu. A iza ltc-a ce ostati armija razocaranih kriptoulagaca.
 
LTC je altcoin i nalazi se an svim vecim menjacnicama osim jedne koja je jos tvrdoglava, kinezi trguju 10x vise LTC nego BTC-om na menjacnici, za mene dosta da verujem u isti :)

Cak se zadnjih 2 nedelje vidi da se BTC 3x lakse roka dole nego LTC
 
ma pusti ga on je tu da truje non stop, a onda kad se desi skok onda sam sebi skace u usta i kad mu to drugi dokumentuju on kao pokvarena ploca opet isto, e sta reci...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno