Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovo je tako zabavno, koji prevaranti operisu na btc-e to nije normalno. Neko je u roku od 10 minuta napravio 5% profita...
 
Za neki minut pade sto je dva dana guralo :banghead:
 
Neko se opasno bori da ne zarozaju cenu
 
Drzi se jos uvek, neko je branio cenu dok se nije malo oporavila berza. Ovo je bilo jeftino. Da je jos malo palo uh kakva bi opet panika bila. Lako moze da se desi novi udar ali sta da radimo.
 
Mislim da je mozda resenje prebacivati BTCove na druge menjacnice tad nece moci tako jako da udaraju jer ce novcici biti rasuti
 
Neki red mora da se uvede, inace odose kripto valute u bozju mater, onaj kome je stvarno potreban btc je svejedno da li je 1btc 100$ ili 300$, njemu je potrebna stabilnost da obavi zeljenu transakciju... ne moze vecno ovako da se na neciji racun zaradjuje 30%-40% za par dana ...
 
Opet udaraju
 
CNC sa 0.0011 na 0.0014 i tako u krug...
 
Brane ga na 110
 
Koje djubre je ovaj kineski coin, svakih 5 sekundi 20% gore dole. Prava muljatorska valuta :D
 
pu bre ala padose ftc i cnc sad mi krivo sto nisam prodao kolicinu, za ove pare neka istrunu
 
Pa to im je i realna cena. Zaleteli se ljudi jer se napravio hajp i naduvala cena, meni je bilo glupo da pricam i nekima rusim snove. Niste valjda stvarno mislili da ce neka LTC verzija coina koja juce krenula vredeti vise od samog LTC-a? Onaj ko je uspeo u trgovini da ucari nesto lepo je prosao. Kopanje toga? Ma kakvi. Trenutno je bila veca zarada i to je to, idemo dalje ;)
 
Kakav je sad ovo Barbeque coin? :d
 
E iskreno meni je muka od ovih novih coina, sve mi liči na vašar i cirkus, neozbiljno skroz. Normalno je da postoji još neki pored BTC-a, ali ova količina "turbo" coina malo srozava kredibilitet crypto valuta po meni, al šta da se radi. Mada ko uspe da se obogati na brzinu taj se ne žali :).
 
Veceras ce da ga urnisu. Ponovice se scenario od juce sa CNC. E sad, ako ga urnisu na bter-u a za koji dan stigne "zdrav" na btc-e, tu ce moci fino da se zaradi uprkos gubicima pri transferu. Mada je to malo verovatno, obicno je btc-e realan a bter kasni.

Mene samo zanima dokle ce ovce da se primaju i dozvoljavaju ljdima sa malo klikera i sredstava da prave rolerkoastere i uzimaju 200% zarade za sat vremena..
 
Poslednja izmena:
Veceras ce da ga urnisu.

Cuj mene veceras, vec je umro pokoj mu dusi :d

Edit: Sad ga opet ozivljavaju da bi mogli da ga kasnije gurnu ispod 0.002 zauvek i naravno fino omrse brke.

k6cTbw3.png


New day, new trash coin!

Pitam se sta ce sutra da uvedu da pokradu ljude.
 
Poslednja izmena:
Cuj mene veceras, vec je umro pokoj mu dusi :d

Edit: Sad ga opet ozivljavaju da bi mogli da ga kasnije gurnu ispod 0.002 zauvek i naravno fino omrse brke.


New day, new trash coin!

Pitam se sta ce sutra da uvedu da pokradu ljude.

JKC :d
 
ispod 0.002 ili 0.0002 imam 10k na stanju pa da istovarim sve ako je 0.002 20btc-a i nakrivim kapu

a za FTC sam se iz****, uveli ga na bter ja prodah neku sumu i cekam da padne povucen predjasnjim iskustvom, kad on poce da raste, e kada ga uveli na btc-e ja cekam ko klen a on pade 5x, sad znam otprilike sta i kako
 
Poslednja izmena:
Zaboravio sam da dodam jednu nulu... trenutno je na 0.00036
 
Pa cim novi coin dodje na bter, btce itd... Odma prodajes i ovaj BQC ce pasti za par sati/dana...
 
cekam ga na 0.0019 i istovarujem sve, za FTC sam cekao da cude oko 0.95$ to sam se nadao da ce toliko da dogura, i sad ga cuvam
 
Unrecognized transaction, sta mu to dodje? Pokraden sam ili?
 
Prebacivao a btc-e na bter, ali sve je okej samo je trajalo vise od sat vremena.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno