Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel postoji neka menjacnica gde mogu LTC da prodam za EUR ili USD a da isplacuju preko moneybookers-a tj Skrill-a?
 
mogu ja neku sumu da ti posaljem na skrill ako si zainteresovan, 12% provizija
 
Zanima me uopsteno dal postoji takva manjacnica ili ima neka varijanta sa manjom provizijom?
 
Piramida je stigla do kraja, ceo svet je saznao, nema dalje, ko je hteo da se ukljuci ukljucio se.
Hype je zaustavljen, pucanje neizbezno, odbrojavamo...
 
Lazo moja baba jos nije cula a skuplja stek jos od 2 svetskog rata. Cim cuje ima kupi pola ne brini se.
 
Piramida je stigla do kraja, ceo svet je saznao, nema dalje, ko je hteo da se ukljuci ukljucio se.
Hype je zaustavljen, pucanje neizbezno, odbrojavamo...

Lazo, ti naričeš već 8 meseci pa još se ništa nije dogodilo. Tj. dogodilo se to da smo se mi "oparili". :D
 
Kad laza bude zacutao, to znaci da je kraj........ sa lazom :-devil-:.:D
 
Piramida je stigla do kraja, ceo svet je saznao, nema dalje, ko je hteo da se ukljuci ukljucio se.
Hype je zaustavljen, pucanje neizbezno, odbrojavamo...

Lazo samo za jedno si bio u pravi a to je da masa ljudi ne pusta BTC iz ruku i tako stvara piramidu, ali gubis iz vida da su ti alt valute kao LTC i ostale buduce, BTC ce biti zlato, LTC srebro a neka treca ce se koristiti za trgovinu dok ce uporiste biti u BTC-u

Tako da ovaj sistem ce kad tad dobiti svoj celokoupan smisao :)

Takodje BTC se za to vec koristi, skaldiscenje fiat-a od pomnih ruku lopova, sta mislis zasto su kinezi toliko zainteresovani za BTC, inace za sada samo geekovi kineski su uleteli, da uleti masa bila bi prava lavina $$$, i onda ona izreka do meseca itekako dobija pravi smisao :)
 
Ti ces stvarno i gace izgubiti na berzi :)

LTC ce kulirati jos jedno vreme, pocece da pada ako se implementacija istog otegne dugo, duze od 1-2 meseca...... (MtGox, China) ali ako promasis da kupis, cena ce da se torpeduje na 40$ za 5minuta nakon izlaska na neku novu mega berzu... pa se ti sad preracunaj

BTC kulira takdodje, jedino sto je genije propustio sansu da ga kupi ispod 600$ pa mu se prividjaju trouglovi i rombovi :p

PS: Max Keiser ‏@maxkeiser 43m
Swiss are considering upgrading Bitcoin to foreign reserve status. We affirm our interim $1,700 target.

www.maxkeiser.com/2013/12/this-would-effectively-kill-off-all-the-bitcoin-trolls/

Samo vi slusajte Kaisera. On je realno i najveci troll. Investirao milione u bitcoin, a sad koristi svoj medijski uticaj da mu napumpava cenu.
 
Upravo. Poslednji put je rekao LTC na 50$ i na tacno toliko je i dosao. I sto da ga ne slusamo? :p
 
šta to mirise?

prasetina? slaninca? mmmm. idu slave, vidim ja da će alavi prasići da se okreću samo tako.

:D
 
dobro je to, posle 2 pokusaja rusenja, prvi na 500$ pre 15 dana i sad ovaj na 580$ i dalje se drzimo na 800-900$. Poverenje je ocigledno veliko.
 
pa ne idu kinezima sada praznici i pokloni... verujem da ce biti izvlacenja para pred praznike.
 
Ma mi to gledamo iz pilicarske perspektive od par desetina BTC, prometi su smesni, ozbiljnom igracu da proda 10k koina bi trebalo par dana da izvuce pare a da ne obori cenu.
 
Ma mi to gledamo iz pilicarske perspektive od par desetina BTC, prometi su smesni, ozbiljnom igracu da proda 10k koina bi trebalo par dana da izvuce pare a da ne obori cenu.

Ljudi trguju lokalno BTC-om i to sve vise, tu kolicina nije problem i ne utice na berzu...... ima botovi koji mogu prodavat i vece kolicine i ne uticat na cenu skoro nista, sve je u pristupu jer oni odma nakon prodaje kupe 0.1bttc da povrate cenu i tako naokolo
 
Generalno btc je jos uvek u zacetku nije stigao ni do ver 1.0, a problemi koji nastaju u procesu se vec naziru, problem mikrotransakcija, 1MB limit blokova itd..

Ne bi ja spekulisao sa cenom od pet cifara pre nego sto se ovi problemi rese.
 
Samo vi slusajte Kaisera. On je realno i najveci troll. Investirao milione u bitcoin, a sad koristi svoj medijski uticaj da mu napumpava cenu.

Da koristi mediski uticaj da pumpa cenu to da. Ali on je btc kupio pre 3-4 godine, kada btc nije vredeo ni 1$. Nije mogao da potrosi vise od par hiljada. A milione od toga ima sad i izgleda da mu treba jos :)
 
zato se ja nadam da ce tu da zazivi ltc za te mikro transakcije
 
A zasto, sta fali mBTC? Bar dve valute ce opsati zbog arbitraze menjacnica itd ali filozofski bitcoin je sasvim dovoljan
 
Pozdrav svima, ja sam ovde novi a hteo bi se uključim u trgovanje e-valutama ali nemogu da nadjem nigde dobru menjačnicu gde bih mogao za početak da kupim bitcoin ili litecoin, jel možete napisati koje vi koristite menjačnice? hvala
 
Mozes da kupis od clanova foruma koji prodaju, ZmajNS npr. Kasnije da trgujes na btc-e, mtgox, bitstamp...
 
Pozdrav svima, ja sam ovde novi a hteo bi se uključim u trgovanje e-valutama ali nemogu da nadjem nigde dobru menjačnicu gde bih mogao za početak da kupim bitcoin ili litecoin, jel možete napisati koje vi koristite menjačnice? hvala

Bitstamp i BTC-e, ostale su u magnovenju.

Kupi od nekog odavde sa foruma, puno ih prodaje i ponuda je raznovrsna. Pogledaj nekoliko stranica unayad po ovim glavnim temama i naćićeš već i sam.

P.S. Peca bi mogao da nas časti za ovoliki broj novih članova. Po 10 LTC-a, nije to puno. :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno