Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Upravo to, bravo Dandy.. pogodio si u centar.

Sve je klimavo, nije samo kripto. Pogledajte cene nafte, amazona, nvdia, zlata i da ne nabrajam dalje. Kripto market je najmanji i najmljadji market ubedljivo i najbolje se i dalje drzi. Blockchain tehnologija je definitivno bar 5-10 godina ispred vremena i ostace zato sto je revucionarna. Ovo su korekcije koje se desavaju i od kojih se ne moze pobeci nikako.

Setite se samo kako market reaguje na FUD... Kina banovala kripto, paf 20% dole... Mt. Gox.... 40%... Vitalik poginuo, 15% i da ne idem opet dalje.. Ko zna sta ce sada mediji poceti da plasiraju..
 
Neka planetarna recesija je u vazduhu vec neko vreme, nevezano za kripto
 
Kako je krenulo mogao bi ETH ispod 100 dolara da ide ili mozda gresim?
 
Pa kad je pao sa 1500 na 130$ logicno da moze i ispod 100 to je jos jedan jaci dump i vrtimo se na 3 cifre :) to ce biti definitivni kraj mininga ako se desi.
 
Mislim da je to-to od trenutnog pada. Planirani orderi prosli, planirani altovi kupljeni. Sada se ceka bounce. Rok max nedelju-dve i izlaz.

Ovo jos uvek nisu cene za long term, nego su ove:

16.jpg

Targeti ostaju manje-vise isti, sem ETH-a kog bi redukovao na $60-70. Znaci prvoklasni coini ce na $15-60 levele i stabilne nivoe kroz alt/btc odnos.
 
Misliš da će XRP na 0.05? Teško, gotovo nemoguće, moje mišljenje.


Edit: sa ostalim prognozama se manje više slažem.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
ako neko prodaje povoljno rigove , moze i veca kolicina nek pusti poruku. ide ovo jos dole prodajte na vreme. :D
 
Ono što je važno je što je volume, ukupan, udvostručen. Kupuje se... na veliko.
 
Sada je možda dobro vreme da se diskutuje o tome šta kupovati kad još malo padnu cene. Koji novčići imaju potencijala za najveći skok u sledećem talasu?
Od top 20 izdvojio bih NEO, DASH, NEM, ADA čije su cene najviše pale voleo bih da čujem vaše mišljenje.
 
Btc, ltc, eth. Ubosti koji shitcoin ce biti pumpan je isto sto i ubosti na lutriji.

Posebno sto je potrebno da, 95% shitova umre kako bi btc skocio znacajno, jer isisavaju lovu cim krene pump btca.
 
Poslednja izmena:
Dash, LTC, verovatno i ETH. Mozda i ripple malo ritne posto se i sada dobro drzi.
LTC zbog polovljenja obavezno ali cekati dno BTC-a, do tada lova nije sigurna u novcicima.

Tapatalk from Poco loco
 
Postavio sam ordere za svaki slucaj sve do 2550$ iako mislim da cemo dno naci negde oko 3k. Za altove je jos rano, imacemo celu sledecu godinu vremena za akumulaciju, i sigurno dobar deo 2020-te, dok se market lepo ne ocisti od fake projekata i gluposti. Najgori je tek pred nama, tako da bez zurbe samo kupovinom shitova, bice vremena sigurno na pretek.
 
Da bice vremena za kupovinu, prošli put je trebalo tri godine do početka rasta cene. LTC je max prvi put bio oko 50$ da bi tokom 2015. dotakao dno sa cenom 1.3$
Prošle godine u decembru dostigao je 370$ u isto vreme kada je BTC dostigao max. Po toj logici dno koje čekamo za LTC je oko 10$ da bi tamo 2020 ili 2021 dostigao cenu oko 1800 - 2000$
Nakon što BTC dostigne max dolazi pump svih altova.
Ako dođe do ponovnog rasta nije nemoguće, jer je ovo obrazac koji se ponavlja.
Videćemo šta će biti, ovo su samo želje i predviđanja.
 
Ne gledaš dovoljno široko sliku.

Taj rast i pad, je bio paralelno sa upoznavanjem sve šire javnosti sa kriptovalutama i tehnologijom iza njih. Poslednji ATH je bio u vreme kada su tetkice u školama i mesari u MAXI-u pričali o BTC. Takav narod, samo ne naš naravno, je podigao cenu i "pojeo" Tether BS. Nemaš na koga da proširiš sledeći krug i koje ovce da ošišaš. A gde nema ovaca nema ni vune.
 
Razumem, ne ide to samo od sebe ali ima još mnogo ljudi koji nikada nisu čuli za kripto. Možda bude još jedan krug, još veći balon.
 
Tačno, biće tu još krugova, kada naši klinci stasaju za koju godinu, evo moj sa 13 instalirao ETN majner na telefon da se hvali po školi "kako kopa kriptovalute", svi ga bledo gledaju, ali tako to ide, od usta do usta... :D
 
Ljudi ne mracite temu, kad je btc bio oko 700,800$ pre godinu ipo, dve, niko nije mogao da predvidi 10k a kamoli 20, tako i sad, ne zna se tacno dno i ne zna se kad ce novi bull, ostaje nam samo da se nadamo, i ne zavisi kripto od nas pilistorca nego od ozbiljnih investitora :D

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Link ka konfiguratoru je home page. Čeka se strpljivo da veliki lansiraju raketu nakon tankanja kripto zaliha u svoje džepove. Da je nebitan kripto, nikada ne bi ovako padale naglo cene. Nego grebu svi moćnici da se dokopaju povoljno našeg precious preko trikova i onda tek da ga lansiraju. Što bi lansirali a da samo mi kupimo lambo.
 
Polako. Jos uvek se obara cena i jos ce se obarati, tek onda krece period akumulacije i eksplozija pred neki razvoj i krupne vesti, hajp i pump. Daleko smo mi trenutno od nekih para, jos uvek smo na pocetku ciklusa. Stegnite kais i pamet u glavu, ne zalecite se jos uvek. 4K tek treba da se napadne.

Tapatalk from Poco loco
 
Ako btc probije 4K probice i eth 100-ku. Prvi put da se "radujem" potopu, cekam dno da se napunim ponovo.

Tapatalk from Poco loco
 
Uh, jako je daleko 5500 sada. Moooozda nabaci 5K ali samo ako izdrzi 4K nekako. Ako probije kao sto mislim da ce probiti mozete da sanjate o 5K.

Tapatalk from Poco loco
 
Razumem, ne ide to samo od sebe ali ima još mnogo ljudi koji nikada nisu čuli za kripto. Možda bude još jedan krug, još veći balon.

ALi ti sto su culi su pukli pare ,cak i mnogo ozbiljniji su pukli pare i verovatno ce da sire samo negativnu pricu o kriptu tipa ne pipaj ga ni g... motkom ..nema vise ni zadovoljnih GPU majnera koji ce da sire pozitivnu pricu o kriptu kao o nekom rajskom bekstvu od banke gde svako moze da ucestvuje u stampanju novca...centralizacija tj ASICi ce kriptu doci glave gde nekoliko ljudi u Kini drze sve konce u rukama.
Od svih ljudi koje znam sem par hard core belivera ostali ne zele ni da ga pipnu vise makar skakao...ne veruju vise u tu pricu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno