Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Jel zna neko da li može negde da se naruči pločica sa punjenje za Cubot x11?
Ne znam ni kako da tražim, kako se zove taj deo.
Inače, resetuje se telefon čim priključim punjač, a kad izvadim pločicu, ima kratak spoj između vcc i gnd


Sent from my Moto G (4) using Tapatalk
 
aj pogledacu na geekbying sta ima, hvala
pre X meseci sam narucio doogee ali se to izjalovilo posto nisu ni poslali i zavlacili me 3-4 meseca za lovu pa sam malo skeptican

tako da uopste ne znam ove sad modele

ili da idem na neki 2gb/3gb ram, qvad/octa core ?
neki best baj za:
a) do 100evra?,
b) 100-140 evra?
c) do 20.000 din

pobeda pobeda sop ima ouki, cubot, dogee u ponudi daju valjda garanciju i ozbiljnije su firme od mobilnih trafika radnji, pa kao sigurniji sam sa garancijom, jer i kod top modela desi se skart

Outlet-Doogee F5 DS Sivi, FHD 5.5", OC 1.3Ghz/3GB/16GB/16&8Mp/5.1 - 16.800din, 12 meseci garancije?
 
Poslednja izmena:
Plaćaj radnjama preko PayPal, tako ne mogu da te zavlače za pare.
 
aj pogledacu na geekbying sta ima, hvala
pre X meseci sam narucio doogee ali se to izjalovilo posto nisu ni poslali i zavlacili me 3-4 meseca za lovu pa sam malo skeptican

tako da uopste ne znam ove sad modele

ili da idem na neki 2gb/3gb ram, qvad/octa core ?
neki best baj za:
a) do 100evra?,
b) 100-140 evra?
c) do 20.000 din

pobeda pobeda sop ima ouki, cubot, dogee u ponudi daju valjda garanciju i ozbiljnije su firme od mobilnih trafika radnji, pa kao sigurniji sam sa garancijom, jer i kod top modela desi se skart

Outlet-Doogee F5 DS Sivi, FHD 5.5", OC 1.3Ghz/3GB/16GB/16&8Mp/5.1 - 16.800din, 12 meseci garancije?

http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_4x-8580.php

Nadji na KP i bices miran duzi period.
 
aj pogledacu na geekbying sta ima, hvala
pre X meseci sam narucio doogee ali se to izjalovilo posto nisu ni poslali i zavlacili me 3-4 meseca za lovu pa sam malo skeptican

tako da uopste ne znam ove sad modele

ili da idem na neki 2gb/3gb ram, qvad/octa core ?
neki best baj za:
a) do 100evra?,
b) 100-140 evra?
c) do 20.000 din

pobeda pobeda sop ima ouki, cubot, dogee u ponudi daju valjda garanciju i ozbiljnije su firme od mobilnih trafika radnji, pa kao sigurniji sam sa garancijom, jer i kod top modela desi se skart

Outlet-Doogee F5 DS Sivi, FHD 5.5", OC 1.3Ghz/3GB/16GB/16&8Mp/5.1 - 16.800din, 12 meseci garancije?

Xiaomi samo preko kupujem prodajem. Jeftinije izadju nego od Kineza sa carinom i porezom + dobijes ga odmah a Kineza cekas mesec dana. Naravo uzmes od prodavca sa dobrim ocenama + jos ne cuh da se nekom pokvario. Inace i "Kinesku garanciju" mozes da okacis macku o rep.
 
Poslednja izmena:
Slao sam drugarov RN3 u Kinu na servis. Vratili ga za oko mesec dana (ili nešto jače) , popravljen.
Ništa nije apsolutno...
 
Poslednja izmena:
Mesec dana je malo da putuje i tamo i nazad, pre će biti dva + vreme za popravku + po pravilu dupla carina i porez. I ovi sa kp imaju garanciju ako kupiš kod dobrog prodavca. Odnesu ga u servis u Mađarskoj.
Ne ubeđujem nikog samo otvaram nove opcije.
Moje iskustvo, samo prvi Xiaomi (RN2) sam uzeo preko Alija (nije ni bilo kp opcije). Sve kasnije, i za sebe i za druge, preko kp.
 
Poslednja izmena:
Pisao sam u temi o RN3. Mislim da nije bilo dva meseca, a dve carine definitivno ne.
Bez obzira na to, u tu garanciju nisam verovao, niti verujem sada, kao ni u garancije i servise KP prodavaca.
Iskreno, kad kupujem ove telefone, bitno mi je da je ispravan stigao, na garanciju ne razmišljam niti računam :)
 
Poslednja izmena:
hvala svima na savetima, uzeo BluBoo Maya za suprugu i Elephone P8000 za mene pa sta i kako bude
 
Stigao Elephone M2... Na 'gled je ekstra a tako i radi. Žao mi je samo zbog nedostatka 6.0 but who cares... Dobri su Elefončići. Za ove patre šaomi nema ;)

Sent from my M2 using Tapatalk
 
Z17 mini :)
4/64 s652(~245$) i 6/64 s653. (~290$)
Jedino je baterija upitna.


96b0da5a1acc41f39c11f714deac1797.jpg


b3ebfb4bd398438a8036066602724b72.jpg


19fdbb7144e544d298022b10fcb6fbc2.jpg


c24eab0aeb9042f0803912e49d6a0646.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
ima li neko ovaj bluboo maya koliko traje baterija? uz neko standardno koriscenje jedva sastavi da a kao 3000mAh?
 
ima li neko ovaj bluboo maya koliko traje baterija? uz neko standardno koriscenje jedva sastavi da a kao 3000mAh?
Ja sam uzeo dva kom. uglavnom izdrzi dan-dan ipo.
Obadva koriste zenske osobe.
Pogasene nepotrebne apk instaliran nova launcher,yahoo weather,viber,fb+mes i dve tri sitne apk.
Za 65e radi dobro...

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
gdi bre ima za 65e, outlet?
ocekivao sam da baterija od 3050mAh radi bar malo vise, uz minimalno cackanje jedva dan ma ni toliko, na elefonu mi traje vise a cackam ga po ceo dan skoro
 
Kako podesiti mikrofon preko MTK Engineering Mode / Tool-a?
Ne zanima me jačina mikrofona već an jednom telefonu imam problem što se "zvuci u pozadini" prenaglašeno čuju.
Ima li negde neko uputsvo šta označavaju razna podešavanja u "Hardware Testing / Audio" opcijama?

:wave:
 
To je Lenovo, samo podbrend Zuk, serija telefona ili kako više voliš, nije zasebna firma, nema fabrike, radnike, bla bla...

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Sad će da forsiraju Moto, jači je brend

Sent from my Le X821 using Tapatalk
 
To je Lenovo, samo podbrend Zuk, serija telefona ili kako više voliš, nije zasebna firma, nema fabrike, radnike, bla bla...

Sent from my MI 5s using Tapatalk
Vlasnik Zuka je odvojena firma ShenQi, a Lenovo je bio najveci investitor i akcionar. Naravno da ima radnike, za fabriku ne znam ali danas gotovo svi vrse outsourcing proizvodnje (foxconn)...
Ali nebitno, poenta je samo da nece vise biti zuk telefona.
 
Poslednja izmena:
Najniže što sam našao ZUK Z2 trenutno na netu je na banggood.com, sa kuponom "phone" je $167,18 (154€) sa poštarinom, važi do kraja meseca. Uz neki keš-bek ispadne ispod 150€. Vidim da je Zuk zajednica prilično jaka, možda neće dobiti Android O, ali to što je Zuk zatvoren kao brend mislim da nema puno znajača za one koji hoće da kupe baš ZUK Z2. Na žalost, ima ga samo u beloj boji, nigde nisam našao u crnoj (stoji cena od bar $200 za crnu, a "out of stock"). Bio je $154 na istom sajtu u februaru (sa tadašnjim kuponom, što je najniža cena na istom sajtu do sada). Ako neko nađe bolju ponudu, nek javne.
 
Poslednja izmena:
Odlična cena za ZUK Z2 a još bolji telefon!

Kupih, skoro, sebi Elephone P8000 koji je ver2_B i jede malu decu kako radi i pre-za-do-voljan sam radom telefona a Bog me i baterijom koja ladno izgura dva dana intenzivne upotrebe...
Nego se naložih na P9000 :D
 
Poslednja izmena:
Najniže što sam našao ZUK Z2 trenutno na netu je na banggood.com, sa kuponom "phone" je $167,18 (154€) sa poštarinom, važi do kraja meseca. Uz neki keš-bek ispadne 150€.
Ne moze cash back da se koristi zajedno sa kupunom. Takodje cash back ne moze ako udjes preko kimovila, jer je i njihov link share sale.
 
Jesi siguran? Ja sam neki dan baš na banggood kupio nešto sa njihovim kuponom -12%, a dobio sam i cashback (topcashback).
Kupon sa kimovila se može kopirati...
 
Možeš koristiti samo kupone koje je odobrio cashback imaš ih na njihovom sajtu, ove ostale ne.
 
^ Hvala na upozorenju, nikad nisam radio keš-bek. Kupon je sa neta i radi jos 2 dana, nema veze sa Kimovilom. Mislio da uradim copy/paste artikla u keš-bek sistem, jos ne znam koji, i onda odatle pratim link ka banggood.com i izvršim kupovinu.

Nisam znao ni za listu prihvatljivih kupona. Postaje prekomplikovano. [emoji55]
 
Nazad
Vrh Dno