Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Zašto TD (to je 4G za Kinesko tržište, valjda)???
Zar nije kod nas FDD???
 
Jel zna neko dali postoji neki fiksni telefon moze i sa klasicnim brojcanikom a da ima mogucnost za sim karticu,ustvari ne mora da ima ni podrsku za klasicnu telefoniju samo gsm
 
Prvi put cuh da to iko trazi nije losa fora ali nisam siguran da to postoji.
Ideja OK.
 
Zašto TD (to je 4G za Kinesko tržište, valjda)???
Zar nije kod nas FDD???

Provalili su da TDD verzija podržava i naše frekvencije, iako nigde nije naznačeno...baci pogled na oglase za Redmi Note 2 na Aliju, sami prodavci naglašavaju to...telefon praktično ispada još jeftiniji. Ako Xiaomiju ne dune da nekako pre*ebe to...
 
Jel zna neko dali postoji neki fiksni telefon moze i sa klasicnim brojcanikom a da ima mogucnost za sim karticu,ustvari ne mora da ima ni podrsku za klasicnu telefoniju samo gsm
Domaci operateri ti to daju ako potpises ugovor, samo trazi cdma telefon.
Telekom je konkretno nudio neki huawei, orion isto nudi...jedini uslov je narvno da budes na njihovoj mrezi
 
Ja licno nisam video bas tako. Prekopaj aliexpress, mozda i ima :) Mada mislim da ces na kraju ipak morati preko gsm gateway...
 
Divota, vidim da ih ima još sličnih. . .naći će čovek sebi već nešto.
 
Xiaomi Mi5 će imati Snapdragon 820 i koštati će oko 315 USD :)
Dolazi uoči Nove godine...
 
To cu verovati kada budem video :) pre ce biti blizi ceni od 380$.
 
Xiaomi Mi5 će imati Snapdragon 820 i koštati će oko 315 USD :)
Dolazi uoči Nove godine...

Pretpostavljam da će to biti kineska nova godina u februaru. Za cenu sam danas pročitao na više mesta da će biti ista kao i za mi4 kad je izlazio što mu dođe 320$ za 16GB verziju.
 
Od tih 16gb ima da ostave 11gb na raspolaganju a mob s820 (helio x20) ,4k snimanje, ois kamera,hi fi zvuk itd itd.
i onda naravno 64gb 400$. Klasicna apple fora :)
Ma xiaomi je smorio,polako se hajp talas smanjuje ;)
 
Poslednja izmena:
Hajp se lagano dize sa cenama. Napravis dobar telefon, stavis osetno nizu cenu od konkurencije...
 
Na viewsonic v500 , glas tokom razgovora je dubok i loš. Pandawill je tražio snimak, sada predlaže da im vratim, i hoće da mi kažu uslove (return details). Neko je ovde rekao da je poštarina 9300din, što mi se nikako ne isplati. Šta da radim , da pristanem da kažu return details, neće refund?
 
Ako bude Meizu Note2 iz MTS po oglasima, biće extra kupovina, očekujem cenu oko 150eur.
 
Na viewsonic v500 , glas tokom razgovora je dubok i loš. Pandawill je tražio snimak, sada predlaže da im vratim, i hoće da mi kažu uslove (return details). Neko je ovde rekao da je poštarina 9300din, što mi se nikako ne isplati. Šta da radim , da pristanem da kažu return details, neće refund?

Nije postarina toliko,salji avionsko pismo registrovano sa povratnicom ili vrednonsono(za vecinu drzava i to je moguce) takvo pismo tj paketic moze da bude tezine do 2kg,za telefon nece preci o.5 kg a to ce kostati najvise 1500rsd
 
Ja sam slao telefon na popravku, kostalo je 550 din
 
Hteo bih da dodam najčešća pitanja u prvi post.
Ako naletite na neku korisnu informaciju u ovoj temi, citirajte je ili mi pošaljite link na PM. ;)
:wave:
 
Ja sam slao prošlog leta telefon Pandawillu avionom, koštalo je nešto iznad 1500din.
Na viewsonic v500 , glas tokom razgovora je dubok i loš. Pandawill je tražio snimak, sada predlaže da im vratim, i hoće da mi kažu uslove (return details). Neko je ovde rekao da je poštarina 9300din, što mi se nikako ne isplati. Šta da radim , da pristanem da kažu return details, neće refund?
 
Kakve veze ima ovaj atacment sa pitanjem o slanju telefona?

Da napomenem jos jednom ,avionsko pismo preporuka ili vrednosno,sa povratnicom,slao sam tako vise paketa nikad se nije izgubio ni jedan
 
Ili je zabagovao Tapatalk ili je loše citirano.
 
Nazad
Vrh Dno