Šta je novo?

Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

Tuga brate, ali nemoj ni da silujes pozive, mozes samo gore da napravis. Sacekaj da se slegne malo.
Pa valjda je 5 dana dovoljno da se slegne. Ovoliko kuliranje vec postaje bezobrazluk.
Na regularnom sam vec block, ostali jos viber i whatsapp pa se raspitujem :)
 
Hahaha, izdrži legendo :)

PS. Nisam znao da žene znaju da blokiraju na regularnom? :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Pa valjda je 5 dana dovoljno da se slegne. Ovoliko kuliranje vec postaje bezobrazluk.
Na regularnom sam vec block, ostali jos viber i whatsapp pa se raspitujem :)

Cekaj, da li si to upravo probao da primenis LOGIKU na zensko ponasanje? Nema tebi pomoci, vidim ja :d
 
Pa valjda je 5 dana dovoljno da se slegne. Ovoliko kuliranje vec postaje bezobrazluk.
Na regularnom sam vec block, ostali jos viber i whatsapp pa se raspitujem :)

Ma ko je *ebe..blokiraj i ti nju ali na mesec dana pa da vidiš kako će da te zove sa drugih brojeva :)
 
Da li vam se dešava da vam uopšte ne stižu notifikacije na wa? Meni u poslednje vreme ne stižu, tek kada uđem u wa vidim da mi je neko pisao. Takođe, kod pošiljaoca ne piše da sam primio poruku.

Ne znam do čega može da bude, jer npr na Viberu sve funkcioniše normalno.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Da li vam se dešava da vam uopšte ne stižu notifikacije na wa? Meni u poslednje vreme ne stižu, tek kada uđem u wa vidim da mi je neko pisao. Takođe, kod pošiljaoca ne piše da sam primio poruku.

Ne znam do čega može da bude, jer npr na Viberu sve funkcioniše normalno.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
meni sve ok

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Imao je whatsapp neke probleme skoro. Mada ja ih nisam imao na iOS-u, može biti da je Android pogođen, mada više mislim da su samo neke zemlje pogođene nevezano za OS.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Imao je zadnjih mesec dana 2 puta neke prekide, a pre toga nikad [emoji3]

I to mi se čini globalno, nije po zemljama ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sad sam nešto čačkao oko app i optimizacije baterije, videću da li će se promeniti nešto.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Par pitanja za "viberase":

1)Sta se desava sa enkripcijom kod Vibera, postoji ali ne zna se koja i kakva je jos uvek?

2)Na tamnoj pozadini ono "seen" zna da se ne vidi. Da li je to tako oduvek bilo?
 
1) Bazirana na prvoj verziji Signal protokola, nije loša... Veći je problem što i dalje podržava klijente koji nemaju e2e, i možeš da se zezneš.

2) Verovatno.
 
Jel kod vas signal ima i dalje dobar kvalitet u toku razgovora? Nešto mi se kao pokvario... Nije više onako dobar zvuk.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ako se promeni telefon i reinstalira viber kontakti koji su bili blokirani jel i dalje ostaju blokirani ili se "blokiraju/odblokiraju"?
Ili ipak mora rucno da se odblokira posle reinstalacije?
Pitam jer treba da menjam sluzbeni telefon a imam dosta spam brojeva koje sam blokirao pa ne bih da opet svaki pojedinacno blokriam

Beyond Genius Lies Insanity
 
Koristio sam dosta viber za razgovore ovih dana, stvarno je perfektan bio na 4G-u.

Primetio sam jednu stvar doduše, kad razgovaram ekran ostaje uključen, tj samo zacrni ekran kad se prisloni na uvo, ali je upaljen i dalje.
E sad, ja imam amoled pa to i izgleda kao da je ugašen ekran skroz, samo fora je u tome što se nav dugmići vide normalno, pa sam tako i provalio.

Pretpostavljam da je isto i na ostalim messengerima, zbog nekih dozvola ili šta već?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
imaš u opcijama da ti ugasi ekran tokom razgovora, na osnovo proximity senzora...
 
Pazi stvarno, ne kontam zašto je isključeno po defaultu, hvala!

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Instalirao Viber i WA prijatelju na Android, ali nikako ne mogu da ih aktiviram tj, nikako da dobijem te famozne kodove. Jel ima još neko taj problem, ili sam ja ubo baš neku sivu zonu kad ne rade ? :)
 
Desi se neki put da nece, ali bas cudno da nece nijedan od ta dva.
 
Jel kod vas signal ima i dalje dobar kvalitet u toku razgovora? Nešto mi se kao pokvario... Nije više onako dobar zvuk.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

IOS
Audio poziv i dalje odličan, video definitivno slabiji u odnosu na FT.

Telegram dobio video poruke, ljudi su baš baš oduševljeni načinom isporuke

me included ;-)
 
Jel kod vas signal ima i dalje dobar kvalitet u toku razgovora? Nešto mi se kao pokvario... Nije više onako dobar zvuk.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Ima, sve ok sa njim. Mada sam se sada više prebacio na Duo od kako ima audio poziv, odličan je.
 
Nista moracu da odem do devojke da vidim sta se desava, posto je imala neke probleme sa netom, likovi su kao nesto popravljali, ali izgleda da je ostao problem i dalje. Pre je bilo sasvim okej, mislio sam da je do Signala.
 
Poslata poruka preko Vibera na telefonu i tu pise da je poruka "delivered", dok na PC aplikaciji pise da je poruka "seen".

Refreshovao android aplikaciju, sutnuo iz memorije pa startovao opet, i nista. Nista se ne menja - telefonu delivered, na pc stoji seen.
 
Instalirao Viber i WA prijatelju na Android, ali nikako ne mogu da ih aktiviram tj, nikako da dobijem te famozne kodove. Jel ima još neko taj problem, ili sam ja ubo baš neku sivu zonu kad ne rade ? :)

Samo da javnem da me je drugar pošteno izdriblao ... dao mi ladno pogrešan broj telefona i još se čudi kako to neće ... :) Das ubiješ bwe :) Umalo ga nisam išamarao. Naravno da je sve prošlo u redu nakon unošenja pravog broja.
Nego, na Windows 10 lepo radi Viber i WA takođe. Međutim, sada više nema WA da se skine u Store. Ili ja nisam uspeo da to nađem?
 
nije..naucio coek da se sluzi

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Pa da, izgleda je fora u tome da kada ga jednom preuzmeš sa Store, više ga nema na meniju :) A preuzeo sam i Viber, ali njega još uvek ima na meniju za razliku od WA. Baš me zanima zašto ga nema kod mene u Store???
 
ima kod mene.. nudi open ili uninstall

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno