Šta je novo?

Ccleaner vs. Ccleaner Professional vs. Ccleaner Business

KaSp3rSky

Cenjen
Učlanjen(a)
26.12.2012
Poruke
377
Poena
169
Koja je razlika izmedju pomenutih verzija Ccleaner-a u naslovu? Koliko ja mogu da primetim nema neke razlike. Da li je stvarno tako ili su razlike ispod haube?
 
verovatno cisti nesto vise stvari i mogu da se koriste u firmama i sl. nisam naisao na info
ja uz free verziju koristim jos ovo i meni dovoljno
Kod:
http://singularlabs.com/software/ccenhancer/
 
Ja koristim CCleaner Business Edition v3.17. Mislim da tu nema neke razilke. Svi rade clean history, cookies, recently typed URLs, memory dumps, itd. i svi imaju RegCleaner...
Medjutim sada gledam na njihovom sajtu imaju i jos neke verzije, CCleaner Technician Edition, CCleaner Network Edition, CCleaner Network Professiona..
 
image.png
 
Poslednja izmena:
I meni je zavrsavala posao free varijanta ali sam se malo zainteresovao oko ostalih verzija, da vidim sta nude u odnosu na free. Hmm...Da li u odnosu na free verziju bussines ima nesto bolje? A pomalo smesno poredjenje gore. CBE i CTE su isti.
 
I meni je zavrsavala posao free varijanta ali sam se malo zainteresovao oko ostalih verzija, da vidim sta nude u odnosu na free. Hmm...Da li u odnosu na free verziju bussines ima nesto bolje? A pomalo smesno poredjenje gore. CBE i CTE su isti.
Nisu, Licensing se razlikuje.
 
Danas sam stavio CCleaner v3.28. nikakve razlike:)
 
Sitno:
- Improved Windows 8 compatibility.
- Improved cleaning for Windows Log Files.
- Improved memory usage and performance on Windows 7.
- Improved cleaning for Adobe Flash Player and ConvertXToDVD.
- Added cleaning for Gadu-Gadu and Foxit Phantom PDF.
- Faster automatic updating for Pro version.
- Updated various translations.
- Minor GUI improvements.
- Minor bug fixes.
 
Mogli bi da isprave onaj delay od 2sec kad se startuje aplikacija. Inace koristite ccenhacer uz ccleaner koji prosiruje opcije brisanja.
 
I još je išlo uz Avast installer, teško je postići veću blamažu.
 
Jeste , nego da li je Defender sposoban tako nesto da primeti bas tu verziju sam koristio :D doduse , ne radi u pozadini za browser nego sam samo za registar koristio, za clean repova je super.
 
Mislim da ništa nije detektovalo koliko sam video.
 
Eset je tek danas posto su objavili poceo da detektuje na 64 bitnoj verziji, i to iz ram memorije...garantovano je tako i kod svih ostalih.Defender mi je na poslu i danas nadogradio definicije,ali nista nije detektovao.

P.S I onako je kompletan win 10 malware,pa nikom nista.

Obrise se ova veryija 5,33 i skine 5,34 i idemo dalje.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno