Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na us storu stoji i dalje 59.99 za 12 mjeseci. Ja i nijesam znao do sad da moze na storu da se kupi direktno prretplata. Mislio sam da moze samo preko redem koda
 
Na US storu ce i biti 60$, nece snizavati. Ne moze da se kupi direktno, mora preko koda.
 
Narode je li puno ovih 36funti za battlefield? I sta znaci ovo season pass? A sta premium? Pretpostavljam jednom kupim full igru i moja je doveka ne godinu dana ?
 
Narode je li puno ovih 36funti za battlefield? I sta znaci ovo season pass? A sta premium? Pretpostavljam jednom kupim full igru i moja je doveka ne godinu dana ?
36£ ako je s premium onda se isplati ,sve ti pise u opisu sta dobijas u premium i season pass.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:

Meni na EU nalogu pokazuje...do 29. Avgusta traje ponuda.

Takodje danas je iskocilo par novih/interesantnih snizenja u PS storu za EU (DE/AT) region... Doduse ja sam stockovan sto se igara tice za narednih godinu dana, eventualno bih do kraja godine za sebe uzeo H:ZD GOTY verziju...
 
Eo samo da dodam tj da se korigujem.

Drug mi je danas preporucio sto se tice pretplate -> uzeti vaucer tj dopunu za PSN (42e - dopuna od 50e) na press-start.com (pouzdan prodavac) za odredjeni region i kupiti PS+ pretplatu od 15 meseci...

Planiram sutra sebi da uzmem...
 
NIje baš povoljno bilo je i na PSN radnji za 24 funte ne tako davno.Gde si to video?

https://www.humblebundle.com/2k-playstation-bundle Humbel bundle za PS ima igara za PS4, PS3 i vitu,za jedan dolar dobijate Evolve za PS4.Ovo je samo za USA naloge.

To je bilo na popustu Easter Sale ako se dobro secam osnovna verzija igre...i sad se nudi da se dokupi premium pass i valjda da imas sve ove nove mape za toliko para...kontam da je ovo povoljno skroz...posto su mi ove postojece malo dosadile.
 
Zbog ovog crash-a polomicu gamepad. Jbt zaboravio sam koliko mi je zivaca popila. Al sto se vise nerviram sve me vise vuce da je igram :)
 
Eo samo da dodam tj da se korigujem.

Drug mi je danas preporucio sto se tice pretplate -> uzeti vaucer tj dopunu za PSN (42e - dopuna od 50e) na press-start.com (pouzdan prodavac) za odredjeni region i kupiti PS+ pretplatu od 15 meseci...

Planiram sutra sebi da uzmem...
Upravo uzeo vaučer od 35£ na press-start.com
Plaćen ravno 35€. Sve prošlo kako treba.
 
Season pass=Premium ovi iz EA su hteli da njihovo zvuči više cool pa ga zovu premium. Premium u Battlefild igrama dobijaš pristup novim mapama i oružjima koji izlaze na tri meseca u roku od godinu dana znači 4 DLC-a.

Cek cek...znaci li to da nakon godinu dana gubim pristup tim dlc i mapama? i ne kontam koja je razlika izmedju premium pass i deluxe i ultimate verzija koje su imale da se kupe ranije?
 
Jel to uopste tako moze?

Nema klasicne buy opcije nego subscribe gde moras da uneses sredstvo placanja a meni nase kartice i nas paypal ne rade. Znam da moze da se posle unsubscribe, al ne znam prvo da l ce uopste hteti da prihvatio, a onda da li za preko kodova tj walleta kupljen PLUS vazi promocija ili je to samo za subscription opciju...
 
Cek cek...znaci li to da nakon godinu dana gubim pristup tim dlc i mapama? i ne kontam koja je razlika izmedju premium pass i deluxe i ultimate verzija koje su imale da se kupe ranije?

Naravno da ne gubiš sve posle godinu dana.Pa uz te verzije si dobijao neke dodatke kao skinove za puške idruge kozmetičke stvari.
 
Jel GTA 5 radi u 30 ili 60 fps u multi pleeru? Za PRO konzolu pitam.
30 fps i u singleplayer-u i u online-u i na ps4 slim i na ps4 pro. Sa tim sto je pro stabilniji i ima manje fps dropove i nesto detaljnije teksture.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
E ljudi kako da aktiviram PS Plus onaj besplatni period od 14 dana , nisam to jos iskoristio od kako sam uzeo konzolu.
Hteo bi da skinem one PS+ igre i da mozda malo isprobam online Mass Effect : Andromeda.

Doduse znam kako da aktiviram, ali problem je sto mi trazi da unesem kreditnu karticu, a koliko mi je poznato nase kartice odavde ne vaze na PSNu , uostalom cak trenutno ni nemam neku vazecu karticu.

Pa sta mi je ciniti ?

Hvala ;)
 
Ne mozes iskoristiti na zalost.
 
14 dana svakako ne može da iskoristi, jer naše platne kartice ne prolaze.
 
Ako hoces da skines ps plus igre imas da iskoristis trial od dva dana.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ja sam pricao o tom trialu od 2dana, ali to moze samo na nalogu koji jos nije imao Plus.
 
Pa nisam imao jos PS+ , jer sad sam uzeo konzolu, mozda pre mesec dana.

Nego gde je taj trial od 2 dana ?

E da kod skidanja igara , zanima me kad istekne taj trial od 2 dana a ja jos nisam dovrsio skidanje , dal mi prekida download dok ne obnovim PS+ pretplatu ili je bitno samo da pocnem da skidam dok pretlata traje ?
 
Ne prekida ti skidanje. Poenta priče je da ti igra uđe u tvoju biblioteku igara tj My Library pod Purchased Games kada je staviš na download. U budućnosti dokle god budeš pod PS+ pretplatom moći ćeš da pristupiš tim igrama...

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
A cekaj nije valjda da ne mogu da igram te igre i offline ili kad nemam PS+ pretplatu ?
 
Naravno da ne možeš da ih igraš bez PS+ pretplate. Ti te igre nisi kupio već dobio na korišćenje dokle god imaš pretplatu.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Fora je što nisi kupio igre, nisu u tvom vlasništvu niti će ikada biti. Dobijaš da ih koristiš kao PS+ pretplatnik. Oduvek je tako bilo...

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Pa secam se da je na X360 moglo , inace mozda nisi kupio igre u smislu da si direktno dao pare za njih (mada opet cim si platio PS+ pretplatu znaci da su ti te igre ipak naplatili u nekom obliku) , ali cim si ih skinuo na svoj hard disk znaci tvoje su i trebalo bi da mozes da radis sa njima sta ti je i kad volja.

Mislim ok je to da ne mozes da skidas igre bez pretplate , ali to da ne mozes da igras SP igre zato sto ti je istekla pretplata mi je ono skroz *****ski i jednostavno ne mogu da nadjem izgovor da ih opravdam za to :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno