Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako da nadjem partnere za serovanje igara?
Igra mi se ACO opasno a nemam kesha toliko

Na RazmenaIgara forumu ..

Inače najavljuje se "sirotinjska" verzija do kraja godine ..

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
PS Plus sam koristio samo jednom (tri meseca) i to još pre tri godine, tek nakon što sam kupio PS4. Nakon toga nisam produžavao pretplatu (nisam imao ni vremena ni želje za multiplejer igrama, a i besplatne bonus igre obično nisu bile nešto). Međutim, sad razmišljam da opet uplatim PS+ pa pitam: da li ću moći da ponovo skinem igre koje sam uzeo kao besplatne za vreme prve PS+ pretplate?
Nailazim na kontradiktorne informacije na netu.
 
Moći ćeš.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Naravno, isti je nalog u pitanju.
I ja sam pretpostavljao da ću moći. Tako je i logično i ispravno da bude. Ali nisam bio siguran jer sam nailazio gde se neki navodno žale da nakon dugog perioda bez pretplate više nisu mogli da koriste igre ni nakon obnavljanja pretplate.
Probaću uskoro.
 
Pozdrav, gde vi sve pratite popuste za igre? koliko vidim postoji sajt ps prices i r/ps4deals (mada tu vecinom budu diskovi koje ne mozemo kupiti u Srbiji)?
I koliko sam ispratio ovde u temi, mi ne mozemo da kupujemo sa nasim karticama sa amazona? tako kad bih kupovao gift cards ostaje mi g2a? da li postoji jos neki sajt koji koristite za tu namenu? koliko je pouzdan g2a? vidim da za 50 psn gift card moze da se da 40 dolara, sto je super, ali da li je pouzdano.. Vecina njih ima 98 posto pozitivnih, ali ima i negativnih, sta se dogadja kad kupim psn card koji je nevazeci ili nesto slicno?

Hvala
 
Pozdrav, gde vi sve pratite popuste za igre? koliko vidim postoji sajt ps prices i r/ps4deals (mada tu vecinom budu diskovi koje ne mozemo kupiti u Srbiji)?
I koliko sam ispratio ovde u temi, mi ne mozemo da kupujemo sa nasim karticama sa amazona? tako kad bih kupovao gift cards ostaje mi g2a? da li postoji jos neki sajt koji koristite za tu namenu? koliko je pouzdan g2a? vidim da za 50 psn gift card moze da se da 40 dolara, sto je super, ali da li je pouzdano.. Vecina njih ima 98 posto pozitivnih, ali ima i negativnih, sta se dogadja kad kupim psn card koji je nevazeci ili nesto slicno?

Hvala

Rade nase kartice na amazonu, kupujem PSN gift cards i godisnju pretplatu vec dugo, sa razlicitih kartica, bez ikakvih problema. Za G2A ne znam, mozda sam svega dva tri puta uzeo tamo, ali nisam imao problema. Za pracenje cena mozes da korsitis PS Deal, ima i mobilna aplikacija ili zvanican PS Store, svakog utorka se menja ponuda igara koje su na snizenju.
 
Imaš Playstation deals app za Android dobra je...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pozdrav, gde vi sve pratite popuste za igre? koliko vidim postoji sajt ps prices i r/ps4deals (mada tu vecinom budu diskovi koje ne mozemo kupiti u Srbiji)?
I koliko sam ispratio ovde u temi, mi ne mozemo da kupujemo sa nasim karticama sa amazona? tako kad bih kupovao gift cards ostaje mi g2a? da li postoji jos neki sajt koji koristite za tu namenu? koliko je pouzdan g2a? vidim da za 50 psn gift card moze da se da 40 dolara, sto je super, ali da li je pouzdano.. Vecina njih ima 98 posto pozitivnih, ali ima i negativnih, sta se dogadja kad kupim psn card koji je nevazeci ili nesto slicno?

1. Nase kartice rade, kupujem stalno na Amazonu PSN kodove.
2. Kupujem i na G2A stalno. Kada je kod nevazeci reklamiras i posalju ti drugi, u roku od dan-dva.
 
Knack,
Uzasno zamoran posle 3 4 sata igranja -_-

R&C i Yooka Laylee 10 koplja ispred ovog sr*nja

Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
 
Knack,
Uzasno zamoran posle 3 4 sata igranja -_-

R&C i Yooka Laylee 10 koplja ispred ovog sr*nja

Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
Sto ? Jel pokusavas Hard za platinu ? Jbga onda, u coopu ga upravo igram zavrsavam na Hard sa zenom , ona moz da gine do mile volje tako da je zabavno i ne tako tesko jer fokusira AI na nju. Meni je vrh.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Ma na osrednje igram,ali bas na silu. Totalni smor posle 4 5 chaptera. Sad sam na 11 cjapter. 5 minuta igram,pa 10 gledam u telefon. Nemam snage da ga dovrsim

Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
 
11 12 13 chapter su dobrri u Knack. Izmedju petog i desetog sam dobijao zelju da se obesim.

Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
 
I ‘ve got informed that the Monster Hunter: World beta will be repeated from Dec 22nd, 18:00 h CET till Dec 26th, 17:59 h and this time, it will be open to all PS4 players. No PSN plus required! :)

Jedva cekam.
 
Drugari,
razmisljam da po prvi put kupim neku konzolu najvise za klinca, pitanje je da li ima smisla uzimati ps4pro ako imam tv 1080p tj nije 4k? Znam naravno da ce pro da radi i na ovom televizoru ali cisto da li to ima smisla ili nema? Ili jednostavno kupiti obican ps4?
Unapred zahvalan
 
Drugari,
razmisljam da po prvi put kupim neku konzolu najvise za klinca, pitanje je da li ima smisla uzimati ps4pro ako imam tv 1080p tj nije 4k? Znam naravno da ce pro da radi i na ovom televizoru ali cisto da li to ima smisla ili nema? Ili jednostavno kupiti obican ps4?
Unapred zahvalan
Ako je manji najjeftinije i najbolje PS3 Slim čipovan ima ih sa garancijom od 12 meseci na KP .. Napune mu HDD igrama kojima on hoće i da igra do mile volje, a kad ako hoće neku drugu igricu da ubaci vrlo lako se radi ...samo skines sa neta i prebacis na konzolu ..

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Kolko ti je star klinac i kolko igra ? Ako je mladji uzmi obican, a ako se bas igra ja i na 1366x768 40" Samsungu ne zalim Pro.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Meni na 65 običan ps4 radi posao.Ne osećam potrebu za prelazak.
Ako je za klinca pa makar imao i uhd tv, uzeti pro je bacanje para.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Klinac je devet godina, igra se i na racunaru svasta, konzolu hoce i on sam sto dobio neke pare i ja da mu dodam pa da uzmemo. On naravno nece da primeti razliku izmedju ps4 i pro, ja vise pitam onako realno da li je pro nesto sto ima smisla kad se uzima prvi put konzola i jos nemam 4 k tv a nesto i nemam zelju da skoro kupim?
 
Uzmi slobodno PS4 slim i uživajte :)

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Iskreno uzmi mu PS3 sa Hardom punim igrica jer klinci stalno menjaju te igre ima da bankrotiras. I bolje je da krene na trojku pa da zeli cetvorku

Ako bak se odlucis za PS4 ne moras slim, mozes i fat seriju ali uzmi 1116 ili 1216 to su najbolje serije koje su izasle. Ja bih izbegavao 1004a, a tih 1004a imas koliko hoces bile su na lageru. Sto se tice igara samo digitalne cepaj i nebacaj pare na CD
 
Iskreno uzmi mu PS3 sa Hardom punim igrica jer klinci stalno menjaju te igre ima da bankrotiras. I bolje je da krene na trojku pa da zeli cetvorku

Ako bak se odlucis za PS4 ne moras slim, mozes i fat seriju ali uzmi 1116 ili 1216 to su najbolje serije koje su izasle. Ja bih izbegavao 1004a, a tih 1004a imas koliko hoces bile su na lageru. Sto se tice igara samo digitalne cepaj i nebacaj pare na CD

To digitalne ispred disk verzija važi samo za nove igre, kod starijih je često obratno. Uzeo sam nedavno FC Primal polovnjak na disku za 1000din, pre ovih popusta sad, a na store-u je bio 2500. Sad je nažalost sve manje onih promo verzija kod nas, ali tu sam ugrabio bar 7-8 novih svežih naslova za trećinu cene. Treba gledati oglase redovno i uvek naleti nešto.
 
Moze preko Razmena foruma da se igra za 0 dinara...
 
Aha da, pozajmiš guest nalog uz obavezno vraćanje. J**o to.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Kupio Infamous SS disk za 1200 din

Za starije igre je bulshit kupovati neke naloge koji su promenili zilion usera

Disk je uvek lakse prodati,zameniti nego neku maglu
 
^ I ne bas. Nemas pojma kolko se diskovi i ne gotive kod mnogih, konzola dosta bucnija i slicno. Ja sam Infamous SS kupio za 4,99 usd cini mi se na nekom popustu jos u toku leta. Ja sam u pocetku kenjao da je razmenaigara cist promasaj i da je glupost, ali eto zaradim koju hiljadu dnevno a pritom kupim sebi igru, odigram za moju dusu ili platinu, i onda podelim nosiocu i gostu, oboje mi isplate skoro punu cenu igre (ako je nova). Samim tim, ja snosim odgovornost kao posrednik za prodatu bez obzira koliko se puta preproda nalog i slot. A i svaki novi mi se javi da ga imam u vidu i sve proverim.

Ja sam imao 20 diska pre god i po, jbs manje skidanja kada trebam da slusam brusilicu u konzolu kada se startuje igra i slicno. A uostalom imas oglase gde mozes da kupis nalog sa igrom bez podela, dobijes mail/datum i sl, stavis 2step i to je to, tvoj nalog. Ja sam u pocetku sve trpao na jednom, sada zasto da ne, sredim jedan .txt fajl ali sam dao recimo svega 5k dinara a imam 30 naslova po nalozima koje kada odigram preprodam i vratim sve utroseno mozda i zaradim.
 
Koji su preduslovi za igranje Monster Hunter world Beta?
Skinuo sam al ne nece. Kao trial period istekao???

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno