Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Skoro sam gledao neku seriju, ne secam se tacno koja je bila, i lik lagano ceo prevod provukao kroz google translate, nijedna recenica veze s vezom nema, izneverovo sam...
 
Ajoj, pokrenuh lavinu sa jednim komentarom. Koja je uz to bila i dobronamerna. Nije ni meni bilo lako da izbacim titlove, i u pravu ste da puno puta toliko brzo i nerazgovetno pricaju da se mora koristiti titl.
U svakom slucaju, nisam hteo nikoga uvrediti, ako se to desilo ja se izvinjavam.
 
[YOUTUBE]U3tM5qg1Q_g[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]9mYrLBc8XK8[/YOUTUBE]

:d :d
 
Poslednja izmena:
Ajoj, pokrenuh lavinu sa jednim komentarom. Koja je uz to bila i dobronamerna. Nije ni meni bilo lako da izbacim titlove, i u pravu ste da puno puta toliko brzo i nerazgovetno pricaju da se mora koristiti titl.
U svakom slucaju, nisam hteo nikoga uvrediti, ako se to desilo ja se izvinjavam.

Ne ne, nisam mislio na tebe konkretno :) mozda je zvucalo malo drsko jer se milion puta ta prica ponavljala, pa sam 'besan' jer znam da niko kome je srpski maternji, ne moze da me lozi da razume sve scene gde mrmljaju, sapucu.. kao ni sve reci koje cujes jednom u par godina ili one koje zvuce slicno itd..
 
Kad god neko krene da pametije o potrebi titlova, zamolim ga da prevede ovu stvar na prvo slušanje :)

[YOUTUBE]i3Jv9fNPjgk[/YOUTUBE]
 
Inače upotreba slenga kompletno zaobilazi filmsku industriju :)
 
Sivi ps4 kontroler (20th edition) izlazi u prodaju krajem septembra i nece biti limited edition, vec ce postati deo standardnih ps4 kontrolera, uz crni, crveni, plavi itd.
 
 
Ma bre, i kad kidas engleski, a rodjen si ovde, NE MOZES da ga znas tako kao da si rodjeni njujorcanin, kao sto su ocigledno neki ovde s foruma. NE CUJE SE 50% vremena sta neko kaze, osim ako nisi najbolji ortak s tim glumcem. Pricaju dok jedu, sa pljugom u ustima, saputanje u krevetu.. koriste neke reci koje sam siguran i da je driver prvi put cuo, a zvuci slicno kao neka druga, pa ako je nisi dobro cuo, propustio si celu poentu te scene. Bas da vidim ove sto se qrce da im pustim nesto, i da pauziram posle svakih 30 sekundi, da mi kazu tacno sta su sve culi.. ne mora srpski titl, ali engleski mora.

A da priznas sebi da ne znas engleski dovoljno dobro ? :d
 
Kad god neko krene da pametije o potrebi titlova, zamolim ga da prevede ovu stvar na prvo slušanje :)

ovo i nije bilo tesko (ili sam ja sick :d) ima mnogo gorih primera... ali polemika totalno bzveze za ps4 temu
 
Project Cars PS4 Patch 1.04 : Improves Frame-Rates/Adds Features

(DigitalFoundry)
 
I onaj poklopac koji je bio sjajan je sada mat...
 
Jesi to procitao negde ili ? Posto i na slikama i na video klipu mi se cini da je sve isto.
 
Jesi to procitao negde ili ? Posto i na slikama i na video klipu mi se cini da je sve isto.
2d0c333e2d6921cf4f872b042ee71f16.jpg


dde04686a3a60d742a9a9bb902cd4269.jpg
 
To je odlicno onda, jer sto se mene tice to je bila velika mana... Ne moz' uhvatiti konzolu normalno... Pazis da ne ostanu otisci, prasina se skuplja na taj deo kao da magnet privlaci, plus sto se sva prasina vidi na tom delu mnogo vise nego na mat povrsini...
 
To je odlicno onda, jer sto se mene tice to je bila velika mana... Ne moz' uhvatiti konzolu normalno... Pazis da ne ostanu otisci, prasina se skuplja na taj deo kao da magnet privlaci, plus sto se sva prasina vidi na tom delu mnogo vise nego na mat povrsini...

I ja sam imao te probleme, ali od kad sam otkrio i naravno kupio (na dx.com) prozirnu zastitnu foliju za glossy stranu konzole, moj PS4 (i ja) se preporodio. On sad vise nije podlozan ogrenotinama, a otisci prstiju i prasina na tom delu su sad stvar proslosti. Od srca bih preporucio ovu foliju svakom vlasniku PS4 konzole, verujte mi, vredi svih 5.5$. Pozurite i narucite je jos danas po ovoj neverovatnoj ceni (link). :D
 
I ja sam imao te probleme, ali od kad sam otkrio i naravno kupio (na dx.com) prozirnu zastitnu foliju za glossy stranu konzole, moj PS4 (i ja) se preporodio. On sad vise nije podlozan ogrenotinama, a otisci prstiju i prasina na tom delu su sad stvar proslosti. Od srca bih preporucio ovu foliju svakom vlasniku PS4 konzole, verujte mi, vredi svih 5.5$. Pozurite i narucite je jos danas po ovoj neverovatnoj ceni (link). :D
Nisam znao da prave kondome i za konzole, prosto ne znam kako je moj PS4 uspeo da izdrži ovoliko u ovom opasnom svetu.:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno