Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

I sta sad? Nema losih vesti a svi shortuju?!
Da nije zbog ovih antminera i poolova sad problem?
Ko na iglama sam :mad:
 
I sta sad? Nema losih vesti a svi shortuju?!
Da nije zbog ovih antminera i poolova sad problem?
Ko na iglama sam :mad:

Ma kakvo shortovanje? Vidis da danima botovi guraju cenu na dole, kontrolisu je, akumuliraju. Skocice, samo ne brini.

Sad cekamo prvo najavu za coinbase, rekao sam odavno da ce biti nedelju dana posle segwit-a. Videcemo koliko su mi tacna predvidjanja. Lighning ce jako brzo biti aktiviran, kapiram da ce tempirati vreme zajedno sa coinbase pa ce ozbiljno da opali.
 
Nerealno je bilo da ocekujemo da cepa samo na gore, odmah na 50-100... treba vremena, ne mogu svi da se "obogate". Prejaka je prica krenula da bi se sad sve vratilo kao sto je bilo, samo treba biti strpljiv i idemo gore.
 
Naravno. Bice tu jos puno skokova i padova ali na gore idemo sigurno. E sad, ko izdrzi do kraja sa zivcima to je druga prica ;)
 
@celavii
Pa pratiš valjda i BTC...ako ti ne pratiš LTC (pored ovih namernih pokušaja obaranja cene) sigurno prati šta se sa njim dešava...;)
 
Pa ne bas, ostao sam veran iskljucovo ltc-u. Naime 2013te sam ga kupio nedelju dana pred pocetak pumpa za debeo zivi kesh. I kroz tri nedelje... :)))
Samo LTC, samo tvrdokorno, sve il nista :D
 
LTC je trenutno na treningu... radi propadanje :D.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
inace ustanem onako bunovan i sanjiv, otkazem ordere i da stavim na 24.xx nekom kosmickom neverovatnocom ukucam 14.xx i prodam sve na 14.36$, reko wtf odakle ovi dolari, i vidim zaheb
posle toga reko kad sam vec pojeo goMno pretrpi gubitak i udji nazad, i udjem na 14.5x, reko dobro i nisam mnogo izgubio :d
 
inace ustanem onako bunovan i sanjiv, otkazem ordere i da stavim na 24.xx nekom kosmickom neverovatnocom ukucam 14.xx i prodam sve na 14.36$, reko wtf odakle ovi dolari, i vidim zaheb
posle toga reko kad sam vec pojeo goMno pretrpi gubitak i udji nazad, i udjem na 14.5x, reko dobro i nisam mnogo izgubio :d
Nisi prodao na 14.36 nego si pojeo prve ordere. Ako su orderi bili mrsavi pojeo bi do 14.36. Realno, mogao si i 1$ staviti, ne bi bilo razlike osim nije neka ogromna kolicina u pitanju.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ne znam što se uzbudjujete toliko, ionako je još uvek uzlazni trend a oscilacija cene mora biti. O tome smo govorili i najavljivali još pre nekoliko dana...ko je preživeo 2013-2016 njemu ovo dodje kao igrarija...
 
Nadam se da ce drama da prestane i da cemo da krenemo malo gore :)
Malo drame nije nista. Cekaj samo da skoci pa da se druga tura istovari pa kad ustvari krene pravi pump kad krene kuknjava sto su rano prodali :d
Sto vise vreme bude odmicali to ce vise otpadati oni sa slabijim zivcima.
Trenutno su sell orderi bas bas jaki uglavnom zahvaljujuci botovima. Treba da budete svesni da je akumulacija u toku, drze cenu nisko i kupuju jos nize. Ali treba da vam bude jasno i koliku kolicinu poseduju i da istovarati deo novcice po ko zna kojoj ceni da izvuku ulozeno a ostalo ce drzati. LTC tek krece. Na sledecem ozbiljnijem skoku ocekujem oko 22$, mozda i malo preko.
HODL ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ja sam pre 3 nedelje rekao, Ocekujem zanimljivo tek u Maju. :)

I dobro je sto cena nije otisla odmah gore, bio bi dosta tezi oporavak.

Ovako mozemo smatrati da prolazimo bear trap.

Ja short od ~0.012 zatvorio danas na 0.0104-0.0102. Otvorio long na 0.0102-0.01 sto me je u$ralo dobro. Polako istovaram jer ne verujem u noc (kineze), obicno bude kontra od onog sto treba.

Tako da je vrlo verovatno da vidimo jos jednom 0.01 ili nize, pre nego sto nastavi gore.
 
Mora ovaj eth da stane malo, dok se svi cimaju oko njega, mi ne mrdamo, sabotira nas :D
 
Polako, ne izduva on svoje. Sve nek se nagruva pa ltc kad krene sve ce da se preliva u njega.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Bitcoin devs are now working with us on exciting stuff: LN, CT, & MAST. Exciting to see Litecoin pushing the boundaries of cryptocurrencies! Lee....
 
Vec se cena popravlja lagano... Cekajte samo da vidite hajpovanje u sledecih 10 dana i najave. Tek ce da postane zanimljivo u maju ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
ja nesto kontam LTC ce pre hype zauzeti poziciju sa cenom oko 0.015 pa onda ocekujmo pamp pravi...tipa narednih par dana
 
Brzo mi to par dana... Ali sto brze, to bolje (za nas) :-D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Coinbase najava ide u rekordnom vremenu, videcete. Usput suskaju na sve strane o LN i ostalim stvarima. LN isto krece rekordno brzo posto na test severu radi kao sat. Bice opste ludilo posle praznika. Do tada ce se verovatno cena malo stabilizovati i porasti jer svi ocekuju skok, krece opet kupovina a botovi ce polako da povlace sell ordere.


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno