Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Ma nisam imao struju do malopre. Izašlo je nego ima puno kanala pa nisam video gde je.

Evo ga! Odlična slika. HD full na 50 inča! :)

Pojavili se još neki HD kanali koliko vidim. Extra.
Ајде да неко од вас попише дигиталне канале (са посебном ознаком за ХД) којих нема на оном списку на сајту. Неће ваљда да буде превише. А може да падне и ладно пиво за услугу. ;)
 
Može spisak kanala, naročito HD. :)
Koji risiver daje exe net i kada se nešto snimi da li je kodirano ili se može pustiti na kompu npr?
 
Auuu opet vi o spiskovima :)

Odoh ja u grad! :)))) U stanu je pakleno! :)

Koji risiver daje exe net i kada se nešto snimi da li je kodirano ili se može pustiti na kompu npr?

Neki njihov, ima Exe oznaku. Uređaj je bele boje. U software-u piše Exe Link. Nije kodirano, može da se pusti na tv-u i kompu bez problema.
 
Колико се сећам, давали су овај пријемник. Можда су наручили још неке. Овај нема два тјунера па да се једно снима а друго гледа али вероватно нису искључивали функције па можда ради медиа плејер, PiP и слично. Како год, сигнал није закључан па ваљда може да се користи било који DVB-C пријемник.
 
PIP je nemoguć bez 2 tjunera.
Exe krije spisak ko zmija noge.
 
PIP je nemoguć bez 2 tjunera.

Ja na TV-u imam dva DVB-C prijemnika tj. tjunera i radi mi PIP. Risiver koristim za drugu sobu.
Optički sam vezao TV i pojačalo i zvuk je perfektan na muzičkim kanalima. A sa HD kanala koji podržavaju 5.1 uživanje je besprekorno. MTV Live HD ima koncerte i spotove sa stvarno nezaboravnim zvukom.
 
Poslednja izmena:
Овај сам видео када сам улазио код њих па су ми показивали. Наравно да нуде још неке.
PIP je nemoguć bez 2 tjunera.
Exe krije spisak ko zmija noge.
Ма да, гледао сам неколико сличних па помешао. :)

Изгледа да се уз уговор потписује и обавеза да се чува тајна, ни ехе-нет а богами ни корисници неће да признају. ;)
 
Изгледа да се уз уговор потписује и обавеза да се чува тајна, ни ехе-нет а богами ни корисници неће да признају. ;)

Hahaha, pa ne može do optike tako lako :)))

A kako vama radi 72h unazad, samo na risiveru izlistate program za sve kanale unazad 3 dana i pustite play?
 
Баш тако, пустиш и не мислиш. :)
 
Не за све, само за оне који су означени да подржавају функцију. Ниједан ХД канал не ради 72ч а има их још који не подржавају.

Пошто је и Телеком увео нешто такво, надам се да ће и ехе-нет, ви их мало притисните а и ја ћу од новембра. Влада мора да чека мало дуже. ;)
 
Meni ugovor duže traje... jedino mi bzv fiksni da vraćam na telekom.
 
Da li se zna gde im sve prolazi optika i da li je uvode samo po zgradama? Pitam posto zivim kod pivare(Apelovac) pa ne znam da li uopste imaju optiku van sireg centra grada.
 
Hahaha, pa ne može do optike tako lako :)))

Da li se zna gde im sve prolazi optika i da li je uvode samo po zgradama? Pitam posto zivim kod pivare(Apelovac) pa ne znam da li uopste imaju optiku van sireg centra grada.

Cimam ih već 5 meseci jer znam da im je čvorište na 150m od mene i samo obećanja. Rekoše da je bliže od 100m poslali bi ekipu da to sredi a ovako izgleda da čekaju još neku prijavu iz moje okoline. A mislim i da ovaj wifi paket koji imam njima više odgovara jer više plaćam a dobijam manje nego što bi dobio sa optikom+TV. Samo da se otkačim od Jotela...
 
Komentari zadovoljnih korisnika su izgleda komentari ljudi koji su zaposleni u Exe Net-u. Zbog čega nigde ne može da se nađe spisak kanala? Kako novi korisnici mogu da se upoznaju sa ponudom?
 
Moze li neko od korisnika ko ima EXE net kablovsku,da updejtuje onu listu kanala od pre nekoliko meseci i postavi ovde u zadnjem postu?
 
Једина фирма која крије своју листу тв канала хехе... има времена...
 
I ja sam trazio listu kanala, a onda se mislim - mozda je i bolje da ne stavljate listu kanala, jer posle toga uvek idu poruke vecito nezadovoljnih, tipa:"Ali nemaju taj kanal..." ili "Dok ne ubace taj kanal, necu da predjem kod njih" i sl.
Koga interesuje, neka nadje nekog ko ima njihovu televiziju i neka se raspita iz prve ruke.
 
Хаха... јеси добио сендвич за овај пост?
 
Хехе... ако дајем новац, желим да знам тачно за шта га дајем. Ако они желе муштерије треба да се потруде и тачно назначе шта нуде.
Надам се унапређењу услуге Ехе до истека мог уговора са СББ али ако остане иста ситуација као сада... ништа не добијам променом.
 
Kakva poslovna politika. :) Da neko ko njima treba da da svoje pare juri nekog drugog ko već ima njihove usluge da bi saznao šta nude. Ovo nisam video nigde.
 
Proizvodjaci automobila ne bi trebalo da navode koje je zapremine motor i koliko trosi jer ce se posle toga ici poruke vecito nezadovoljnih

Internet provajder ne treba da navodi koje su brzine internet paketa jer ce posle toga ici poruke...

Kad kupujes laptop isto ne bi trebalo da vidis sta je unutra , jer ce....

za sve mozes da se raspitas kod nekog ko ima.
 
Немам појма зашто не приказују тачан списак програма, једном ћу да се распитам али ... много ми више одговара FTTH 60/6 са недореченим списком уз око 20 HD него за исте паре СББ са 25/2 и дефинисаном списком у коме су 3 HD канала. Бар им је интернет тачан а телевизија ... чему то уопште служи??

Хм, надам се сендвичу за поруку али не знам коме да се обратим. ;)
 
Gde bre ima 20 HD kanala?Exe net?pa daj reci bar 10 koji su?
 
Ili ej sve to nelegalno pa zato kriju tolike silne "hd kanale"
 
I ja sam trazio listu kanala, a onda se mislim - mozda je i bolje da ne stavljate listu kanala, jer posle toga uvek idu poruke vecito nezadovoljnih, tipa:"Ali nemaju taj kanal..." ili "Dok ne ubace taj kanal, necu da predjem kod njih" i sl.
Koga interesuje, neka nadje nekog ko ima njihovu televiziju i neka se raspita iz prve ruke.

Potpuno si u pravu. Ovaj forum je dokaz za tako nesto. Vlada ovde redovno kuka i trazi listu kanala a mrzi ga da ode do exe neta kao sto sam ja nekada uradio pre nego sto sam uvodio njihovu opticku da pregleda kanale. I onda ovde pisete svasta.

Ja stvarno ne razumem vase postove.

Хехе... ако дајем новац, желим да знам тачно за шта га дајем. Ако они желе муштерије треба да се потруде и тачно назначе шта нуде.
Надам се унапређењу услуге Ехе до истека мог уговора са СББ али ако остане иста ситуација као сада... ништа не добијам променом.

Oni iz Exe Neta te ne prisiljavaju da potpises ugovor pa da imas takav stav. Na sajtu im lepo oznacena lista kanala sa logoima. Ne azuriraju redovno, primetio sam, prodje malo vremena kada se pojave logoi kanala koje imaju ali to nije razlog da ovako pises. Ajde recimo nadji mi listu kanala kod drugih provajdera a da nisu tvoji omiljeni koji navodis. Recimo kod jotela, kod kopernikusa??? Ja to nisam video, prosvetli me ako ti jesi. Zatim kod BG provajdera isto u vecini nema. I sta sad, svi su duzni da na sajtu napisu sve u detaljima. Ajde molim vas.

A ovo za unapredjenju usluge, ne vidim sta trebaju da unaprede, bolji su od provajdera kog ti koristis 10 puta.

Izvini ali smarate vise sa tom pricom oko liste kanala, jer pricate jedno te isto svakog meseca i kako vi ne mozete da date te "silne novce".
 
Poslednja izmena:
Proizvodjaci automobila ne bi trebalo da navode koje je zapremine motor i koliko trosi jer ce se posle toga ici poruke vecito nezadovoljnih

Internet provajder ne treba da navodi koje su brzine internet paketa jer ce posle toga ici poruke...

Kad kupujes laptop isto ne bi trebalo da vidis sta je unutra , jer ce....

za sve mozes da se raspitas kod nekog ko ima.

Lepo pise koja je internet brzina.
Lepo pise koliko kanala ima.

Sve na sajtu za nepismene.
 
много ми више одговара FTTH 60/6 са недореченим списком уз око 20 HD него за исте паре 25/2 и дефинисаном списком у коме су 3 HD канала. Бар им је интернет тачан а телевизија ... чему то уопште служи??

Хм, надам се сендвичу за поруку али не знам коме да се обратим. ;)

Slazem se 100% sa tobom. Ima vise od 20HD. Sto se sendvica tice, idem da napravim jedan :) Zagladneh citajuci ove nebuloze :)
 
Sajtovi su za azuriranje!Ako nece da postave listu kanala,zasto su uopste pravili web sajt?I nemam nameru da idem do prostorija exe neta da me smaraju tamo zaposleni,sve povoljnosti bla bla,da me ubedjuju da potpisem ugovor.Hocu na sajtu da proverim listu kanala i gotovo!to mi je i brza informacija i kraca nego da se sa njima smaram.I sta je problem da se azurira lista kanala na sajtu?Pa ne menjau listu kanala valjda svaka 3 dana,pa da je to toliki problem azurirati listu na sajtu?!Ili distribuiraju nelegalno neke kanale pa ih kriju zato na sajtu.I koliko se ovde kucate i cudite sto potencijalni novi korisnici exe net kablovske zelimo listu kanala,mogli ste vi koji vec imate kalbovsku kod njih da nam otkucate listu...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno